1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Brūkšninių kodų nuskaitymas

Paprastas brūkšninių kodų tvarkymas

Didelio kiekio dokumentų nuskaitymas vienu metu, jų išsaugojimas bei pervadinimas dažnai gali ilgai trukti bei reikalauti daug pastangų.

Brother programinė brūkšninių kodų (Barcode Utility) tvarkymo įranga dokumentus su brūkšniniais kodais leis nuskaityti ir apdoroti daug greičiau, be to, sumažės klaidų tikimybė.

Brūkšninių kodų apažinimo įranga juos analizuoja ir serveryje automatiškai apdoroja dokumentą. Naudojant pažangią dokumentų nukreipimo technologiją, Jūsų dokumentai yra išsaugomi pageidaujamoje vietoje automatizuojant didelio kiekio dokumentų atskyrimą ir išsaugant kiekvieną individualų dokumentą nurodytame Jūsų tinklo aplanke. Visa tai galima atlikti tiesiogiai Jūsų skaitytuvu įdiegus programinės įrangos naujinimą. Nereikės naudoti kompiuterio, todėl Jūsų dokumentų apdorojimo procesas bus daug greitesnis ir tikslesnis.

Atsisiųsti vartotojo vadovą (Anglų kalba)

Paprasčiau dalinkitės ir archyvuokite savo dokumentus

Barcode-utility-save-time

Sutaupytas laikas

Naudokitės nuskaitytais dokumentais su brūkšniniais kodais ir Jūsų darbo procesai taps paprastesni. Brūkšninių kodų įranga sugrupuoja atskirus puslapius į dokumentus bei suteikia jiems naują pavadinimą atsižvelgdama į informaciją pateiktą brūkšniniame kode. Tuomet jie kaip nauji dokumentai yra automatiškai išsaugomi Jūsų nurodytame aplanke.

Barcode-utility-secure

Daugiau saugumo

Dokumentus nuskaitant į bendrus aplankus ir juos perkeliant rankiniu būdu itin svarbūs dokumentai gali pasimesti arba pradingti. Brother brūkšninių kodų įranga aiškiai struktūruoja darbo procesus naudodama informaciją pateikiamą brūkšniniame kode ir išsaugodama dokumentus tikslioje tam numatytoje vietoje. 

Barcode-reduce-error

Mažiau klaidų

Duomenis įvedant rankiniu būdu nesunku pridaryti klaidų. Procesą automatizavus bei naudojantis dokumentų brūkšninių kodų duomenimis, galima kiekvieną kartą nuosekliai išsaugoti skaitmenines kopijas reikiamoje vietoje suteikiant joms teisingus pavadinimus. Tai reiškia, kad dokumentus rasti bus itin lengva. 

Norite nemokamai 60 dienų išbandyti mūsų individualius sprendimus?

Dažniausiai užduodami klausimai apie brūkšinių kodų įrangą

Ją sukonfigūravus, brūkšninių kodų įranga veikia kaip antraplanė paslauga leidžianti supaprastinti Jūsų darbo procesą naudodama nuskaitytus dokumentus su brūkšninias kodais. Ji Jums leidžia automatiškai:
1. Sugrupuoti atskirus puslapius į dokumentus remdamasi brūkšniais kodais arba puslapio skaičiumi.
2. Suteikti naujus pavadinimus suskirstytiems dokumentams remdamasi puslapiuose esančiais brūkšninias kodais.
3. Suskirstytus dokumentus nukreipti į nurodytą vietą remdamasi puslapių brūkšniniais kodais.
Brūkšninių kodų įranga gali aptikti iki 13 dažniausiai naudojamų 1D ir 2D brūkšninių kodų simbologijų (CODE 39, ITF, CODABAR, CODE 93, CODE 128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, GS1 DATABAR, QR CODE, DATAMATRIX, PDF417)
Dokumentus galima nuskaityti PDF formatu ir išsaugoti PDF, PDF/A-1b arba TIFF formatais

Barcode Utility funkciją galima pasirinkti išvardintuose modeliuose.

Skaitytuvai:
ADS-2400N, ADS-2800W, ADS-3000NADS-3600W, ADS-4300N, ADS-4700W ir ADS-4900W

Spalvoti lazeriniai spausdintuvai:
DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDWMFC-L9570CDWTMFC-L9630CDN, MFC-L9670CDN

Rašaliniai spausdintuvai:
DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, MFC-L5700DN, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWTMFC-L6900DW ir MFC-L6900DWTDCP-L2660DW ir MFC-L2860DW.

Rašaliniai spausdintuvai:
MFC-J5945DW, MFC-J6945DW ir MFC-J6947DW, MFC-J5955DW**, MFC-J6955DW**, MFC-J6957DW**.

LED spausdintuvai::

MFC-L8340CDWMFC-L8390CDW

Vienspalviai lazeriniai spausdintuvai:
DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, MFC-L5700DNMFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW, MFC-L6900DWTDCP-L2660DWMFC-L2860DWDCP-L5510DWMFC-L5710DNMFC-L5710DWMFC-L6710DWMFC-L6910DN.

Pateikti modeliai labiausiai tinka šiam sprendimui.

Paskirties aplankai yra kontroliuojami aplankai siejami su specifiniais darbo apdorojimo režimais apibrėžiančiais rinkinį nukreipiančiųjų funkcijų ir dokumento nustatymus užfiksuotus užduoties paskyroje. Dokumento nuskaitymas arba jo patalpinimas paskirties aplanke leis susietoms užduoties paskyroms veikti bei automatiškai išsaugoti dokumentus reikiamoje vietoje. 
Nustačius paskirties aplanką, reikia pasrinkti vieną iš trijų užduoties apdorojimo režimų. 
1. Visų galimų užduoties paskyrų naudojimas - visos užregistruotos užduoties paskyros siejamos su paskirties aplanku bus parengtos visiems paskirties aplanko dokumentams.
2. Pagal dokumento pavadinimą išfiltruotų užduoties paskyrų naudojimas - užduoties pakyros siejamos su įvesties dokumento pavadinimu paskirties aplanke bus pritaikomos įvesties dokumentui.
3. Pagal metaduomenis išfiltruotų užduoties paskyrų naudojimas - įvesties dokumentui taikomos paskyros bus išfiltruotos pagal metaduomenis nurodytus XML dokumente.
Užduoties paskyrose nurodoma informacija dokumentų atskyrimui, išvesties dokumento savybės ir išvesties vieta. Norint sukonfigūruoti darbo srautų užduotis, šios funkcijos turi efektyviai sąveikauti tarpusavyje.
Išvesties dokumentui ar vietai galima suteikti vartotojo nurodytą pavadinimą bei pritaikyti makro pavadinimo taisykles. Derinant statines nuorodas su skirtingomis makro pavadinimo taisyklėmis, galima sukurti poaplankius kaip statines nuorodas dokumentų vietai.
Kliento OS - Windows 7®, Windows 8.1®, Windows® 10
Serverio OS - Windows Server® 2008 R2, Windows Server® 2012, Windows Server® 2012 R2, Windows Server® 2016
Mūsų "Brother BRAdmin Professional 4 Tool" yra geriausias būdas aktyvuoti bet kurių įsigytų paslaugų ar sprendimų funkcijas. Norėdami aktyvuoti Barcode Utility sprendimą, į įrenginį atsiųskite galiojantį licencijos dokumentą. Daugiau informacijos rasite čia.

Užpildykite formą, kad mūsų specialistas su Jumis susisiektų

Jei norite susisiekti su Brother, užpildykite žemiau esančią kontaktinę formą. Tada vienas iš mūsų darbuotojų susisieks su Jumis kaip įmanoma greičiau. Įveskitee temą, kad tinkamas asmuo galėtų su Jumis susisiekti.

Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Jūsų pateikta asmeninė informacija bus naudojama pagal mūsų privatumo politiką ir slapukų politiką.