1. Pagrindinis Brother
  2. Spausdintuvai

Mūsų asortimente raskite tinkamą spausdintuvą

Vyras sėdi ant sofos, naudodamas nešiojamąjį kompiuterį su Brother spausdintuvu fone

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kitą spausdintuvą?

Pirmas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra tai, kam naudosite spausdintuvą. Atsižvelgiant į tai, yra keletas funkcijų, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pasirinktumėte tinkamą spausdintuą.

  • Spausdinimo technologija
  • Popieriaus dydis
  • Spausdinimo tipas 
  • Spausdinimo greitis 
  • Ryšio galimybės 
  • Popieriaus dėklų skaičius
  • Papildomos funkcijos, kurias siūlo spausdintuvas

Moteris sėdi ir skaito dokumentą prie Brother spausdintuvo

Kuris spausdintuvas jums tinka?

Norite įsigyti spausdintuvą, bet nesate tikri, ar jums reikia lazerinio ar rašalinio spausdintuvo? Paaiškinsime pagrindinius skirtumus:

Lazeriniai spausdintuvai skirti spausdinti aukštos kokybės tekstinius dokumentus. Lazerinio spausdinimo technologija taip pat užtikrina greitą spausdinimą, tuo pat metu spausdinant didelius kiekius. 

Lazeriniai spausdintuvai naudoja tonerio kasetes, kurios tarnauja ilgiau, todėl jos yra populiarus pasirinkimas dėl mažos vieno puslapio spausdinimo kainos.

Rašaliniai spausdintuvai puikiai tinka spausdinti aukštos kokybės spalvotas nuotraukas. Šie įrenginiai užtikrina puikią nuotraukų spausdinimo kokybę ir leidžia spausdinti be paraščių. Rašaliniai spausdintuvai taip pat tausoja aplinką, nes sunaudoja mažiau energijos.

Visi spausdintuvai iš pirmo žvilgsnio

Ar ieškote savo spausdintuvui tinkamų eksploatacinių medžiagų?

Raskite tinkamiausią spausdintuvą pagal savo poreikius

Tai tikrai priklauso nuo to, kam jį naudosite. Paprastoms užduotims, tokioms kaip vaikų namų darbų ar lėktuvo bilietų atspausdinimas, rašalinis spausdintuvas būtų idealus pasirinkimas. Taip pat rekomenduojame rašalinę technologiją, jei norite spausdinti aukštos kokybės vaizdus ar nuotraukas.

Jei norite nuskaityti ar kopijuoti dokumentus, galbūt norėsite naudoti rašalinį daugiafunkcinį spausdintuvą su skaitytuvo ir kopijavimo funkcijomis.

Jei norite spausdinti daug didesnius kiekius arba norite spausdinti dideliu greičiu, galite apsvarstyti galimybę naudoti lazerinį spausdintuvą.

Brother rasite daugybę prietaisų, skirtų naudoti namuose.

Namams

Biure spausdinimo apimtys gali labai skirtis dėl didesnio kiekio darbuotojų. Lazeriniai daugiafunkciniai įrenginiai, galintys nuskaityti ir kopijuoti su dvipusio spausdinimo galimybe, gali būti ypač svarbūs darbo vietose, kuriose spausdinama daugiau ir reikia papildomų funkcijų. Verslo rašaliniai spausdintuvai tinka tokiems biurams, kuriems reikia lankstumo spausdinti tiek A4, tiek A3 formatu. 

Mažesnėms įmonėms ar biurams, kuriuose spausdinamas mažesnis kiekis, rašaliniai įrenginiai yra idealus pasirinkimas.

Brother rasite daugybę įrenginių, skirtų naudoti biure.

Peržiūrėkite verslui skirtus spausdintuvus

Vieną dieną gali tekti atspausdinti tik kelis puslapius. Tokiais atvejais rekomenduojame rinktis rašalinį spausdintuvą, nes jie idealiai tinka mažos apimties spalvotam ir nespalvotam spausdinimui.

 Peržiūrėkite mūsų rašalinių spausdintuvų asortimentą

Biure, o kai kuriais atvejais ir namuose, pasitaiko dienų, kai spausdinate didelius kiekius.

Jei norite spausdinti didelius kiekius, rekomenduojame naudoti lazerinį spausdintuvą. Brother rasite įrenginių pagal kiekvieno poreikius ir galimybes.

Peržiūrėkite mūsų lazerinių spausdintuvų asortimentą

Mūsų valdomo spausdinimo paslauga suteikia išsamų spausdinimo sprendimą bet kokio dydžio įmonėms. Nesvarbu, ar esate mažas verslas, ar įmonės organizacija su keliais ofisais, galime suteikti jums tinkamus spausdintuvus ir pagalbines paslaugas, kurių reikia jūsų verslui.

Sužinokite daugiau apie valdomo spausdinimo paslaugas