1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Spausdinimo vadovas

Susigrąžinkite savo įmonės spausdinimo operacijų kontrolę

Sumažinkite IT darbuotojų darbo krūvį naudojant spausdinimo valdymo programinę įrangą, kuri leidžia spausdinti efektyviau. Stebėkite visą savo spausdintuvų parką, kad pagerintumėte įrenginių valdymą, sumažintumėte išlaidas ir apsaugotumėte dokumentus.

Nuo pačių Brother sprendimų iki visapusiško programinės įrangos paketo, Brother turi tinkamą sprendimą Jūsų verslui, kad ir kokio dydžio būtų Jūsų spausdinimo poreikiai.

JetAdvice

JetAdvice Manager - pažangus sprendimas, skirtas valdyti jūsų spausdintuvų parką

 

JetAdvice Manager suteikia įžvalgas apie viso jūsų spausdintuvų parko esminę informaciją. Nuo to, kiek ir kada spausdinate, koks yra jūsų energijos suvartojimas, koks tonerio likutis, iki kitos naudingos informacijos.

„JetAdvice Manager“ integravimas į Brothers valdomo spausdinimo paslaugas (MPS) suteikia jums visišką visų jūsų organizacijos spausdintuvų kontrolę. Be to, „JetAdvice Manager“ suderinamas su visais spausdintuvų prekės ženklais, o tai yra didelis privalumas, kai turite spausdintuvų parką, kurį sudaro skirtingi prekių ženklai.

Sužinokite daugiau apie „JetAdvice Manager“

BRAdmin

BRAdmin - nemokama Brother programa, skirta lengvam spausdinimo valdymui

 

BRAdmin yra nemokama programa prieinama visiems Brother spausdintuvams su tinklo funkcija. Įdiegę įrankį, turėsite išsamią visų spausdintuvų, prijungtų prie tinklo, apžvalgą.

 

Sužinokite daugiau apie „BRAdmin Professional 4“