1. Pagrindinis Brother
 2. Brother sprendimai verslui
 3. Valdomo spausdinimo paslaugos
 4. Valdomo spausdinimo paslaugų 7 privalumai

Peržiūrėkite visą su valdomo spausdinimo paslaugomis suderinamų "Brother" spausdintuvų asortimentą

MPS-benefits-intro

Valdomo spausdinimo paslaugų 7 privalumai

Valdomo spausdinimo paslaugos yra spausdinimo paslaugų teikėjų siūlomos programos, skirtos spausdinimo įrenginiams, įskaitant skaitytuvus, fakso aparatus ir kopijavimo aparatus, valdyti. Jos leidžia organizacijoms pagerinti savo efektyvumą, našumą ir informacijos saugumą, paprastai stebint naudojimą, keičiant eksploatacines medžiagas ir tenkinant organizacijos spausdinimo poreikius. 

Valdomo spausdinimo paslaugų funkcijos skiriasi priklausomai nuo tiekėjo, tačiau didesnėms organizacijoms jos gali pasiūlyti daug toliau nurodytų pranašumų. Daugiau apie 7 pagrindinius valdomo spausdinimo paslaugų pranašumus galite perskaityti toliau:

Domina Brother valdomo spausdinimo paslauga?

1. Taupykite laiką ir padidinkite efektyvumą

Laikas, kurį jūsų darbuotojai praleidžia su spausdintuvu susijusioms užduotims, gali būti varginantis. Dokumentų spausdinimo, nuskaitymo, kopijavimo ar faksogramų siuntimo naudojant seną aparatinę ar prastai sukonfigūruotą programinę įrangą procesas yra tik pradžia. 

Taip pat reikia atsižvelgti į laiką, praleistą taisant įrenginio gedimus ir keičiant rašalo kasetes bei tonerius. Valdomo spausdinimo paslauga turėtų nustatyti tokias problemas ir numatyti planus:

 • Sumažinti spausdinimo užduotims skiriamą darbuotojų laiką
 • Pašalinti kasdienes priežiūros užduotis

Ieškojome sklandaus būdo valdyti savo spausdintuvų parką. Brother valdomo spausdinimo paslauga suteikė mums laisvę sutelkti dėmesį į pridėtinės vertės kūrimą, nes spausdintuvai yra išmanesni ir reikalauja mažiau dėmesio.


Markku Anttila, Mäntsälä savivaldybės IT vadovas

2. Pagerinkite savo informacijos saugumą

Būdami atsakingo verslo dalimi ir sumažindami Jūsų naudojamo popieriaus, elektros energijos ir spausdinimo reikmenų kiekį. Įdiegę stebėjimo sistemą, kaip valdomo spausdinimo paslaugų paketo dalį, turėtumėte galimybę: 

 • Rekomenduokite spausdintuvo prisijungimo procedūras, kad sumažintumėte dokumentų vagysčių iš išvesties dėklų skaičių
 • Apsaugokite dokumentus naudodami "Secure Print+" ir "Secure Print Advanced"  


Įdiegus „Brother“ valdomo spausdinimo paslaugą, dabar galima greitai ir lengvai saugoti ir gauti slaptus dokumentus, sutaupant laiko, vietos ir pinigų nuo pat pirmos dienos.

Steve Rock, „K Lowther“ generalinis direktorius
3. Sumažinkite išlaidas ir taupykite pinigus

Pavienis požiūris į jūsų organizacijos spausdinimo sąranką gali sukelti neefektyvumą daugelyje sričių. Visų pirma, patiriamos techninės priežiūros išlaidos. Prižiūrėti atskirus įrenginius po vieną yra brangiau nei turėti automatizuotą debesies pagrindu veikiančią sistemą.

Valdomo spausdinimo paslaugos labai dažnai prijungia visus įrenginius prie vienos stebėjimo sistemos, kad užtikrintų:

 • Savalaikį pakaitinių tonerių pristatymas ir remontą
 • Geresnis masto ekonomijos išnaudojimas, nes galite įsigyti didesnį prekių kiekį su nuolaida
 • Sumažina išlaidas, susijusias su nepanaudotų atsargų kaupimu

Išsamus spausdinimo auditas ir įvertinimas taip pat gali nustatyti būdus, kaip konsoliduoti aparatinę įrangą. Galų gale, jei jūsų organizacijoje bus per daug įrenginių, jų priežiūra ir vietos bei elektros energijos sąnaudos kainuos daugiau. Spausdinimo specialistas galės apskaičiuoti tikrąją šio metodo kainą ir nustatyti būdus, kaip sutaupyti.

 

Norėjome sprendimo, kuris būtų tvirtas, patikimas ir pasiūlytų mums labai ekonomišką spausdinimą, bet kuris taip pat pasiūlytų mūsų tiekėjo ir gamintojo pagalbos mechanizmus. "Brother" pasiūlė geriausią sprendimą. Diegimo procesas buvo paprastas, o "Brother" viršijo mūsų lūkesčius.

Steve'as Fordas, strateginis Helsbio aukštosios mokyklos IRT vadovas

4. Pagerinkite produktyvumą savo organizacijoje

Įvairių organizacijos padalinių spausdinimo poreikiai gali skirtis. Atlikęs pirminį organizacijos esamų ir būsimų poreikių įvertinimą, valdomo spausdinimo paslaugų teikėjas turėtų galėti rekomenduoti šiems skyriams pritaikytą programą, kad supaprastintų procesus ir pagerintų darbų eigą. 

Tai gali būti:

 • Spausdinimas iš mobiliųjų įrenginių biure arba už jo ribų
 • Specialių dokumentų dydžių ir formatų, kuriuos naudojate reguliariai, spausdinimas
 • Automatiškas dokumentų nukreipimas į konkrečias vietas
 • Individualių pritaikytų jutiklinių ekranų su nuorodomis kūrimas

Anksčiau turėdavome stovėti šalia spausdintuvo ir vartyti puslapius, kai nuskaitydavome dokumentus, bet tai nebėra būtina, nes dabar mūsų spausdintuvai turi dvipusio nuskaitymo funkciją. Mes tiesiog įdedame lapus į dokumentų tiektuvą, o prietaisas atliks visa kita. Jis taip pat užtikrina, kad byla būtų siunčiama tiesiai į aplanką, kuriame jis turi būti archyvuojamas, ir mums nereikia nieko daryti, išskyrus nuskaitymo proceso pradžią. Tai mums reiškia didžiulį laiko taupymą.

Jens Christian Pedersen, "Skovby Synshal" savininkas

5. Sumažinkite kapitalo išlaidas ir pagerinkite pinigų srautus

Viso įrenginių parko įsigijimo kaina gali būti bauginanti, tačiau valdomos spausdinimo paslaugos paprastai siūlo lanksčias mokėjimo galimybes, pavyzdžiui:

 • Kas mėnesį ar kas ketvirtį
 • Pilnai pritaikyta Jūsų verslui.

Be to, galite mėgautis realiuoju laiku naudojamis prietaisų skydeliais ir savo įrenginių tinklo prognozavimo įrankiais, o tai reiškia, kad neturėtų kilti jokių netikėtų išlaidų, į kurias nebuvo atsižvelgta.

 

Brother valdomo spausdinimo paslauga puikiai tinka mūsų koledžui. Esame daug spausdinantys naudotojai ir tai padėjo mums efektyviau valdyti spausdinimo užduotis. „Brother“ rekomendavo geriausius mūsų poreikius atitinkančius spausdintuvus, o dabar sumažinome išlaidas, sutrumpinome administravimo laiką ir turime daug geresnes aptarnavimo paslaugas. Be to, mes paprasčiausiai sumokame už tai, ką spausdiname, nepatiriant jokių nuobaudų, kitaip nei ankstesnėje sutartyje, taip galėdami valdyti savo biudžetą.

Matthew Cooke'as, Ercall medienos technologijų koledžo IT technikas.

6. Sumažinkite savo ekologinį pėdsaką

Būdami atsakingo verslo dalimi ir sumažindami Jūsų naudojamo popieriaus, elektros energijos ir spausdinimo reikmenų kiekį. Įdiegę stebėjimo sistemą, kaip valdomo spausdinimo paslaugų paketo dalį, turėtumėte galimybę:

 • Nustatyti ir sekti spausdinimo sunaudojimo lygius
 • Stebėti ir sumažinti savo poveikį aplinkai

Brother turi savo perdirbimo sistemą. Tai leidžia mums įsitikinti, kad mūsų panaudotos kasetės yra tinkamai tvarkomos, jos nepatenka į netinkamą vietą ir yra naudojamos pakartotinai, siekiant maksimalios naudos.

Malin Johnson, „Resia Travel Group“ tvarumo koordinatorė

7. Būkite judresni

Sėkmingiausios organizacijos siekia nuolat tobulinti savo procesus, kad išliktų priekyje.

Turėdami tinkamą valdomo spausdinimo paslaugų teikėją, gausite nuolatinius patarimus ir strateginę pagalbą iš darbo vietos technologijų srities specialistų.

Jūsų valdomo spausdinimo paslaugų teikėjas kaip savo paslaugų dalį turėtų jums pasiūlyti:
 • Reguliarius atsiliepimų susitikimus, kad įsitikintų, jog išnaudojate visas spaudinimo prenumeratos galimybes
 • Lankstumą keisti ir pritaikyti prenumeratą

Dirbdami su „Brother“, mes galėjome suprasti, kaip naudojami mūsų spausdintuvai, o tada įgyvendinti daug efektyvesnį sprendimą. Kai anksčiau turėjome sudėtingą daugiau nei 700 spausdintuvų parką, kurių naudojimas nebuvo aiškus, dabar turime gerai organizuotą 300 prietaisų parką.

Neilas Perry, "Dartford and Gravesham Trust" skaitmeninės transformacijos asocijuotas direktorius