1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. News
  4. 2021
  5. „Brother“ pristato specialų tinklo infrastruktūros ir kabelių identifikacijos etikečių spausdinimo rinkinį

„Brother“ pristato specialų tinklo infrastruktūros ir kabelių identifikacijos etikečių spausdinimo rinkinį

Pasaulinis spausdintuvų gamintojas „Brother“ didžiuojasi galėdamas pristatyti etikečių spausdintuvą PT-E550WNIVP - naują produktą, skirtą tinklo infrastruktūrai ir kabeliams identifikuoti. „Brother“ etikečių asortimente taip pat pristatytas naujų savaime užsilaminuojančių juostų rinkinys.

 

Naujajame rinkinyje yra viskas, ko reikia norint sėkmingai atlikti visus tinklo identifikavimo darbus, įskaitant komutacinių panelių, komutacinių kabelių, optinių kabelių, priekinių plokščių, lentynų ir įrangos ženklinimą. Naudojant „Brother“ specialisto „Pro Tape“ asortimentą, kuris apima tvirtas lipnias, lanksčias ID, savaime užsilaminuojančias ir apsaugines žymėjimo etiketes, PT-E550WNIVP sukuria patvarias, ilgaamžes etiketes, kurios padeda vartotojams laikytis ANSI TIA-606-C arba ISO/IEC 14763 -2 identifikavimo standartų - tai yra pramonės standarto etiketės tipas, naudojamas duomenų perdavimo kabeliams identifikuoti.

Henning Elkjær, Šiaurės šalių rinkodaros ir pardavimų direktorius Danijoje, „Brother Nordic A/S“, pristatė naują produktą: „šis „Wi-Fi“ ryšio funkcija aprūpintas ir lengvai naudojamas etikečių spausdintuvas yra puikus įrankis visiems, dirbantiems su tinklo infrastruktūra. Tai vienas prietaisas visoms reikalingoms programoms. „Brother PT-E550WNIVP“ etikečių spausdintuvas yra greitas, patikimas ir ilgaamžis, o pažangus kirpiklis reiškia, kad etiketės spausdinamos ilgomis juostomis, išlaikant jas teisinga numeruota seka ir jas lengva nulupti. Visa tai leidžia tikslaus ženklinimo darbus atlikti paprastai.

„Mes taip pat nepaprastai džiaugiamės savo naujomis savaime užsilaminuojančiomis juostomis. Kaip ir daugelyje kitų mūsų juostų, taip ir mūsų savaime užsilaminuojančiose juostose spausdinimo metu ant teksto uždedamas papildomas patvarus laminatas. Skirtingai nuo konkurentų etikečių, ši „Brother“ naujovė leidžia tinklo infrastruktūros inžinieriams naudoti 24 mm pločio etiketę ant storesnių CAT6A laidų, tuo pačiu užtikrinant, kad jūsų tekstas būtų visiškai apsaugotas nuo įbrėžimų.“

„PT-E550WNIVP“ suderinamas su „Windows“ ir „Mac“ bei išmaniaisiais telefonais per „Brother“ programą „iLink & Label“. Tai leidžia vartotojams greitai prisijungti prie „Fluke Networks Linkware ™ Live“ projektų debesyje ir perkelti reikiamus kabelių identifikatorius į spausdintuvą, kad kabeliai būtų greitai ir tiksliai pažymėti. Programėlė yra „Brother“ partnerystės su „Fluke Networks’ LinkWare™ Live Affiliates“ programa produktas ir leidžia sklandžiai integruoti sistemą su „Brother“ etikečių spausdintuvu PT-E550WNIVP.

Henningas Elkjæras papildė, jog šis suderinamumas užtikrina, kad vartotojai galėtų lengvai bei efektyviai atspausdinti kelias etiketes, taip išvengdami neteisingai identifikuotų kabelių dėl klaidų, dažnai daromų įvedant kiekvieną kabelio identifikatorių rankiniu būdu“.

Etikečių spausdintuvas PT-E550WNIVP taip pat gali prisijungti prie „Brother Mobile Cable Label Tool“ programėlės, leidžiančios vartotojams iš savo išmaniojo telefono bet kada ir bet kur kurti bei spausdinti etiketes.“

Šiuo metu parduodamoje pakuotėje yra etikečių spausdintuvas „PT-E550WNIVP“, po vieną 24 mm juoda ant balto savaime užsilaminuojančios ir 9 mm juoda ant balto tvirtos lipnios juostos kasetę, taip pat kintamosios srovės adapteris ir įkraunama baterija. Viskas supakuota nešiojimo dėkle.

Norėdami atsisiųsti nemokamas „Brother“ programas, apsilankykite www.brother.eu/E550WappsBrother PT-E550WNIVP