1. Pagrindinis Brother
 2. Brother sprendimai verslui
 3. Sprendimai sveikatos apsaugai
 4. Sveikatos priežiūros įstaigų įrangos ir prietaisų žymėjimas

PT-P900 serijos etikečių spausdintuvų ir patvarių P-touch etikečių privalumai

Skaidrus laminuotas viršutinis sluoksnis apsaugo Jūsų tekstą nuo chemikalų, drėgmės, braižymo, saulės spindulių ir ekstremalių sąlygų. Siekiant užtikrinti Brother P-touch laminuotų etikečių patvarumą, jos buvo išbandytos ekstremaliomis sąlygomis nepriklausomoje laboratorijoje.

Terminio perdavimo technologija veikia kartu su rašalo juosta tokiu būdu sukurdama ryškią, aukštos kokybės spaudą. P-touch etikečių spausdintuvai gali atspausdinti ilgalaikes, patvarias etiketes, kurių raiška yra iki 360 x 720 taškų colyje. 

Norėdami padidinti našumą ir sumažinti klaidų kiekį atsiradusį rankiniu būdu spausdinant įrangos numerius ir kitą informaciją, į etiketes galite įtraukti linijinius arba dviejų dimensijų brūkšninius kodus, tokius kaip GS1-128 ir QR.

Pagerinkite etikečių identifikavimą įtraukdami atitinkamą grafinį vaizdą, tokį kaip logotipas arba simbolis. Palaikomi populiarūs formatai, tokie kaip .jpg, .png ir .bmp.

Brother TZe juostų kasetės yra įvairių pločių - iki 36 mm ir skirtingų spalvų. Metališkos, itin lipnios, apsaugančios nuo neleistino naudojimo ir itin matomos fluorescentinės etiketės atitinkančios visus ženklinimo poreikius.

P-touch Editor programinę įrangą skirtą Windows ir Mac operacinėms sistemoms galima atsisiųsti nemokamai, todėl galėsite sukurti profesionalaus dizaino etiketes tiksliai atitinkančias Jūsų reikalavimus.

Service information on Brother P-touch TZe laminated label attached to syringe driver in a hospital

Užtikrinkite techninės priežiūros grafiko laikymąsi

Netiksliai paženklinę įrangą negalėsite tinkamai techniškai prižiūrėti savo įrenginių. Gali būti aptarnauta ne ta įranga arba praleista svarbi techninės apžiūros data. Ant kiekvieno įrenginio užklijavę Brother P-touch laminuotą etiketę, būsite tikri, kad etiketė ilgai išliks įskaitoma, o Jūsų įranga bus pačios geriausios techninės būklės.
 

Operating instructions on medical healthcare equipment

Įtraukite svarbią informaciją apie naudojimąsi įrenginiu

Ryškiai matomos etiketės su svarbia informacija gali būti tvirtinamos prie įrangos, instruktuojant vartotojus apie tinkamą prietaisų valdymą ir užtikrinant galimybę įrenginiais naudotis iškart. Didelis etikečių spalvų pasirinkimas, įskaitant metališką ar fluorescentinę, leis aiškiai matyti Jūsų nurodymus ir juos iškart pastebėti.

Brother P-touch laminated TZe labels on various chemicals in a laboratory

Pasitikėkite patvariomis Brother TZe etiketėmis

Brother P-touch laminuotos etiketės yra iki 36 mm pločio, skirtingų spalvų ir medžiagų, įskaitant metališką, itin lipnią ir apsaugančią nuo neleistino naudojimo. Etiketės buvo išbandytos ir yra atsparios:

 • Chemikalams
 • Vandeniui ir kitiems skysčiams
 • Braižymui
 • Saulės ir UV spinduliams
 • Šalčiui iki -80 C
 • Karščiui iki +150 C

Kartą pritvirtinus, būsite tikri, kad etiketės išliks savo vietoje ir bus įskaitomos daugelį metų.

Techniniai TZe juostos duomenys (PDF, 2,5 MB)

Brother P-touch PT-P900W printing asset labels

PT-P900 stalinių etikečių spausdintuvų asortimentas

Brother P-touch PT-P900 serijos staliniai etikečių spausdintuvai yra puikus pasirinkimas sveikatos priežiūros įstaigoms, kurioms reikia patvarių etikečių.

 • Ruoškite patvarias, iki 36 mm pločio etiketes, kai to prireikia.
 • Didelis greitis, didelė spausdinimo raiška.
 • Įtraukite brūkšninius kodus, logotipus ir kitus simbolius.
 • Susiekite su duomenimis esančias Excel skaičiuoklėje ir viena juosta greitai atspausdinkite etiketes skirtingiems įrenginiams.
 • Įtraukta P-touch Editor programinė įranga etikečių kūrimui.