1. Pagrindinis Brother
  2. Etikečių ir čekių spausdintuvai
  3. Etikečių spausdintuvai elektrikams
Brother Ptouch electrician labelling machine PT-E560BT

PT-E560BT

 

Spausdinkite patvarias, ilgalaikes etiketes Jums tinkamu laiku ir reikiamoje vietoje. Profesionaliai atliksite darbą ir būsite tikri, kad jis atitinka griežtus industrijos standartus.

Sužinokite, kaip PT-E560BT modelis Jums padės laikytis ženklinimo reikalavimų - atsisiųskite trumpą mūsų paruoštą gidą paspaudę žemiau.

 

Peržiūrėti PT-E560BTVP Peržiūrėti PT-E560BTSP

Elektros instaliacijos reglamentų gidas (433 kb)

Šešios pagrindinės ženklinimo priežastys:

Identifikavimas

Tvarkingai ir aiškiai paženklinkite savo atliktą darbą. Brother P-touch etikečių spausdintuvu sukurkite etiketes kabeliams ir kabelių tiesimui, laidams, saugiklių blokams, techninėms plokštėms, paskirstymo plokštėms ir skydeliams. 

Taip pat puikiai tinka įspėjamiesiems ir pavojų nurodantiems ženklams, instaliaciniams elektros kanalams ir izoliaciniams vamzdžiams žymėti.

Taip pat galite sukurti etiketes su savo kontaktiniais duomenimis (su PT-E550WVP modeliu galite pridėti ir kompanijos logotipą) - tai užtikrins darbo užsakymus ateityje.

Prijungimas

Supaprastinkite kabelių prijungimą - pritvirtinkite patvarią Brother etiketę kiekvieno laido gale. Tai padės užtikrinti jungčių tinkamumą ir, atsiradus problemoms, sumažins laiką sugaištą ieškant trikčių ir gedimų.

Naudodami originalias Brother juostas savo P-touch etikečių spausdintuvui, būsite tikri, kad sukurtos etiketės bus aiškiai įskaitomos ir išliks ilgam.

Atitikimas

Brother P-touch PT-E550WVP modelis kartu su "Cable Label Tool" programėle skirta Apple ir Android įrenginiams leis Jums sukurti etiketes atitinkančias daugelį elektros reglamentuose nustatytų identifikavimo reikalavimų. 

Mūsų stiprios limpančios juostos atitinka "Underwriters Laboratories" UL-969 standartus, o mūsų karščiu veikiama vamzdelinė juosta atitinka UL-224 standartus.

Priežiūra

Aiškiai pažymėjus skydelius, plokštes, kabelius, laidus, izoliacinius vamzdžius ir įrenginius, paskesnę priežiūrą ir testavimus atlikti tampa daug paprasčiau. 

Pavojus

Tinkamą pavojaus identifikavimą ir ženklinimą užtikrinti yra ypač svarbu. P-touch PT-E550WVP modeliu ir didele jo 24 mm pločio juosta galima sukurti lengvai įskaitomą tekstą, o naudodami geltonos arba raudonos spalvos juostą atspausdinsite itin gerai matomus ženklus.

Viešojo saugumo informacija

Spausdinkite gerai matomus įspėjamuosius ženklus bet kur ir bet kada, kai tik jų prireikia. Fluorescentines geltonos ir oranžinės spalvos Brother etiketes galite iškart atspausdinti ir naudoti norėdami įspėti apie potencialų pavojų.

Brother P-touch etikečių spausdintuvų modeliai

Norite susisiekti su "Brother" ekspertu?

Video apie rankinius etikečių spausdintuvų modelius

Video apie mūsų etikečių spausdintuvus leis Jums atrasti daugiau skirtingų modelių funkcijų ir privalumų.

Daugiau detalesnės informacijos, kaip kurti etiketes PT-E550WVP spausdintuvu, rasite video įrašų serijoje, kurioje smulkiai parodoma, kaip naudotis spausdintuvais ir visomis jų funkcijomis.

Video su naudojimosi instrukcijomis

Peržiūrėkite spausdintuvų modelius elektrikams

Etiketės atitinkančios aukštus Jūsų standartus

 

"Pro Tape" elektrikams

"Brother Pro Tape" asortimentas buvo sukurtas ir išbandytas, kad atitiktų elektrikų ir kitų meistrų, kuriems reikalingi patikimi, patvarūs ir ilgalaikiai identifikavimo sprendimai, poreikius.

Įsitikinkite, kad jūsų darbas atitinka elektros ženklinimo taisyklių identifikavimo reikalavimus, vietoje spausdindami patvarias etiketes naudodami "P-touch" etikečių spausdintuvą ir "TZe" juostelę.

 

Peržvelkiti "Brother Pro" juostas

Tested icons

Brother savo patvarių laminuotų etikečių technologiją sukūrė dar 1988 metais. Laikui bėgant ją visiems ženklinimo poreikiams naudojo nesuskaičiuojama daugybė klientų. Jūsų tekstas yra apsaugotas skaidraus plastmasinio sluoksnio, todėl galite būti užtikrinti, kad etiketės laikysis tikrai ilgą laiką, nesvarbu, kur jas priklijuosite.

Daugiau informacijos pateikiama žemiau, taip pat atsisiųskite lankstinuką su technine juostų informacija. Jame pateikiami išsamesni duomenys apie mūsų etiketes ir atliktus bandymus.

Atsisiųsti PDF

Mūsų laminuotos juostos nuo įprastų etikečių skiriasi savo technologija, kuri užtikrina, kad itin skaidraus polietileno laminato sluoksnis apsaugos Jūsų tekstą. Rezultatas - beveik nesunaikinama etiketė, kuri išlieka net sunkiausiomis sąlygomis.

Mes esame užtikrinti savo etikečių ilgaamžiškumu, nes jas išbandėme itin sudėtingomis sąlygomis. Gauti rezultatai įrodo, kad Brother P-touch laminuotos etiketės yra geresnės už nelaminuotas konkurentų etiketes, nes išlieka įskaitomos ir neatlimpa, todėl galite būti tikri dėl profesionalios kokybės, ilgai išliekančių etikečių. 

Susibraižymo testo procedūra

Brother juostų laminavimo technologija užtikrina, kad Brother P-touch laminuotos etiketės yra atsparios net smarkiam braižymui.

Laminuotos Brother P-touch ir nelaminuotos konkurentų etiketės buvo veikiamos 1 kg svorio šlifavimo įrenginiu. Praleidus įrenginį etikečių paviršiumi 50 kartų pirmyn ir atgal, simboliai Brother P-touch laminuotoje etiketėje nebuvo paveikti, o laminatas buvo tik truputį įbrėžtas. Tuo tarpu nelaminuotoje konkurentų etiketėje atspausdintų simbolių kokybė buvo paveikta.

Temperatūros testo procedūra

Nesvarbu, ar norite naudoti mūsų etiketes labai šaltomis sąlygomis, ar itin šiltoje aplinkoje, jos išliks ilgam. Rezultatai parodė, kad Brother P-touch laminuotos etiketės gali atlaikyti temperatūras nuo -80°C iki +150°C.

Mūsų laminuotos etiketės buvo pritvirtintos prie kambario temperatūros nerūdijančio plieno plokščių, tuomet kaitinamos tam tikrą laiko tarpą. Praėjus 72 valandoms -80°C tempratūroje, neatsirado jokių žymių juostos lipnumo ar spalvos pakitimų. Praėjus 2 valandoms +150°C temperatūroje, juostos spalva truputį išbluko, tačiau tekstas etiketėje nebuvo sugadintas.
Blukimo testo procedūra

P-touch laminuotos etiketės buvo sukurtos taip, kad liktų aiškios ir įskaitomos - lyg ką tik užklijuotos, kad ir kur jas pritvirtinsite.

Kelios Brother P-touch įvairių spalvų laminuotos etiketės buvo pritvirtintos prie nerūdijančio plieno plokščių ir maždaug 12 mėnesių buvo veikiamos UV spinduliais. Atsirado juostos spalvos pokyčių (testas atitinka JIS K7350-2/ISO 4892-2). Atspausdintas visų etikečių tekstas liko nepakitęs ir buvo puikiai įskaitomas, tačiau raudonos, geltonos ir fluorescentinės spalvų juostų fono spalva truputį išbluko. Kitos Brother etikečių spalvos pakito tik truputį arba nepakito visai.
Cheminio testo procedūra

Cheminiai testai buvo atlikti su laminuotomis Brother ir nelaminuotomis konkurentų etiketėmis.

Testai buvo atliekami dviem etapais:
1 etapas - panardinimo į chemikalus testas
2 etapas - cheminio braižymo testas

Juostos pirmiausia buvo pritvirtintos prie plokštumų ir 2 valandas laikomos įvairiose cheminėse medžiagose. Atspausdinto teksto kokybė nepakito, o etiketės liko prisitvirtinusios prie plokštumų. Nuo kai kurių chemikaluose mirkytų etikečių truputį atsiskyrė laminato plėvelė, tačiau etikečių trynimas tais pačiais chemikalais, joms jokio poveikio neturėjo. Taigi, išpylus chemines medžiagas ant Brother P-touch laminuotų etikečių, reiktų medžiagas greitai nuvalyti ir to turėtų užtekti, kad etiketės liktų nesugadintos.

Tada Brother P-touch laminuota juosta buvo pritvirtinta prie kelių stiklinių plokščių. Kiekviena etiketė buvo perbraukta chemikaluose išmirkytu 500 g svorio audiniu 20 kartų. Skirtingai nuo mūsų konkurentų nelaminuotų etikečių, Brother P-touch laminuotų etikečių teksto kokybė liko nepakitusi.
Vandens atsparumo procedūra

Brother laminuotos etiketės yra ypatingai atsparios kontaktui su vandeniu bei mirkimui vandenyje ilgą laiko tarpą.

Testai buvo atliekami dviem etapais:
1 etapas - panardinimo į vandenį testas
2 etapas - poveikio vandeniu testas

Juostos pirmiausia buvo pritvirtintos prie stiklinių plokščių ir 2 valandas mirkomos vandenyje. Atspausdintų raidžių kokybė nepakito, o etiketės nuo plokščių neatlipo.

Vykdant antrąjį testą, Brother P-touch laminuota juosta buvo pritvirtinta prie kelių stiklinių plokščių. Kiekviena juosta buvo 20 kartų perbraukta 500 g sveriančiu vandenyje išmirkytu audiniu. Brother P-touch laminuotose juostose atspausdinta raidžių kokybė nepakito.