1. Pagrindinis Brother
  2. Perdirbimo programos
  3. Tonerių kasečių perdirbimas
ATKREIPKITE DĖMESĮ, KAD ŠI PASLAUGA TEIKIAMA TIK ORIGINALIOMS "BROTHER" ATSARGOMS.
Brother toner cartridge return

Iki 4 tonerio kasečių

Nemokamas grąžinimas paštu

  • Atsispausdinkite nemokamą pašto etiketę pasinaudoję žemiau pateikta nuoroda.
  • Kruopščiai supakuokite tuščią tonerio kasetę į dėžutę, kurioje kasetę įsigijote. Vienu metu galite grąžinti ne daugiau nei dvi dėžutes. 
  • Ant dėžutės priklijuokite etiketę.
  • Nuneškite ją į artimiausią pašto skyrių ir grąžinkite nemokamai.

Su savimi pasiimkite laišką, kuris įdėtas į tą pačią bylą kaip ir grąžinimo etiketė, kad galėtumėte jį pateikti pašte, jei kiltų kokių nors sunkumų.

 

Atsisiųsti etiketę

Dažnai užduodami klausimai

Mes žinome tikslią savo kasečių sudėtį, todėl galime jas visiškai pergaminti arba perdirbti. Pergaminant tonerio kasetes sutaupoma 33% CO2, palyginti su naujų kasečių pirkimu.

Vykdydami perdirbimo programą aukojame "Cool Earth".

Mūsų Europos perdirbimo gamyklos (į kurias grąžinamos visos jūsų kasetės) yra akredituotos, kaip į aplinką neišmetančios anglies dioksido.


Mes priimame tik originalias Brother kasetes pagal grąžinimo programą, nes žinome tikslią savo kasečių sudėtį ir galime jas visiškai pergaminti arba perdirbti. Tačiau jei gausime kitų gamintojų kasetes, jas atsakingai perdirbsime, nieko neišmesdami į sąvartynus.
Saugiai supakuokite kasetes ir prieš dėdami jas į dėžutę, naudokite folijos maišelį ir pritvirtinkite geltoną/oranžinį plastikinį dangtelį prie kasečių, kad apsaugotumėte jas nuo bet kokios žalos transportavimo metu.
Taip, naudodamiesi mūsų grąžinimo programa galite grąžinti iki keturių tonerių kasečių per vieną siuntą. Jei turite didelį kiekį kasečių ir nėra praktiška jas grąžinti per paštą, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.
Prašome atsiųsti mums el. laišką adresu info@brother.lv su savo užsakymo duomenimis ir mes mielai jums padėsime!
Jūsų nacionalinė pašto tarnyba ir „Spring Global Mail“ / „PostNL“ turi susitarimą priimti ir siųsti tonerio kasetes naudojant IBRS (Tarptautinę verslo atsakymų tarnybą). Jie turi priimti jūsų tuščią tonerio kasetę. Jei turite problemų dėl šio klausimo, susisiekite su mumis info@brother.lv

Paprasčiausias būdas - pasinaudoti mūsų perdirbimo programa ir grąžinti panaudotas tonerio kasetes "Brother". 

Jei turite 1-4 kasetes, tiesiog naudokite nemokamą grąžinimo adreso etiketę, kurią rasite naujos kasetės pakuotėje, arba atsisiųskite ją internetu. Priklijuokite ją prie kasečių dėžutės arba 2 sujungtų dėžučių ir nuneškite siuntinį į paštą. 

Brother grąžintos tonerio kasetės bus perdirbtos, o viskas, ko negalėsime panaudoti pakartotinai, bus sunaikinta, siekiant skatinti tvarią žiedinę ekonomiką

Mūsų uždarojo ciklo procesai reiškia, kad 100% Brother kasečių, kurias siunčiate mums, yra pergaminamos arba perdirbamos.
Kai grąžinate mums tonerio kasetę, jai atliekamas 150 etapų atnaujinimo procesas, siekiant užtikrinti, kad kiekviena perdirbta kasetė būtų tokios pat kokybės kaip nauja. Būtent šis labai novatoriškas procesas reiškia, kad galime pergaminti 86% tonerio kasečių. 
Paimame naudotą kasetę, ją išardome, pakeičiame susidėvėjusias dalis, išvalome ir surenkame iš naujo – tada grąžiname savo klientams kaip naują. 
Viskas, ko negalime pagaminti iš naujo dėl pažeidimų ar susidėvėjimo, yra 100% perdirbama.
Ne, atliekų perdavimo pažyma reikalinga tik individualiems siuntiniams, sveriantiems daugiau nei 20 kg.
Klientai iš visos Europos tuščias kasetes perdirba kartu su Brother. Turime dvi perdirbimo gamyklas Europoje: vieną Šiaurės Velse ir vieną Slovakijoje. Mes naudojame centralizuotą sistemą, įsikūrusią Nyderlanduose, ir visos Europos pašto tinklą. Tai reiškia, kad visos tonerio kasetės pristatomos ne atskirais siuntiniais, o grupinėmis siuntomis, o tai labai sumažina transportavimo taršą.