1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. Aplinka ir tvarumas
  4. "Cool Earth"

Nuo pat mūsų partnerystės pradžios jūs padėjote mums:  

Dviejų žalių medžių piktograma

Išsaugoti daugiau nei 32 mln. medžių

Žalia pramoninės gamyklos piktograma

Sumažinti anglies dioksido emisijas 50 mln. tonų

Žalia trijų vartotojų piktograma

Įgalinti 7 bendruomenes

Cool Earth school girls holding hands around a tree in the rainforest

 

 Kaip padėjo „Brother“ klientai 

Kai grąžinate mums savo Brother tonerio ar rašalo kasetę pagal mūsų nemokamą perdirbimo schemą, padedate apsaugoti atogrąžų miškus. Vykdydama mūsų perdirbimo programą, Brother bendradarbiauja su apdovanojimus pelniusia labdaros organizacija „Cool Earth“, kuri dirba kartu su vietinėmis bendruomenėmis, siekdama sustabdyti atogrąžų miškų naikinimą. Nuo 2009 m., kai prasidėjo mūsų partnerystė, padėjome bendruomenėms klestėti kai kuriose mūsų planetos biologinės įvairovės ir gyvybiškai svarbiose aplinkose, saugodami ekosistemas, kuriose sukaupta daugiau nei 50 mln. tonų anglies dioksido. 

Šis darbas yra gyvybiškai svarbus mūsų planetos ateičiai ir mes labai didžiuojamės, kad Brother klientai kiekvieną dieną prisideda prie šių pasaulinių pastangų.  

Sužinokite daugiau apie iniciatyvas "Brother" ir "Cool Earth"

Open green forest landscape with trees

Priežastys, kodėl reikia išsaugoti atogrąžų miškus

Yra daugybė priežasčių, kodėl turime saugoti atogrąžų miškus. Juose ne tik gauname maždaug ketvirtadalį visų vaistų, bet jie yra biologiškai įvairiausios ekosistemos Žemėje ir juose gyvena daugiau kaip 30 mln. augalų ir gyvūnų rūšių. 

Surinkome 15 faktų apie atogrąžų miškus, kurie padės juos geriau pažinti.

 

Nuostabūs faktai apie atogrąžų miškus

Reikia perdirbti Brother produktą? Leiskite mums padėti

Cool Earth director Matthew Owen smiling in an outdoor setting

„Brother International Europe“ remia „Cool Earth“ daugiau nei penkiolika metų ir abi organizacijos tiki, kad žmonės yra klimato krizės sprendimas. Tai, be visų pinigų, yra tai, kas skatina ir įkvepia pokyčius, o Brother pagalba leidžia ne tik įsivaizduoti, bet ir įgyvendinti naujus planus. Dar niekada nebuvo geresnio laiko pakeisti gamtosaugą ir gyvybę Žemėje ir mes didžiuojamės, kad tai darome 70 000 hektarų atogrąžų miškų su Brother mūsų pusėje. Kartu kovojame su klimato krize iš pagrindų, dėka žmonių, kurie tiki.

Matthew Owen, „Cool Earth“ direktorius 

Isao-Noji-Informal_4

 Didžiuojamės, kad taip ilgai dirbame su "Cool Earth". Mūsų vizija "At your side" visada yra teikti klientams išskirtinius gaminius ir paslaugas, taip pat daryti viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį planetai, o per "Cool Earth" galime paremti gyvybiškai svarbų darbą, vykdomą visame pasaulyje.

Hisashi Ota, "Brother International Europe" generalinis direktorius

Young girl supported by Cool Earth smiling

Cool Earth

Su „Cool Earth“ dirbame nuo 2009 m. ir per tą laiką padėjome išgelbėti milijonus medžių kai kuriose labiausiai nykstančiose pasaulio gyvenamosiose vietose, tačiau mes kartu vis dar galime padaryti daugiau, kad padėtume aplinkai.  

Paremkite "Cool Earth"
Forest landscape with huts and a lake surrounding

Aplinkosaugos tinklaraščiai

Jei jums reikia patarimo, kaip tapti tvaresniu, arba norite neatsilikti nuo mūsų „Brother“ veiklos, šiandien apsilankykite mūsų aplinkosaugos tinklaraščių puslapyje.  

Naršykite aplinkosaugos tinklaraščius