1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. News
  4. 2022
  5. "Brother" pristato naują stacionarių skaitytuvų asortimentą

Užfiksuokite, optimizuokite ir bendradarbiaukite – "Brother" pristato didelio našumo stacionarių skaitytuvų asortimentą

 

"Brother" pristato naują didelio našumo stacionarių skaitytuvų asortimentą, tinkantį naudoti namuose ir biure.

Naujasis asortimentas, kuris bus pristatytas 2022 m. gegužę, puikiai papildys besiplečiantį "Brother" skaitytuvų asortimentą, suteikiant klientams tikslų, didelės apimties nuskaitymą, pažangų vaizdo apdorojimą ir daugybę dokumentų optimizavimo bei pažangių darbo užduočių parinkčių, kad bendradarbiavimas darbe būtų paprastesnis nei bet kada anksčiau.

Kiekvienas šio asortimento įrenginys buvo sukurtas atsižvelgiant į Brother klientus. Jie pasižymi paprastu, bet patvariu dizainu, patobulintu vaizdų fiksavimo optimizavimu ir profesionalios programinės įrangos rinkiniu, atitinkančiu įvairaus dydžio įmones ir jų poreikius.

Henning Elkjær, Danijos ir Norvegijos šalių pardavimų direktorius, pakomentavo naujausią produktų asortimentą: „Tikimės, kad naujasis Brother stacionarių skaitytuvų asortimentas palengvins dokumentų skaitmeninimą ir bendradarbiavimą kuriant dokumentus. Turėdami galimybę greitai skaitmeninti ir redaguoti dokumentus, vartotojai gali efektyviai skaitmeninti, redaguoti ir greitai dalytis dokumentais, suteikti prieigą prie aukštos kokybės nuskaitytų dokumentų iš bet kurios vietos bet kuriuo metu.

„Naująjį asortimentą sudaro spausdintuvai, atitinkantys visus verslo poreikius, įskaitant modelį, puikiai pritaikytą didelio masto operacijoms, siekiant žymiai pagerinti dokumentų valdymo galimybes, ir įrenginiai, puikiai tinkantys naudoti namuose ar mažame biure. Taigi, nesvarbu, ar tai būtų dvipusis A4 formatas, vizitinės kortelės, kvitai, paketinis nuskaitymas ar kelių puslapių dokumentai, galite būti tikri, kad šis asortimentas susidoros su visais Jūsų verslo poreikiais".

Naująjį Brother stacionarių skaitytuvų asortimentą dabar galima įsigyti iš vietinių atstovų.

ADS-4100 siūlo dvipusį nuskaitymą iki 70 vaizdų per minutę, 60 lapų automatinį dokumentų tiektuvą (ADT) ir pažangų vaizdų apdorojimą.

ADS-4300N yra šiek tiek greitesnis, nes turi dvipusį nuskaitymą iki 80 vaizdų per minutę ir 80 lapų automatinį dokumentų tiektuvą (ADT). Jame taip pat yra 3 konfigūruojami spartieji klavišai, pažangus vaizdo apdorojimas ir paketinis nuskaitymas, taip pat ultragarsinis kelių dokumentų padavimo jutiklis ir atskyrimo jungiklis.

ADS-4500W turi dvipusį nuskaitymą iki 70 vaizdų per minutę ir 60 lapų automatinį dokumentų tiektuvą (ADT). Jis turi 7,1 cm jutiklinį ekraną su 20 konfigūruojamų sparčiųjų klavišų ir siūlo "Superspeed USB 3.0" ir nuskaitymą tiesiai į USB raktą, taip pat pažangų vaizdo apdorojimą ir automatinio nuskaitymo paleidimo funkciją.

ADS-4700W siūlo daugiau funkcijų. Be dvipusio nuskaitymo iki 80 vaizdų per minutę ir 80 lapų automatinio dokumentų tiektuvo (ADT), turi 10,9 cm jutiklinį ekraną su 56 konfigūruojamais sparčiaisiais klavišais, asmeninę kelių naudotojų patirtį, saugų darbo grupės bendrinimą, pažangų vaizdų apdorojimą ir paketinį nuskaitymą, taip pat automatinį nuskaitymą, ultragarsinį kelių dokumentų tiekimo jutikllį, atskyrimo jungiklį, nuskaitymo peržiūros funkciją ir pastovaus rašalo tiekimo sistemos valymo įspėjimą.

ADS-4900W yra greičiausias serijos įrenginys su dvipusiu nuskaitymu iki 130 vaizdų per minutę. Jame taip pat yra efektyvus 100 lapų automatinis dokumentų tiektuvas (ADT), 10,9 cm jutiklinis ekranas su 56 konfigūruojamais sparčiaisiais klavišais, suasmeninta kelių vartotojų sąsaja, saugiu darbo grupės bendrinimu, pažangiu vaizdo apdorojimu ir paketiniu nuskaitymu. Be to, jame yra automatinio nuskaitymo paleidimo funkcija, kelių dokumentų tiekimo jutiklis, atskyrimo jungiklis, nuskaitymo peržiūros funkcija ir pastovaus rašalo tiekimo sistemos valymo įspėjimas.

Prie stalo sėdintis ir kompiuteriu dirbantis žmogus