Perdirbimas su Brother yra lengvas ir nemokamas

Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip perdirbti su Brother, arba tiesiog spustelėkite aukščiau pateiktas nuorodas ir atsisiųskite grąžinimo etiketę šiandien.  

Dėkojame, kad padedate saugoti planetą. 

Sužinokite daugiau apie "Brother" pirmaujantį rinkoje tonerių perdirbimą

Brother EcoPro printer on green background

Aplinkosaugos sertifikatai

Energiją tausojančio gaminio įsigijimas padės tausoti aplinką ir sumažinti ilgalaikes išlaidas.

Susipažinkite su sertifikatais

Dažnai užduodami klausimai

Galite pastebėti, kad informaciniame lapelyje (esančiame tonerio dėžutėje) arba atsisiunčiamoje nemokamo siuntimo etiketėje pateikiame jums muitinės deklaracijos formą. Tai aktualu tik JK, Šveicarijai ir Norvegijai. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis adresu info@brother.lv
Deja, mes nepriimame naudotų spausdintuvo kasečių, kurios nėra originalios „Brother“. Rekomenduojame ne Brother eksploatacines medžiagas grąžinti jų gamintojui. Dėl nežinomos trečiųjų šalių spausdintuvų kasečių sudėties galime pergaminti tik originalias Brother eksploatacines medžiagas. Tačiau jei gausime neoriginalių „Brother“ eksploatacinių medžiagų, jos, žinoma, bus atsakingai perdirbtos.
Turime savo specialias perdirbimo schemas, skirtas jūsų tuščioms Brother tonerio kasetėms perdirbti ir pergaminti. Grąžinant kasetes Brother, mes galime užtikrinti, kad su jūsų spausdintuvų kasetėmis elgiamasi atsakingai, ir galime garantuoti, kad niekas nepateks į sąvartynus.
Priklausomai nuo to, kokio tipo ženklinimo produktą turite, mūsų perdirbimo tinklalapyje galite pasirinkti Jums patogiausią paslaugą. 
Kai kurias eksploatacines medžiagas galite perdirbti namuose, o kitoms siūlome nemokamo grąžinimo sprendimus, kad galėtume užtikrinti, kad su jomis būtų elgiamasi atsakingai, ir garantuoti, kad niekas nepateks į sąvartynus. Peržiūrėkite mūsų TZe juostelių kasečių perdirbimą ir DK etikečių ritinėlių perdirbimą, kad sužinotumėte daugiau.
Galite naudoti tas pačias nemokamas grąžinimo etiketes kaip ir tonerio kasetėms, kurias galite atsisiųsti iš mūsų svetainės. Tiesiog pritvirtinkite etiketę prie dėžutės (naudokite dėžutę ir pakuotę, su kuria įsigijote savo naują būgną) ir nuvežkite ją į pašto skyrių.
Brother įrenginiai surenkami ir perdirbami pagal Europos teisės aktus, elektros ir elektroninės įrangos atliekų direktyvą (EEĮA). Yra keletas būdų, kaip galite perdirbti savo seną spausdintuvą vietiniuose perdirbimo centruose, grąžinti jį pardavėjui, iš kurio prietaisą įsigijote, ir net naudojant buitinio perdirbimo surinkimo schemas. Norėdami sužinoti daugiau, aplankykite spausdintuvo perdirbimo puslapį.
Jūsų tonerio kasetė bus grąžinta į vieną iš mūsų akredituotų Europos atliekų perdirbimo įmonių (esančių Šiaurės Velse ir Slovakijoje), kur ji bus perdirbta arba pergaminta (pakartotinai panaudojant visas dalis naujiems produktams gaminti). Viskas, ko negalima pergaminti, yra perdirbama, taip prisidedant prie tvarios žiedinės ekonomikos. Patvarūs komponentai iš grąžintos tonerio kasetės yra atkuriami ir panaudojami naujoje tonerio kasetėje, siekiant tausoti išteklius, sumažinti poveikį aplinkai ir sumažinti CO2.
Esame „Cool Earth“ ilgiausiai dirbantis komercinis partneris,su kuriuo užmezgėme santykius dar 2009 m. Tokiu būdu mes remiame jų Amazonės atogrąžų miškų projektą. Apsilankykite mūsų profilyje adresu coolearth.org ir sužinokite, kaip mainais už jūsų rašalo ir tonerio kasečių perdirbimą remiame Peru atogrąžų miškų apsaugą. „Cool Earth“ užtikrina nuolatinę Ashaninka bendruomenės atogrąžų miškų apsaugą nuo nelegalių miškų kirtėjų, kad jie galėtų atsakingai skinti tokius produktus kaip riešutai, kava ir kakava.
Ne, atliekų perdavimo pažyma reikalinga tik individualiems siuntiniams, sveriantiems daugiau nei 20 kg.