1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. „Brother“ darbo vieta
  4. Spausdinimo saugumas

Tai yra Brother saugumas

Šiuolaikinės darbo aplinkos technologijos kelia skirtingą rizikos lygį visoms įmonėms. „Brother“ darbo vietos įranga, paslaugos ir sprendimai siūlo trijų lygių saugumą jūsų tinkle, įrenginiuose ir dokumentuose, apsaugant konfidencialumą ir užblokuojant įsibrovimus.
Žiūrėti Brother verslo spausdintuvų asortimentą

Padaro verslo spausdinimą saugų

Spausdinimo saugumas yra labai svarbus klausimas šiandienos įmonėms Pasaulinės rinkos įžvalgos ir mokslinių tyrimų agentūra „Quocirca“ savo naujausiame pramonės renginyje atskleidė, kad:

Šaltinis: "Quocirca Print Security Landscape" - "Quocirca" atliko tyrimą tarp 531 IT sprendimų priėmėjų visoje JAV, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje ir Vokietijoje 2022 metais.

61 proc. informacinių technlogijų vadovų teigia, kad darosi vis sunkiau susidoroti su spausdinimo saugumo iššūkiais ir poreikiais.

68 % organizacijų praneša apie vieną ar daugiau su spausdinimu susijusių duomenų praradimo per pastaruosius metus, o duomenų pažeidimas vidutiniškai kainuoja 631 915 GBP.

67% IT sprendimų priėmėjų yra susirūpinę dėl namų spausdinimo saugumo rizikos.

Saugumas kaip standartas

„Brother“ pirmenybė teikiama spausdinimo saugai, naudojant trijų lygių apsaugą tinklo, įrenginio ir dokumentų lygmeniu su daugybe patikimų funkcijų, o tai reiškia, kad duomenis mato tik tie, kuriems jie skirti.

Printer in a bubble, hacker icon in bubble

Automatinis įsibrovimo aptikimas

Daugelis mūsų profesionalių prietaisų turi pažangiausią programinę įrangą, kad nuolat stebėtų ir apsaugotų nuo įsilaužimo grėsmės.

Printer with document surrounded by bubble

Autentifikavimas ir autorizacija

Norėdami užtikrinti, kad dokumentai nepatektų į netinkamas rankas, galite pasirinkti PIN ir ID kortelės apsaugotą spausdinimą ir mūsų Saugų funkcijų užraktą, apribojantį tam tikras funkcijas tik konkretiems naudotojams.

Printer with colourful cubes of ink

Saugaus ryšio protokolai

Naudodami ištisinį šifravimą ir prieigos valdymą prievado pagrindu, patikimai prijunkite ir bendrinkite dokumentus.

Reikia daugiau pažangių spausdinimo saugos funkcijų?

Mes taip pat siūlome keletą pažangių saugumo galimybių, kurios padės apsaugoti jūsų verslą ir dar labiau padidins spausdinimo saugumą.

Printer on a cabinet against grey brick wall with hexagon shaped shelving, plants, vase

Secure Print+

Paprasta ir efektyvi konfidencialių dokumentų saugaus spausdinimo sistema, nediegiant papildomos programinės įrangos. Nusiųskite spausdinimo užduotis į konkretų spausdintuvą ir dokumentas bus pradėtas spausdinti tik po to, kai įrenginyje bus patvirtintas autentifikavimas naudojant galiojantį PIN kodą arba artimojo lauko ryšio (NFC) kortelę.

Skaitykite apie "Secure Print+"
Two floor standing printers side by side, cabinet, files, picture frames

"Secure Print Advanced"

Paprastas ir saugus spausdinimo sprendimas, leidžiantis spausdinti iš bet kurio prie tinklo prijungto įrenginio. Dokumentai spausdinami tik po autentifikavimo PIN kodu arba artimojo lauko ryšio (NFC) kortele bet kuriame jūsų tinklo spausdintuve. Tai patogu ir paprasta naudoti, apsaugo dokumentus ir išvengia spausdinimo eilių.

Skaitykite apie "Secure Print Advanced"
Line up of floor standing printers with cloud, spanner, cogs, padlock banners

Paprasta integracija

Suderinami programinės įrangos sprendimai palengvina verslo vystymą.

Pasirinkus „Brother“ pasirenkate ir daugybę partnerysčių bei patirties, kurios susijungė, kad spausdinimas būtų vientisa ir itin efektyvi jūsų verslo dalis. Mūsų pritaikomi programinės įrangos sprendimai suteikia jums geriausias spausdinimo galimybes. Jie apima:

 
  • Kofax ControlSuite
  • PaperCut
  • Everyone Print

Sužinokite apie Brother programų partnerius

Domina mūsų saugūs verslo spausdintuvai?