Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

ADS-2800W

Belaidis tinklo skaitytuvas su profesionalia programine įranga 

Spartus dvipusis nuskaitymas (30 psl./min / 60 pav./min.)

Gigabit Ethernet laidinis tinklas, didelės spartos USB 2.0 ir Wifi ryšys

50 lapų įvairių tipų dokumentų talpa (nuo ilgo popieriaus iki iškilių plastikinių kortelių)

Produkto informacija

ADS2800W_main

Užrakinamas 9,3 cm spalvotas skystųjų kristalų liečiamas ekranas

Aprūpintas pažangiomis atvaizdų apdorojimo funkcijomis ir TWAIN, ISIS, WIA, ICA bei SANE tvarkyklėmis optimaliam veikimui

Nemokami papildomi programinės įrangos priedai, įskaitant ABBYY FineReader Sprint, ABBYY PDF Transformer+ ir Nuance PaperPort

Pagrindinės funkcijos

  • Spartus dvipusis nuskaitymas (30 psl./min / 60 pav./min.)
  • Gigabit Ethernet laidinis tinklas, didelės spartos USB 2.0 ir Wifi ryšys
  • 50 lapų įvairių tipų dokumentų talpa (nuo ilgo popieriaus iki iškilių plastikinių kortelių)
  • Užrakinamas 9,3 cm spalvotas skystųjų kristalų liečiamas ekranas
  • Aprūpintas pažangiomis atvaizdų apdorojimo funkcijomis ir TWAIN, ISIS, WIA, ICA bei SANE tvarkyklėmis optimaliam veikimui
  • Nemokami papildomi programinės įrangos priedai, įskaitant ABBYY FineReader Sprint, ABBYY PDF Transformer+ ir Nuance PaperPort

Aprašymas

Brother ADS-2800W tinklo skaitytuvas aprūpintas daugybe funkcijų, įskaitant paprastą naudotis spalvotą skystųjų kristalų liečiamą ekraną ir belaidį ryšį. Jis puikiai tinka greitai nuskaityti dokumentus į debesiją ir elektroninį paštą, suteikiant galimybę naudotojui susikoncentruoti ties kitomis svarbiomis verslo užduotimis.
 
Suderinamas su įvairių tipų dokumentais, tvarkyklėmis ir operacinėmis sistemomis, ADS-2800W skaitytuvas taip pat pasižymi galinga ir paprasta naudotis profesionalia programine įranga. Šis tvirtas prietaisas geba sparčiai nuskaityti iki 3000 lapų per dieną, o tai idealiai tinka nuskaityti didelių apimčių dokumentus ir perkelti juos į skaitmeninę erdvę.

Suderinama su

  • Belaidžio ryšio piktograma
  • Kofax VRS certification for scanned image processing
  • ISIS compatibility

Specifikacijos

Bendra

Naudojimo tipas Darbalaukio
Ekranas Spalvotas jutiklinis ekranas
Ekrano dydis 9,3 cm

Jungiamumas

USB sąsaja Didelio greičio USB 2.0
Laidinio tinklo sąsaja Yra
Belaidžio tinklo sąsaja Yra

Matmenys ir svoriai

Su kartonine pakuote Plotis 382 x Gylis 254 x Aukštis 330
Su kartonine pakuote Ger: 6.2, UK: 6.3, PAN-NOR: 6.3, CEE-GEN: 6.3 kg
Be kartoninės pakuotės Plotis 306 x Gylis 258 x Aukštis 250
Svoris 4,55 kg

Energijos naudojimas

Energijos suvartojimas - pasirengimo režimas 3.3 watts* (*with latest firmware update)
Power Consumption - sleep mode 1.4 watts* (*with latest firmware update)
Veikiančio 27 vatai (-ų)
Išjungto 0.12 vatai (-ų)
Parengties režimas 3.3 vatai (-ų)
Užmigimo režimas 1.4 vatai (-ų)

Aplinka

Garso galia 64.3dB* (*with latest firmware update)
Garso slėgis 51dB* (*with latest firmware update)
Darbinė drėgmė 20 - 80 %
Darbinė temperatūra 5 - 35 °C

Pakuotė

Kita Skaitytuvas, AC adapteris, AC elektros tiekimo kabelis, USB 2.0 kabelis, DVD, greito paleidimo vadovas, produkto saugos vadovas, garantija.

Spausdinimo medžiagos specifikacijos

Tipai ir dydžiai Paprastas popierius, plonas popierius, storas popierius, perdirbtas popierius, vizitinės kortelės, plastikinė kortelė (reljefiškumas iki 1.4 mm)
Svoriai 27 - 413 g/kv. m
ADF medijos dydžiai Plotis: nuo 51 iki 215.9 mm. Ilgis: nuo 51 to 297 mm.

Tinklas

IPv4 Yes
Laidinio tinklo sauga SMTP-AUTH, SSL/TLS (HTTPS, SMTP), SNMP v3, 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec
Belaidžio tinklo sauga WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (AES), SMTPAUTH, SSL/TLS (HTTPS, SMTP), SNMP v3, 802.1x (LEAP, EAP-FAST, PEAP, EAPTLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec
IPv4 Yra
Tinklo protokolai ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA (automatinis IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS išsprendimas, mDNS, LLMNR atsakiklis, Custom Raw Port/Port 9100, SMTP klientas, FTP klientas ir serveris, LDAP klientas, CIFS klientas, SNMPv1/v2c/v3, HTTP/HTTPS serveris, TFTP klientas ir serveris, ICMP, Web aptarnavimas (nuskaitymas), SNTP klientas
Laidinis tinklas 10 Base-T/100 Base-TX/1000 Base-T Giga ethernet
Belaidis tinklas IEEE 802.11 b/g/n (infrastruktūros režimas/Ad-hoc režimas). IEEE 802.11 g (Wi-Fi Direct)

Nuskaitymas

Dvipusis nuskaitytas vaizdas Taip
A4 nuskaitymo greitis 40 ppm* (*with latest firmware update)
ADF 50
Interpoliuoto nuskaitymo skiriamoji geba 1200 x 1200 dpi (taškų colyje)
Kelių tiekimo šaltinių aptikimas Taip
Popieriaus jutiklis Taip
Nuskaitymo iš ADF skiriamoji geba 600 x 600
TWAIN suderinamumas Windows 8, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
Nuskaityti į El. paštą, el. serverį, dokumentą, vaizdą, tinklą, OCR, SharePoint, USB mazgą, debesiją, FTP, SFTP, WS nuskaitymą, programėles, spausdintuvą, PDF, kuriame galima atlikti paiešką
Pilka skalė 256 lygiai
ICA suderinamumas Yra, tik parsisiuntimui
ISIS suderinamumas Yra
SANE suderinamumas Yra
WIA suderinamumas Yra

Sprendimai

iPrint & Scan Taip

Garantija

Garantija 3 metų garantija
Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Pagalba

moteris sėdėjo prie stalo ant nešiojamojo kompiuterio

Tvarkyklės ir atsisiuntimai

Atsisiųskite ir įdiekite naujausias tvarkykles bei programinę įrangą savo Brother įrenginiams

Peržiūrėkite atsisiuntimus
vyras ir moteris sėdėjo prie stalo ant nešiojamojo kompiuterio

DUK

Atsakymus į dažniausiai mums užduodamus klausimus ir problemų sprendimus rasite čia

Peržvelkite DUK

Daugiau informacijos apie šį produktą...

ADS-2800W

ADS-2800W pasižymi tikrojo tinklo funkcijomis, nereikia įdiegti programinės įrangos atskirose vietose, nuskaityti dokumentai akimirksniu tampa pasiekiami atskiriems skyriams, komandoms ir nuotoliniams biurams. Dokumentai akimirksniu gali būti siunčiami į tinklą, el. paštą, bylą, atvaizdą, SharePoint® USB arba optiniam simbolių nuskaitymui skirtą programą.

 
ADS-2800W pasižymi laidinio ir belaidžio tinklo funkcijomis, siekiant prisiderinti prie darbo pobūdžio. Belaidis ryšys suteikia galimybę ADS-2800W skaitytuvą naudoti įvairiose biuro vietose, kur tik patogu. Mūsų saugaus belaidžio tinklo funkcija suteikia ramybės IT padaliniams ir verslo prisitaikymą naudotojui. 

 
ADS-2800W suderinamas su TWAIN ir ISIS tvarkyklėmis dėl programinės įrangos integracijos ir vaizdų apdorojimo funkcionalumo. Atvaizdų apdorojimo funkcijos paruošia ir išvalo nuskaitytus dokumentus, tokiu būdu pagerindamos nuskaitytų atvaizdų kokybę, kad juos būtų galima išsaugoti, redaguoti, jais dalintis ir juos pritaikyti optiniam simbolių nuskaitymui paruoštiems dokumentams. Tai užtikrina, kad verslui svarbūs dokumentai yra lengvai įskaitomi ir apdorojami.

 
Aprūpintas didelės spartos USB 2.0 ryšiu, sparčiu spalvotu nuskaitymu 60 pav. / min. (30 psl. / min.) greičiu ir 50 lapų ADT (automatiniu dokumentų tiektuvu), ADS-2800W yra profesionalus skaitytuvas, puikiai tinkantis mažam ir vidutiniam verslui.

 

 

Tinklo skaitytuvai

Užtikrindami tikrojo tinklo sprendimą, be poreikio įdiegti programinės įrangos atskirose vietose, Brother tinklo skaitytuvai suteikia galimybę nuskaityto dokumentus tiesiogiai į keletą įrenginių. Vienu paprastu liečiamo ekrano mygtuko paspaudimu nuskaityti dokumentai greitai ir paprastai gali būti išsiųsti kolegoms, tokiu būdu padidinant darbo efektyvumą ir produktyvumą

*Liečiamas ekranas galimas tik ADS-2800W ir ADS-3600W modeliuose.

Spalvotas liečiamas ekranas

Naudojant spalvotą liečiamą ekraną greitai ir paprastai nuskaityti dokumentai akimirksniu gali būti išsiųsti į iš anksto pasirinktas vietas, tokiu būdu taupant laiką ir skiriant mažiau laiko darbuotojams apmokyti. Įprastiniai nuskaitymo darbai iš anksto gali būti sukonfigūruoti daug greičiau ir atliekant mažiau žingsnių, tokiu būdu padidinant darbo efektyvumą.  
 
Tiesiognis nuskaitymas į mėgstamas vietas, pavyzdžiui, skyriaus aplankus, el. laiškus, optiniam simbolių nuskaitymui pritaikytą programą reiškia, jog kasdienės užduotys gali būti atliekamos greitai ir paprastai.
Tokiu būdu mažėja poreikis apmokyti darbuotojus ir paspartinami kasdieniai darbai. 

Brother sprendimų sąsaja

Brother sprendimų sąsaja yra programinės įrangos sąsaja, suteikianti galimybę trečiųjų šalių kūrėjams pagal specialius užsakymus kurti sprendimus arba sujungti su jau esančiais Brother įrenginiuose. Pagal užsakymą galima sukurti meniu ir ekranus, siekiant suteikti naujų galimybių, tokiu būdu padedant naudotojams pagerinti darbą bei sumažinti išlaidas, nuostolius bei riziką.

Saugos funkcijos užraktas
 

Saugos funkcijos užraktas yra saugumo funkcija, kuri gali apriboti arba įgalinti konfigūracijos nustatymus ir apriboti naudotojo galimybes. Jis taip pat turi viešąjį režimą, kuris suteikia galimybę neapriboti funkcijų. Saugos funkcijos užraktas suteikia galimybę administratoriams nustatyti skaitytuvo apribojimus kiekvienam naudotojui, tokiu būdu suteikiant galimybę valdyti funkcijas ir padidinti saugumą.

Skenuokite į USB atmintinę

Skenavimo į USB funkcija suteikia galimybę prijungti išorinę, iki 64 GB talpos atmintinę.

 

 

Profesionalus popieriaus tvarkymas

Galingi profesionalūs, tačiau tuo pačiu kompaktiški Brother skaitytuvai gali apdoroti įvairių rūšių dokumentus, naudojant platesnį išeigos dėklą, siekiant tvarkingai surinkti per automatinį dokumentų tiektuvą (ADT) paduodamą popierių.

Mūsų plačių dokumentų stabdiklis užtikrina sklandų dėklą veikimą, tokių būdu paverčiant nuskaitytų lapų surinkimą paprastu ir sumažinant nuskaitymo laukimą. Dėklai taip pat pakreipti kampu, kad popieriaus lapai nesusidurtų ir lengviau slystų, tokiu būdu užtikrinant sklandų popieriaus formavimą į krūvą ir sumažinant galimybę popieriui susilamdyti. Šios nežymios, tačiau tikslios inžinerinės ypatybės yra tai, kas padaro Brother atsidavusiu specialistu skaitytuvų srityje.

Multifeed Detection

This system uses sound waves to identify potential misfeeds. The paper pathway is automatically suspended and the user alerted if an irregular signal is detected, reducing the risk of damaged documents and lost data.
 
Advanced Reverse Roller System
This advanced system manages incoming bulk paper jobs so only one sheet is processed at a time, for outstanding reliability when scanning a variety of document types and weights.

 

 

Pažangaus atvaizdų apdorojimo funkcijos 
 
Įrengti galingi nuskaitymo įrankiai intuityviai paruošia ir išvalo nuskaitytas bylas, tokiu būdu pagerindamos nuskaitytų atvaizdų kokybę, kad juos būtų galima išsaugoti, redaguoti, jais dalintis ir juos pritaikyti optiniam simbolių nuskaitymui paruoštiems dokumentams.

Tokiu būdu iššvaistoma mažiau rašalo spausdinant dokumentus, sumažinamas bylų dydis, kad jomis būtų paprasčiau dalintis, ir sukuriami aiškiai įskaitomi straipsniai, kad juos būtų paprasta skaityti. Tai reiškia, kad mažiau laiko reikia skirti rankiniu būdu paruošiant ir tvarkant dokumentus, tokiu būdu daugiau liko skiriant svarbiausiems verslo aspektams.
 

Back to top