1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. News
  4. 2023
  5. Brother papildomai aukoja Ukrainos krizei ir Turkijos bei Sirijos žemės drebėjimo aukoms

Brother papildomai aukoja Ukrainos krizei ir Turkijos bei Sirijos žemės drebėjimo aukoms

 

Brother Industries, Ltd. (prezidentas: Ichiro Sasaki) šiandien paskelbė, kad paaukos papildomus 35 mln. Japonijos jenų JT pabėgėlių agentūrai, kaip humanitarinę pagalbą Ukrainos krizei ir nuo Turkijos ir Sirijos žemės drebėjimo nukentėjusiems žmonėms. Ši auka bus skirta per Jungtinių Tautų pabėgelių agentūrą vietinės pagalbos pastangoms paremti.

2022 m. kovo mėn. Brother visos grupės vardu paaukojo 500 000 EUR Jungtinių Tautų pabėgelių agentūrai per Japonijos Jungtinių Tautų pabėgelių agentūros atstovybę, siekiant suteikti humanitarinę pagalbą Ukrainoje. 2023 m. vasario mėn. Brother taip pat paaukojo 50 000 JAV dolerių organizacijai „Gydytojai be sienų“, kad padėtų nuo Turkijos ir Sirijos žemės drebėjimo nukentėjusioms aukoms, taip pat nevyriausybinėms organizacijoms (NVO) Turkijoje per grupės Turkijos padalinį.

Sprendimas skirti šią papildomą paramą buvo priimtas reaguojant į užsitęsusią krizę Ukrainoje ir didelį Turkijos bei Sirijos žemės drebėjimo aukų skaičių bei patirtą didelę žalą. Papildomi 35 mln. Japonijos jenų bus paaukoti Jungtinių Tautų pabėgelių agentūrai, 20 mln. Japonijos jenų kaip humanitarinė pagalba Ukrainos krizei ir 15 mln. Japonijos jenų kaip pagalba nelaimės metu nukentėjusiems nuo Turkijos ir Sirijos žemės drebėjimo.

Brother labai liūdi, kad tiek daug nekaltų gyvybių neigiamai paveikė Ukrainos krizė. Mes nuoširdžiai tikimės, kad visi nukentėjusieji ras saugumą, o mūsų mintys liks su visais nukentėjusiais Ukrainoje ir aplinkinėse vietovėse. Brother taip pat reiškia gilią užuojautą visiems, nukentėjusiems nuo Turkijos ir Sirijos žemės drebėjimo, ir tikisi greito atsigavimo.

Moteris ir vyras kalbasi