1. Pagrindinis Brother
  2. Sertifikavimas
  3. Kofax

Kofax

Dokumentų ir duomenų rinkimo programinė įranga.

Kofax VRS Elite

Kofax VRS Elite yra patentuota vaizdų ryškinimo ir tobulinimo programinė įranga. Ji padidina nuskaitymo produktyvumą, pagerina vaizdinės medžiagos kokybę tiksliam optiniam rašto ženklų atpažinimui (OCR) ir sumažina pasirengimo laiką reikalingą nuskaitymui.

 

Padidinkite OCR tikslumą ir sumažinkite laiką nuskaitymo pasiruošimui

Kartu su padidintu nuskaitymo funkcionalumu, mūsų skaitytuvai* siūlo didesnes vaizdų ir tvarkyklių galimybes derinant su Kofax VRS Elite. Tai yra naujas technologinis pasiekimas leidžiantis padidinti OCR tikslumą, sumažinti dokumentų paruošimo laiką ir pagerinti nuskaitytų vaizdų turinį naudojant skaitytuvus kartu su Kofax VRS Elite.

 

Kofax

Patobulinkite savo nuskaitymo ir vaizdų apdorojimo programas kartu su Kofax.

Kofax programinė įranga automatiškai parenka tinkamus skaitytuvo nustatymus nurodytiems dokumentams, juos patikrina ir ištaiso trūkumus, parengdama aukštos kokybės nuskaitytą vaizdo medžiagą. Šios savybės yra labai svarbios šiuolaikiniam kasdieniam skaitmeninių dokumentų naudojimui, kuriuos dažnai reikia išplatinti tarp skyrių ar organizacijų arba apdoroti registravimui tokiose sistemose kaip apskaita arba kompanijos išteklių planavimas (ERP).

Mūsų skaitytuvų asortimentas* yra suderinimas su šia pažangia technologija užtikrinant paprastą sujungimą su vienu pirmaujančiu skaitytuvų produktyvumo programinės įrangos ir sistemų vystytoju.

*Tik tam tikruose modeliuose. Žiūrėkite individualias produktų specifikacijas.

Toliau išvardyti skaitytuvai suderinami su Kofax:

Visi modeliai palaiko Kofax VRS Elite 5.2 įskaitant Kofax Express 3.3

Informacijos dėl senesnių skaitytuvų modelių ieškokite Kofax tinklalapyje arba susisiekite su mumis.

OCR

OCR paverčia nuskaitytą vaizdo medžiagą aparatams suprantamu tekstu. Tai naudinga kuriant TIFF ir PDF dokumentus - juos galima automatiškai indeksuoti arba atlikti patikimą paiešką naudojant raktinius žodžius. OCR tekstų turinys gali būti greitai ir tiksliai perskaitomas, kai yra aiškus.

OCR taip pat naudojamas jungiant nuskaitytus dokumentus į specialią verslo programinę įrangą, tokią kaip apskaita ar logistikos programos, nes aiškiai nuskaityta informacija yra geriau suprantama kitų programų.

Peržvelkite visą skaitytuvų asortimentą