Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Pagrindinis
  2. Spausdintuvai

Kodėl reiktų rinktis Brother spausdintuvus?

Nuo pirmojo pasaulyje didelio greičio adatinio spausdintuvo sukūrimo 1971 metais, mes siūlome patikimą, aukštos kokybės spausdinimą įvairioms aplinkoms ir vartotojams.

Pradedant mūsų pirmuoju lazeriniu spausdintuvu, tiekiame didelio greičio produktus biurų rinkai, mūsų spalvoti ir vienspalviai lazeriniairašaliniai ir nešiojami spausdintuvai dabar yra šalia Jūsų, nesvarbu ką, kada ir kur Jums reikia spausdinti.

Spausdinant nuotraukas namuose, reklaminę įmonės medžiagą, pristatymus biurui ar dokumentus korporacijoje, mūsų produktai yra nepaprastai patikimi, saugūs ir efektyvūs, su įdiegtomis įvairaus skaitmeninio bendradarbiavimo galimybėmis.

Skirtingų vartotojų spausdinimo poreikiai labai skiriasi, todėl į tai atsižvelgėme kurdami savo spausdintuvų modelius. Pavyzdžiui, Viskas viename spausdintuvai apjungia mūsų geriausias technologines žinias sukauptas per daug metų, siekiant užtikrinti, kad vienas aparatas kokybiškai spausdintų, kopijuotų ir atliktų fakso funkciją. Kiti spausdintuvai buvo specialiai pritaikyti skirtingoms sritims, tokioms kaip sveikatos apsauga, prekyba, švietimas, apgyvendinimo sektorius ir laisvalaikis.

Taigi, jei ieškote rašalinio, spalvoto lazerinio, vienspalvio lazerinio spausdintuvo, ar tiesio norite pamatyti visus belaidžius, sujungtus į tinklą arba sujungtus į debesiją spausdintuvų modelius, tiesiog pasirinkite filtrus mūsų spausdintuvų kategorijos puslapiuose.

Pirkite spausdintuvą iš platintojų ir sulauksite tokio klientų aptarnavimo, kuris tikrai yra šalia Jūsų.

Mobilus spausdinimas

Mobiliojo darbo praktika tampa vis populiaresnė, todėl mūsų siūlomų nešiojamų spausdintuvų asortimentas išsiplėtė ir patobulėjo. Jei Jums reikia kompaktiško įrenginio, kuriuo galite spausdinti bet kur, kodėl Jums nepasidomėjus mūsų mažiausiu rinkoje nešiojamu šiluminiu spausdintuvu?

Mūsų PJ600 ir PJ700 spausdintuvų modeliai naudojami daugelyje didelių organizacijų, kur mobilumas yra ypatingai svarbus.

Patobulintas dokumentavimas ir skaitmeninimas, pažengęs bendradarbiavimas ir padidintas efektyvumas - reikalavimai sėkmingam darbui mobilioje aplinkoje. Šios savybės yra neatsiejama mūsų tvirtų ir patikimų spausdintuvų dalis.

Peržvelkite mūsų mobilaus spausdinimo sprendimus