1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Spausdinimo vadovas
  4. JetAdvice Manager
JetAdvice

Kaip automatiškai valdyti ir optimizuoti spausdintuvų parką?

 

Daugeliui įmonių, turinčių didelį spausdintuvų parką, atrodo, kad tai yra begalinė užduotis stebėti tonerio ir rašalo lygį, užtikrinti darbuotojų produktyvumą, suprasti spausdinimo elgseną ir analizuoti kitus svarbius duomenis.

Be to, rankinis spausdintuvų parko valdymas yra neefektyvus, nes jam reikia laiko ir išteklių, kuriuos geriau naudoti kitur.

Su „JetAdvice Manager“ duomenys automatiškai renkami nuolatos iš visų įmonės spausdintuvų Tai sumažina rankinius procesus, taupo išteklius ir sumažina klaidų riziką.

Privalumai ir funkcijos

JetAdvice - Meter Reading

Automatinis skaitiklių rodmenų perdavimas

Tikslūs skaitiklio rodmenys siunčiami kasdien reguliariais intervalais per debesį. Jums nereikia įvesti duomenų rankiniu būdu, o tai ne tik taupo laiką, bet ir sumažina įvesties klaidų tikimybę

JetAdvice - Supplies

Automatinis tiekimo įvykdymas

JetVice Manager yra 100% suderinamas su Brother valdomo spausdinimo paslaugomis. Tai reiškia, kad „JetAdvice“ duomenų dėka galime automatiškai siųsti prekes, kada ir kur jų reikia.

JetAdvice - Analysis

Faktais pagrįsta spausdinimo analizė

Remiantis išsamiais duomenimis, galima įvertinti jūsų spausdintuvų parko efektyvumą. Kiek spausdintuvų jums tikrai reikia? Kur ir kaip jie naudojami?

JetAdvice - Maintenance

Efektyvi ir greita priežiūra

„MPS“ (valdomo spausdinimo paslaugos) iš „Brother“ seka jūsų spausdintuvus. Dėka JetAdvice Manager, galima greitai pradėti prevencinę priežiūrą jūsų spausdinimo aplinkoje.

JetAdvice - Reporting

Informacija jūsų rankose

„JetAdvice Manager“ siūlo daugybę parinkčių, kaip konvertuoti didžiulį duomenų kiekį į aiškią informaciją ir raginimą veikti. Šios ataskaitos automatiškai siunčiamos tinkamu formatu, tinkamu laiku ir atitinkamam asmeniui ar skyriui.

JetAdvice - Environment

Mažiau poveikio aplinkai

Spausdintuvai ir daugiafunkciniai įrenginiai dažnai ignoruojami kaip bereikalingos emisijos ir energijos suvartojimo šaltiniai. JetAdvice Manager padeda jums pasirinkti produktus, kurie padės sumažinti jūsų įmonės poveikį aplinkai.

„JetAdvice Manager“ integravimas į Brother valdomo spausdinimo paslaugas suteikia jums visišką visų jūsų organizacijos spausdinimo įrenginių kontrolę.

Be to, „JetAdvice Manager“ suderinama su visų šiandien rinkoje esančių prekinių ženklų spausdintuvais, o tai yra didžiulis privalumas, kai turite diversifikuotą spausdintuvų parką.

Henning Elkjær
Skandinavijos šalių marketingo ir pardavimų direktorius, Danija
JetAdvice

Sumažinkite spausdinimo išlaidas dėl spausdintuvo informacijos

Be išsamios dabartinio spausdintuvo parko apžvalgos, „JetAdvice Manager“ taip pat siūlo niuansuotą įžvalgą apie jūsų spausdintuvo poreikius, kuri gali būti pagrindu optimizuoti jūsų spausdintuvų parką ir sumažinti išlaidas trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu.

Ar švaistote išteklius brangiam spalvotam spausdinimui? Ar būtų naudinga įsigyti naujų ir ekonomiškesnių spausdintuvų? Brother gali jums padėti dėka JetAdvice Manager spausdintuvo informacijos. Susisiekite su mumis šiandien, kad gautumėte išsamų jūsų įmonės spaudinimo įpročių įvertinimą.

Atkurkite spausdintuvo parko valdymą