1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Custom-UI

Personalizuotas jutiklinis ekranas

Daugeliui įmonių dokumentų nuskaitymas gali būti komplikuota užduotis. Rankinis kiekvieno puslapio nuskaitymas užima daug laiko, sumažėja našumas ir didėja dokumentų supainiojimo rizika.

Naudodamiesi Brother "Custom UI" sprendimu jutiklinį ekraną galite visiškai pritaikyti savo poreikiams.

  • Visiškai pritaikomas vaizdinis išdėstymas
  • Pridėkite savo foną ir piktogramas
  • Kurkite pritaikytus darbo procesus įskaitant asmenines nuskaitymo paskirties vietas

Kaip "Custom UI" gali padėti Jūsų verslui

Integration

Sklandus verslo integravimas

Pritaikykite jutiklinį ekraną savo verslo poreikiams. Darbo proceso žingsnius galima optimizuoti, todėl padidės našumas, sumažės klaidų ir įrenginiu naudotis bus paprasčiau. 

Customise

Pritaikymas prie Jūsų darbo būdo

Pritaikomu vieno prisilietimo nuskaitymu sumažinkite darbuotojų apmokymų poreikį bei klaidos tikimybę. Be to, pridėdami savo kompanijos logotipą laikysitės kompanijos logotipo naudojimo gairių.

Compliant

Industrijos standartų atitikimas

Griežtinant vartotojų priėjimą ir pašalinant tam tikras funkcijas ar tiesiog laikantis industrijos standartų - spausdintuvus ir skaitytuvus visada lengvai pritaikysite savo poreikiams.

Norite nemokamai 60 dienų išbandyti mūsų individualius sprendimus?

Pritaikykite darbo procesus savo verslo poreikiams

Švietimas

Konfidencialius mokymo įstaigos dokumentus galima apsaugoti ribojant nuskaitymo galimybes. Naudodamiesi vieno prisilietimo nuskaitymu į iš anksto sukonfigūruotas besimokančiųjų įrašų sistemas, dokumentus galėsite nuskaityti tiesiai į reikiamą vietą tinkle.

Teisė

Įprastines piktogramas galima pakeisti dažnai naudojamomis funkcijomis tokiu būdu racionalizuojant pasikartojančius procesus. Kiekvienam įmonės partneriui galima sukurti paskyras su numatytomis nuskaitymo vietomis įskaitant el. paštą, tinklą, USB ir debesiją.

 

Sveikatos apsauga

Nepažeisite teisinių reikalavimų dėl sveikatos duomenų tvarkymo, nes paciento duomenis galima saugiai užfiksuoti vienu spustelėjimu. Konfidencialią paciento informaciją greitai ir efektyviai nuskaitysite į specifines tinklo sritis.

Mažmeninė prekyba

Klientų lojalumo programų registracijos formas galima iškart pridėti prie centrinio biuro duomenų bazės. Nuskaitysite vienu mygtuko paspaudimu, todėl darbuotojams tereikės minimalių apmokymų.

Finansinės paslaugos

Hipotekos ir paskolų paraiškas galima išsaugoti ir pasidalinti su centriniu biuru - jas apdorosite greitai ir saugiai. Tinklo aplankus, kurie dažnai naudojami nuskaitytiems duomenims laikyti, ir el. laiškus galima valdyti vienu mygtuko paspaudimu, taip sumažinant žmogiškųjų klaidų tikimybę.  

Valdžios įstaigos

Pareiškimų formomis ir konfidencialia informacija, kuriai reikia vadybininkų patvirtinimo, galima pasidalinti greitai ir saugiai. Atskiriems skyriams galima sukurti paskyras su nurodytomis nuskaitytų dokumentų saugojimo vietomis įskaitant tinklo aplankus, el. paštą ir USB laikmenas.

Jutiklinio ekrano pritaikymas

Medical_touchscreen

Sukurkite pritaikytus darbo procesus

Acme_touchscreen

Personalizuokite jutiklinį ekraną

Legal_touchscreen

Papildykite paskyrą vaizdais

Dažnai užduodami klausimai

"Custom UI" tam tikruose Brother įrenginiuose su spalvotu jutikliniu ekranu leidžia greitai ir paprastai sukurti personalizuotus ir konkrečiai įmonei pritaikytus pradinius ekranus. Sukūrus individualų sprendimą jį galima automatiškai pritaikyti skirtingiems Brother įrenginiams sujungtiems į tinklą.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos, užpildykite šiame tinklalapyje esančią anketą ir Brother ekspertas su Jumis susisieks.

Custom UI toimii vain laitteissa, joissa tämä ohjelma on aktivoitu. Custom UI toimii seuraavissa asiakirjaskannereissa ja monitoimitulostimissa:

Skaitytuvai:
ADS-2800W*,  ADS-3600*, ADS-4700W*ADS-4900W*

Daugiafunkciniai vienspalviai lazeriniai spausdintuvai:
DCP-L5500DNDCP-L6600DW, MFC-L5700DN, MFC-L6800DW*, MFC-L6800DWT*, MFC-L6900DW*MFC-L6900DWT*DCP-L5510DWMFC-L5710DNMFC-L5710DWMFC-L6710DWMFC-L6910DN

Daugiafunkciniai spalvoti lazeriniai spausdintuvai:
DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW*, MFC-L9570CDW*MFC-L9570CDWT*MFC-L9630CDN*, MFC-L9670CDN*.

Rašaliniai spausdintuvai:
MFC-J5945DW*, MFC-J5955DW*, MFC-J6945DW*MFC-J6947DW*, MFC-J6955DW*, MFC-J6957DW*.

LED spausdintuvai::

MFC-L8340CDWMFC-L8390CDW

 

*Šiam sprendimui tinkamiausi modeliai.

Siekiant paprastesnių darbo procesų ir sklandaus jų integravimo galima pridėti pagrindinį fono vaizdą ir naujus mygtukus namų ekrane arba, jei taip nurodo unikalūs reikalavimai, juos pašalinti.
Fono spalvas ir pagrindinio ekrano mygtukų pavadinimus. Priėjimą prie įvairių nustatymų, tokių kaip greitosios funkcijos ir administratoriaus nustatymai, galima paslėpti. Taip pat galima pašalinti arba pridėti individualius pagrindinius ekranus.
Fono vaizdai ir pagrindinio ekrano mygtukai turi būti .png, .jpg, arba .bmp. formatu. Vaizdų diegimas ir konfigūravimas yra paprastas, nes jų dydis nustatomas automatiškai.
Kliento OS - Windows 7®, Windows 8.1®, Windows® 10
Serverio OS - Windows Server® 2008 R2, Windows Server® 2012, Windows Server® 2012 R2, Windows Server® 2016
Mūsų "Brother Software License Management Tool" yra geriausias būdas aktyvuoti bet kurių įsigytų paslaugų ar sprendimų funkcijas. Norėdami aktyvuoti Request Help sprendimą, į įrenginį atsiųskite galiojantį licencijos dokumentą. Daugiau informacijos rasite čia.

Užpildykite formą, kad mūsų specialistas su Jumis susisiektų

Jei norite susisiekti su Brother, užpildykite žemiau esančią kontaktinę formą. Tada vienas iš mūsų darbuotojų susisieks su Jumis kaip įmanoma greičiau. Įveskitee temą, kad tinkamas asmuo galėtų su Jumis susisiekti.

Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Jūsų pateikta asmeninė informacija bus naudojama pagal mūsų privatumo politiką ir slapukų politiką.