Moteris prie stalo su kompiuteriu ir ausinėmis

Jūsų pusėje

„Brother“ žino, kad kiekviena organizacija yra skirtinga. Štai kodėl skiriame laiko susipažinti su Jumis ir Jūsų verslu bei sukurti spausdinimo sprendimą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams. Suprasdami jūsų poreikius, siekiame sukurti individualų sprendimą, kuris veiktų efektyviai ir būtų ekonomiškas Jūsų verslui.

Mūsų „Jūsų pusėje“ filosofija reiškia, kad Jums teikiame aukščiausios klasės paslaugas ir nuolat stebime jūsų spausdinimo poreikius, siekdami užtikrinti, kad tiek dabar, tiek ateityje gautumėte tai, ko Jums reikia.

Norėdami pradėti pokalbį, tiesiog užpildykite kitoje pusėje esančią formą.

Kas vyksta toliau?

  • Vienas iš mūsų specialistų susisieks Jūsų pasirinktu būdu, kad suprastų Jūsų verslo poreikius ir reikalavimus.
  • Mes padėsime jums pradėti ir būsųme "Jūsų pusėje", kad viskas vyktų sklandžiai

Užpildykite formą, kad mūsų specialistas su Jumis susisiektų

Jei norite susisiekti su Brother, užpildykite žemiau esančią kontaktinę formą. Tada vienas iš mūsų darbuotojų susisieks su Jumis kaip įmanoma greičiau. Įveskitee temą, kad tinkamas asmuo galėtų su Jumis susisiekti.

Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Jūsų pateikta asmeninė informacija bus naudojama pagal mūsų privatumo politiką ir slapukų politiką.

Dealer-Locator-Promo

Raskite artimiausią Brother atstovą

Jei Jums reikia spausdintuvo, skaitytuvo, kopijavimo ar fakso aparato, spausdinimo priemonių ar kitokių, su Brother prietaisais susijusių produktų.

Raskite atstovą