1. Pagrindinis Brother
 2. Brother namams
 3. Namų tvarkymas
Three boxes, folders, a filing drawer and two plants placed on shelves

Paverskite tvarkymąsi namuose nesudėtingu procesu

Siūlome rinktis lengvai naudojamas popierines lipnias ir laminuotas etiketes, kurios padės kur kas paprasčiau organizuoti kasdienį namų gyvenimą.

 • Platus spalvų ir pločių pasirinkimas - individualizuokite etiketes, kad jos atitiktų beveik bet kokio prekės ženklo stilių arba spalvų kodavimo failus ir aplankus
 • Supaprastinkite įvairius administracinius procesus - lengvai nustatykite failų turinį, saugojimo dėžes ir stelažus
 • Patvarios ir ilgaamžės- mūsų laminuotos etiketės yra sukurtos taip, kad galėtumėte būti tikri, kad jos vis tiek atliks savo darbą tol, kol jums jų reikės
 • Nešiojami prietaisai- maži ir lengvi nešiotis su patogiomis ryšio galimybėmis
 • Prie kompiuterio / išmaniojo telefono prijungiami etikečių spausdintuvai- su etikečių redagavimo programine įranga ir iš anksto sukurtais šablonais visoms namų reikmėms 
 • Garantija - suteikiama visiems ženklinimo produktams, kad jaustumėtės ramiai

Susipažinkite su namų ženklinimo sprendimais

Organizuokite savo namus, atskirai kiekvieną kambarį

Tvarkingi namai yra laimingi namai

Kasdienė rutina

Palengvinkite kasdienį gyvenimą

Yellow t-shirt with a name label placed inside the collar

Atgal į mokyklą

Mūsų geriausiai parduodamas nešiojamasis ženklinimo prietaisas su įmontuotu kirpikliu yra puikus įrankis, padėsiantis susitvarkyti ir pasiruošti mokslo metams. Naudodami įvairius šriftus, simbolius ir paprastą naudoti dizainą, galite sukurti asmenines etiketes visoms savo vaikų mokyklinėms reikmėms, kad daiktus būtų lengva atpažinti ir juos būtų sunkiau pamesti. Galite sukurti etiketes:

 • Uniformoms ir fizinio lavinimo aprangai
 • Nešiojamiems kompiuteriams, aplankams, pieštukams ir skaičiuotuvams
 • Priešpiečių dėžutėms ir vandens buteliams

Brother PT-H105 leidžia jums sukurti lengvai skaitomus tvarkaraščius ar lenteles. Spausdinkite etiketes skirtingomis spalvomis, kad suskirstytumėte elementus į kategorijas arba atskirtumėte klases bei užduotis.

Su visomis šiomis naudingomis funkcijomis pasiruošimas mokyklai tampa paprastas, kaip 1, 2, 3.

Daugiau informacijos apie Brother nešiojamą etikečių spausdintuvą

Lauko veikla ir sporto įranga

Pasiruošta iššūkiams lauke

Two labels with waterproof written on them, submerged in water on a black background

Paruošta visiems elementams

„Brother P-touch“ etikečių spausdintuvai ir jų patvarios etiketės puikiai tinka pasiruošti iššūkiams lauke. Nesvarbu, ar organizuojate stovyklavietę ar sporto įrangą, žymite pėsčiųjų taką, ar ženklinate išgyvenimui reikalingus reikmenis, P-touch etiketės gali atlaikyti sudėtingiausias sąlygas.

Stovyklavimui, mokyklinėms išvykoms ir sporto įrangai: „P-touch“ etiketės puikiai tinka bet kokios rūšies sportinei įrangai, taip pat stovyklavimui būtiniems daiktams, pvz., palapinėms ir miegmaišiams, identifikuoti, kad juos susidėti ir supakuoti būtų galima greitai ir paprastai.

Žygiams: Naudokite „P-touch“ etiketes, kad pasiruoštumėte pirmosios pagalbos rinkinius, maisto produktus ir paženklintumėte vandens butelius, siekiant išvengti painiavos. Etiketės yra gerai matomos spalvos, puikiai tinkančios nepaprastoms ir išgyvenimo situacijoms.

Nešiojami „P-touch“ etikečių gaminimo įrenginiai leidžia spausdinti etiketes kelyje, kad būtumėte pasiruošę bet kokiam nuotykiui. Taigi, jei susiduriate su ekstremaliomis temperatūromis, drėgme ar šiurkščiais paviršiais, pasikliaukite patvariomis, ilgai išliekančiomis „Brother P-touch“ etiketėmis.

Išbandykite mūsų P-touch etikečių spausdintuvus Atraskite mūsų patvarių P-touch Tze etikečių asortimentą

Susipažinkite su „Brother“ produktais namams