Daugiau nei prieš 100 metų Nagojoje (Japonija) įkurta bendrovė "Brother" Europoje turi turtingą, daugiau nei 50 metų senumo istoriją.

"Brother" grupė tiekia gaminius ir teikia paslaugas klientams visame pasaulyje, o jos gamybos ir pardavimo vietos yra daugiau nei 40 pasaulio šalių ir regionų (2024 m. sausio mėn. duomenimis). 

Europoje Brother veikia nuo 1958 metų ir yra Brother Global grupės narė. Šiandien produktų asortimentas nesibaigia siuvimo mašinomis namams ir pramonei - kompanija siūlo įrankius, informacijos ir komunikacijos įrangą iš Brother spausdinimo ir sprendimų veiklos - spausdintuvus, aparatus Viskas viename, fakso aparatus, etikečių spausdintuvus ir skaitytuvus kartu su originaliomis Brother atsargomis ir priedais.

Siekdama tvariai augti vykstant dideliems aplinkos pokyčiams, „Brother Group“ suformulavo „Brother Group“ viziją „At your side 2030“, kad parodytų mūsų kryptį 2022 - 2030 m.

1958 Brother apre in europa

Brother įkurta Europoje

Europos ekonominė bendrija atsirado tik metais anksčiau, kai Prancūzija, Vokietija, Italija, Belgija, Nyderlandai ir Liuksemburgas pasirašė Romos susitarimą. Jo pripažinimas ir reagavimas į jį buvo ypatingai svarbus Brother plėtojimuisi ir augimui.

1968 fabbrica di macchine da cucire

Brother perima Jones siuvimo mašinų gamyklą Audenshaw mieste, Mančesteryje

Jones siuvimo mašinos buvo gerai žinomas kaip svarbiausias Jungtinės Karalystės prekinis ženklas, tačiau kentė dėl investicijų ir vystymo stokos. Šis perėmimas leido Brother greitai įsitvirtinti Jungtinėje Karalystėje.

1971 prima stampante a matrice di punti ad alta velocità

Brother pagamina pirmąjį pasaulyje adatinį spausdintuvą

Šis produktas, suprojektuotas CDCC ir sukonstruotas Brother gamykloje, vedė prie Brother sprendimo pradėti gaminti technologijas skirtas biurams. Tai padėjo Brother tapti tokia kompanija, kokia ji yra dabar.

1985 prima macchina da scrivere elettronica

Brother pirmoji elektroninė spausdinimo mašinėlė

Sekant sprendimu plėsti asortimentą, Brother elektroninės spausdinimo mašinėlės greitai įgavo pasaulinį pripažinimą ir paskatino Brother augimą bei kompanijos įvertinimą esant svarbiu varžovu biuro technologijų srityje.


Brother pirmasis fakso apratas

Fakso aparatas tuo metu buvo laikomas esmine komunikacijos priemone biure. Brother išvystė produktus, kurie buvo maži, efektyvūs ir labai konkurencingi. Fakso aparatai labai prisidėjo prie nuolat augančio kompanijos produktų asortimento.

1987 prima stampante laser Brother

Brother pirmasis lazerinis spausdintuvas

Lazerinis spausdinimas buvo pripažinta spausdinimo technologija ir Brother gebėjo išvystyti savo greitai veikiančius produktus skirtus biurų rinkai. Šiandien Brother yra šių produktų pasaulinio lygio gamintojas.

1988 prima etichettatrice Brother

Brother pirmieji ženklinimo apratai

Brother geba kurti tikras inovacijas, todėl buvo sukurta nauja ženklinimo technologija, kuri remiasi originalia Brother koncepcija. Ši inovacija leido išvystyti visą ženklinimo produktų sistemą, kurie šiandien gamina vienas patvariausių etikečių pasaulyje.

1995 prima multifunzione Brother laser

Brother pirmasis lazerinis daugiafunkcinis aparatas

Tęsdama pirmaujančių pasaulyje technologijų vystymą, kompanija įvykdė tikrą perversmą integruodama įvairias funkcijas į vieną aparatą - pirmąjį daugiafunkcinį spausdintuvą. Į egzistuojantį lazerinį spausdintuvą Brother integravo nuskaitymo, fakso, telefono ir daugelį kitų funkcijų. Tai tapo nauju atskaitos tašku Brother konkurentams bei įtvirtino visiškai naują produktų kategoriją. 

1997 prima multifunzione Brother a getto d'inchiostro

Brother pirmasis daugiafunkcinis rašalinis aparatas

Brother pakartojo savo sėkmę lazerinio spausdintuvo daugiafunkcinę technologiją perkeldama į rašalinius spausdintuvus. Produktai tapo mažesni, tylesni, spalvingesni, tačiau tokie pat funkcionalūs kaip ir lazeriniai aparatai.

2002 prima stampante portatile compatta

Brother pirmasis savaiminis mobilusis spausdintuvas

Šis miniatiūrinis produktas buvo (ir vis dar yra) vienintelis pasaulyje toks mažas, tačiau toks galingas. Jis dabar yra pagrindinė spausdinimo priemonė daugeliui didelių organizacijų, kurioms mobilumas yra itin svarbus - nuo Britų transporto policijos iki Hillarys Blinds.

2007 prima stampante di etichette RFID

Brother pirmasis RFID etikečių spausdintuvas

Tikras 21 amžiaus perversmas, paremtas sukaupta Brother ženklinimo patirtimi, RL-700S - Radijo dažnių identifikavimo etiketės - prisideda prie kompanijos ženklinimo technologijų asortimento. Ši technologija, kurios įgyvendinimas įprastai kainuoja tūkstančius eurų, dėka Brother technologijų išvystymo, gali būti įvykdyta už dalį sumos.