Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Secure Print+
Secure-Print-Plus-NFC

Apsaugokite savo dokumentus ir laikykitės reglamentų 

Secure Print+ yra mikroprograma leidžianti saugiai spausdinti konfidencialius verslo dokumentus. 

Konfidencialūs ir slapti dokumentai dažnai yra atspausdinami ir paliekami spausdintuve, tačiau taip didėja tikimybė, kad informacija atsidurs netinkamose rankose.
Secure Print+ - paprasta, tačiau efektyvi saugaus spausdinimo sistema. Jūsų dokumentų saugumas padidės iškart, bus užtikrinta slaptų dokumentų apsauga.

Su Brother Secure Print+

  • Jūsų konfidencialūs dokumentai atspausdinami tada, kai Jums to reikia
  • Dokumentus gali pasiimti tik įgaliotas personalas
  • Slapti dokumentai nepaliekami spausdintuve, todėl nėra matomi visiems

 

Apsaugotus verslo dokumentus spausdinkite paprastai 

Easy_to_use_SecurePrint

Autentifikacija kortele

Jūsų dokumentai atspausdinami tik tada, kai esate pasiruošę juos pasiimti iš spausdintuvo. NFC (artimojo lauko ryšio) principu veikianti ID kortelė paleis Jūsų dokumentų spausdinimą.
Secure_SecurePrint

Saugus dokumentų spausdinimas

Apsaugokite konfidencialius dokumentus nuo pašalinių akių. Slapti dokumentai spausdinami tik tada, kai spausdintuve paleidžiate jų spausdinimą. 
Easy_to_manage_SecurePrint

Paprastas valdymas

Pridėti ir pašalinti vartotojus galima keliais paprastais žingsniais. KIekvienam vartotojui galima sukurti individualią paskyrą bei suteikti priėjimą prie dalies ar visų spausdintuvo funkcijų.  
 

Dažnai užduodami klausimai apie Secure Print+

Secure Print+ leidžia NFC principu veikiančią ID kortelę sukonfigūruoti taip, kad vartotojai ja prilietę prie tam tikro spausdintuvo pradėtų dokumentų spausdinimą. Be to, galima sukurti individualias vartotojų paskyras leidžiant naudotis visomis arba dalimi spausdintuvo funkcijų.
Taip, Jūsų informacija yra saugoma spausdintuvo atmintyje, kol pradedate dokumento spausdinimą. Atspausdinus dokumentus informacija yra ištrinama.
Spausdintuve esančios informacijos saugojimo laikas priklauso nuo parinktų specifinių nustatymų. Jei Jūs informaciją paliekate ilgiau nei nurodyta, siekiant užtikrinti saugumą ji ištrinama automatiškai. 
Galima prijungti iki 200 vartotojų.

Brother Secure Print+ galimybę galima pasirinkti šiuose modeliuose:

Spalvoti lazeriniai spausdintuvai: DCP-L8410CDW*, HL-L8260CDW*, HL-L8360CDW**, HL-L9310CDW**, HL-L9310CDWT**, MFC-L8690CDW*, MFC-L8900CDW**, MFC-L9570CDW**, MFC-L9570CDWT**.

Vienspalviai lazeriniai spausdintuvai (Naudojant išorinį kortelių skaitytuvą reikia CPJL kodų iš Brother): DCP-L5500DN *, DCP-L6600DW**, HL-L6300DW**, HL-L6300DWT**, HL-L6400DW**, HL-L6400DWT**, MFC-L5700DN*, MFC-L6800DW**, MFC-L6900DW**, MFC-L6800DWT**, MFC-L6900DWT**.

Rašaliniai spausdintuvai: MFC-J5945DW**, MFC-J6945DW**, MFC-J6947DW**, HL-J6000DW**, HL-J6100DW**.

*Tik naudojant PIN kodą, neįdiegtas NFC skaitytuvas, nėra USB jungties išoriniam NFC kortelių skaitytuvui.

**Šiam sprendimui labiausiai tinkantis modelis, jame įdiegtas vidinis NFC kortelių skaitytuvas (modelis taip pat gali būti su išoriniu kortelių skaitytuvu prijungtu prie specialios USB jungties).
 

Secure Print+ mikroprograma yra įdiegta Jūsų spausdintuve, tačiau ji nėra automatiškai aktyvuojama. Jei norite naudotis mikroprograma, susisiekite su artimiausiu Brother biuru. 

OS klientas - Windows 7®, Windows 8.1®, Windows® 10
OS serveris - Windows Server® 2008 R2, Windows Server® 2012, Windows Server® 2012 R2, Windows Server® 2016

Užpildykite anketą "Daugiau informacijos" ir ekspertas iš Brother su Jumis susisieks. 

Susidomėjote ir norėtumėte sužinoti daugiau? Užpildykite toliau pateiktą anketą ir mūsų ekspertai su Jumis susieks bei atsakys į visus iškilusius klausimus.

Pažymėdami viršuje esantį langelį sutinkate gauti informaciją ir pasiūlymus apie Brother gaminius bei paslaugas el. paštu.

Skaitykite mūsų terminus ir sąlygas.

Jūsų informacija bus apdorota laikantis mūsų privatumo politikos.