1. Pagrindinis Brother
  2. Eksploatacinės medžiagos
  3. Juostos ir etiketės

Universalios laminuotos juostos

Mūsų laminuotos TZe juostos buvo sukurtos specialiai P-touch serijos etikečių spausdintuvams, jos buvo kruopščiai testuojamos pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis. Etiketės yra itin atsparios vandeniui, braižymui, chemikalams ir eksptremaliai temperatūrai, todėl niekada Jūsų nenuvils. Galime pasiūlyti daugiau nei 60 spalvų ir pločių variantų, įskaitant itin lipnias ir nuo neleistino naudojimo apsaugančias etiketes.

Peržiūrėti P-touch asortimentą

Juostų rūšys

Strong adhesive tapes ideal for the most demanding environments

Itin lipni

Puikiai tinka itin nepalankiai aplinkai, nes jos prisiklijuoja 50% stipriau.

Flexible ID tapes specially formulated to wrap securely around wires and cables

Lankstaus ID

Specialiai sukurtos tvirtam apvyniojimui aplink kabelius ir laidus.

Heat Shrink tubing for robust cable identification

Karščiu veikiami vamzdeliai

Patvariam ir ilgalaikiam kabelių identifikavimui.

Security laminated tapes

Laminuota apsauga

Šachmatų lentos raštas išduoda neleistiną naudojimąsi įranga.

Išbandytos juostos

Mes testuojame Brother juostas norėdami pademonstruoti jų patvarumą. Mūsų laminuotų juostų technologija atsilaiko net sudėtingiausiomis sąlygomis. Pažiūrėkite mūsų įrašą ir sužinokite, kaip joms sekėsi. 

Peržiūrėti originalias Brother eksploatacines medžiagas 

Profesionalaus lygio juostos

DK labels are available in a variety of sizes

Lipnios popierinės etiketės

Mūsų išskirtinė ištisinio ritinėlio technologija sukurta specialiai QL serijos etikečių spausdintuvams mažina Jūsų išlaidas ir taupo laiką, nes skirtingiems ženklinimo darbams nereikia naudoti kitų ritinėlių.  

Etiketes galima nukirpti ties Jums reikiamu ilgiu, todėl galėsite paprastai ir greitai atspausdinti net iki 1 metro ilgio ženklą. Taip pat yra didelis pasirinkimas jau sudalytų etikečių. Be to, unikali Brother įrenginių savybė leis Jums spausdinti tiek raudonai*, tiek juodai – svarbios etiketės bus geriau matomos.

Peržvelgti QL seriją

 *dvispalvis spausdinimas: reikia DK22251

Su kompiuteriu dirbanti moteris

Originalių „Brother“ ženklinimo priemonių pranašumai 

Jei investavote į Brother etikečių spausdintuvą, nepakenkite naudojamų etikečių ir juostelių kokybei. Originalios „Brother“ eksploatacinės medžiagos siūlo neprilygstamą kokybės, suderinamumo ir patikimumo lygį - trys pagrindinės priežastys, dėl kurių naudotojai renkasi „Brother“ etiketes ir juosteles.

Įrodyta, kad jos užtikrina išskirtinę spausdinimo kokybę ir garantuoja ilgaamžiškumą dėl tvirto sukibimo su daugeliu paviršių. Be to, Brother laminuotos TZe juostelėss buvo griežtai išbandytos, kad atlaikytų net atšiauriausias sąlygas ir pasižymi puikiu atsparumu vandeniui, trinčiai, cheminėms medžiagoms ir ekstremalioms temperatūroms.

Pasirinkimas aiškus. Jei jums reikia patvaraus, ilgalaikio ženklinimo sprendimo, rinkitės originalias Brother eksploatacines medžiagas.

Sukurkite reikiamą etiketę

Brother lipnios popierinės etiketės suteikia galimybę našiai ruošti adresų ir siuntimo etiketes. Jos taip pat puikiai tinka bylų, segtuvų, spintelių ir lentynų identifikavimui.

Galima atspausdinti 62 mm - 102 mm pločio etikes, o esant specialiems ilgio reikalavimams, jas galima nukirpti reikiamoje vietoje. Taip pat yra didelis pasirinkimas jau padalytų etikečių.

Rinkitės originalias Brother eksploatacines medžiagas