Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Barcode-Print-Plus
HL-L6300DW printing document with barcode

Paprastas brūkšninių kodų šriftų spausdinimas

Brother Barcode Print+ leidžia paprastai spausdinti brūkšninius kodus Jūsų Brother spausdintuvu.

 

Paprasčiausiai į spausdintuvą įveskite brūkšninio kodo informaciją, tuomet reikiamas kodas bus tiksliai atspausdintas. Brūkšninių kodų kokybė atspindi išskirtinius Brother spausdinimo standartus. Juos lengvai nuskaitys įvairūs brūkšninių kodų skaitytuvai.

 

Kaip Barcode Print+ padeda Jūsų verslui

Icon with three grey cogs

Paprastas integravimas

Paprasta integruoti į jau egzistuojančias programinės įrangos sistemas. Visiškai suderinama su SAP ir daugybe kitų verslo sprendimų. 
Grey printer icon

Naudojamas Jūsų įprastinis biuro spausdintuvas

Nereikia naudotis specialiu ar tik tam skirtu spausdintuvu. Brūkšninių kodų šriftų spausdinimą galima nesunkiai įdiegti Jūsų Brother biuro spausdintuve. 
Grey person icon

Pritaikytas Jūsų verslui

Paprastai spausdinkite brūkšninus kodus, kurių reikia Jūsų verslui, kad atitiktų specifinius Jūsų dokumentų reikalavimus.

Dažnai užduodami klausimai

Įdiegiama pasirinktuose Brother įrenginiuose, Brother Barcode Print+ funkcija praplečia brūkšninių kodų spausdinimo galimybes Brother spausdintuvais bei naudoja tas pačias PCL komandas ir valdymo kodus, kaip ir kitų prekiautojų spausdintuvai. 

Jei nesate tikri dėl reikiamų kriterijų ar suderinamumo, pirmiausia rekomenduojame susiekti su tinklo partneriu ar Brother biuru.

Ten, kur yra spausdinima Brother įrenginiais, arba šie įrenginiai naudojami daugiausiai, Barcode Print+ suteikia programinės įrangos vykdančios ir apsikeičiančios PCL komandomis bei valdymo kodais integravimo galimybę ir diegimą kompiuterinėse sistemose. 

Barcode Print+ veiks tik tuose įrenginiuose, kuriuose ši funkcija buvo aktyvuota. BarcodePrint+ aktyvuojama įvedus licencijos raktą šiuose spausdintuvuose: HL-L6300DW, HL-L6300DWT, HL-L6400DW, HL-L6400DWT, DCP-L5500DN, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW, DCP-L6600DW, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW, MFC-L6900DWT, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWT

Supaprastinome naudojimąsi šiuo sprendimu, todėl nereikia jokios papildomos techninės įrangos, tokios kaip USB atminties rakto, atminties kortelės arba DIMM.
Sukurta siekiant pasiūlyti būdą, kaip įdiegti brūkšninių kodų saugyklos užnešimo palaikymą dokumentų spausdinimo programinei įrangai naudojančiai PCL komandas ir valdymo kodus.
1D ir 2D brūkšninių kodų palaikymas.

Integravus Barcode Print+, galėsite naudotis didele pačių populiariausių 1D ir 2D brūkšninių kodų šriftų kolekcija, įskaitant brūkšninių kodų kategorijas CODABAR, kodus 128 A, B, C. Kodą 128 su Auto-switch. Kodą 25 Interleaved. Kodą 39, kodą 39 + Chk Encode Space Before Data, kodą 39 + Mod 43Chk, kodą 39 Encode Space Before Data. Kodą 93, kodą 93 Extended. EAN/JAN-13, EAN/JAN-13 +2, EAN/JAN-13 +5, EAN/JAN-8, EAN/JAN-8 +2, EAN/JAN-8 +5. GS1-128 (UCC/EAN 128), GS1 DataBar Standard, Limited, Expanded, Truncated ir Stacked. Interleave 25 + Chk. MSI Plessey + Chk 10 ir Chk 11. PDF-417 ir Macro PDF-417, QR kodą, QR kodą Model 1 ir Model 2, Swiss QR kodą. UPC-A, UPC-A +2, ir UPC-A +5, UPC-E (UPC-E0 ir UPC-E1), UPC-E +2 ir UPC-E +5. ZIP+4 PostNet 11, PostNet 9 ir PostNet 5. Norėdami sužinoti išsamų visų suderinamų brūkšninių kodų sąrašą, susiekite su kanalo partneriu arba Brother biuru.

Mūsų "Brother Software License Management Tool" yra geriausias būdas aktyvuoti bet kurių įsigytų paslaugų ar sprendimų funkcijas. Norėdami aktyvuoti Barcode Print+ sprendimą, į įrenginį atsiųskite galiojantį licencijos dokumentą. Daugiau informacijos rasite čia. 
Susidomėjote Barcode Print+ ir norėtumėte sužinoti daugiau? Užpildykite žemiau esančią anketą ir mūsų ekspertai su Jumis susisieks bei atsakys į visus iškilusius klausimus.
Pažymėdami šį langelį sutinkate, gauti informaciją bei pasiųlymus apie Brother gaminius ir paslaugas el. paštu arba telefonu.
Jūsų informacija bus apdorota remiantis mūsų privatumo politika. Atkreipkite dėmesį, kad bet kuriuo metu galite atsiimti leidimą naudoti apie Jus surinktą informaciją marketingo tikslais paspausdami „atsisakyti“ mūsų reklaminiuose laiškuose arba sureguliuodami nustatymus Brother Online paskyroje.

Peržiūrėkite mūsų sąlygas ir terminus.

Jūsų informacija bus apdorota vadovaujantis mūsų privatumo politika