Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Pagrindinis Brother
  2. Etikečių ir čekių spausdintuvai
  3. Tinklų infrastruktūros identifikacija

6 pagrindinės ženklinimo priežastys

Identifikavimas

Galimybė aiškiai identifikuoti atskirus kabelius bei į tinklą sujungtos įrangos dalis yra ypač svarbu sklandžiam įdiegimui ir duomenų centrų veikimui. Brother P-touch etikečių spausdintuvais sukursite patvarias etiketes iškart, kai Jums to prireiks.

Gedimų radimas

Varinių ir pluoštinių kabelių galų ženklinimas labai padeda surasti ir sutvarkyti jungčių problemas vos tik apie jas pranešus. Identifikacinės etiketės pritvirtintos prie techninės tinklo įrangos užtikrina tinkamą gedimų registravimą bei greitą jų remontą ar keitimą.

Priežiūros paprastumas

Aiškiai pažymėjus tinklo kabelius bei techninę įrangą, juos prižiūrėti bei testuoti tampa paprasčiau. 

Efektyvumas

Aiškiai pažymėję kabelius ir programinę įrangą, galėsite greitai lokalizuoti ir efektyviai naudotis visa savo technine įranga.

Sertifikavimas ir atitikimas

Naudodamiesi tokiais tinklo sertifikavimo įrankiais kaip Fluke Networks Versiv atitikimo testuotojai, užtikrinkite tinkamą kabelių ar tinklo jungčių testavimą.

Įdiegimo paprastumas

Sąveikaujančių sistemų diegimo metu išvenkite brangių ir daug Jūsų laiko iššvaistančių klaidų. Galimybė greitai ir tiksliai identifikuoti tinkamą kabelį ar techninės įrangos dalį naudojantis ženklinimu pagreitina įdiegimo procesą, taupo laiką bei sumažina išlaidas.

Etikečių spausdintuvai skirti tinklų diegėjams

Ženklinkite greičiau. Ženklinkite išmaniau. Programėlės skirtos racionalizuoti kabelių ir techninės įrangos identifikavimą

iLinkLabel-app

Brother iLink&Label programėlė

Prisijunkite prie savo Fluke Networks Linkware Live projektų, pasirinkite ir atsisiųskite reikiamus kabelių ID, tuomet juos atspausdinkite savo PT-E550W etikečių spausdintuvu. Brother iLink&Label programėlė taupo laiką, pašalina spausdinimo klaidas ir kiekvieną kartą užtikrina tinkamą Jūsų kabelių ženklinimą.

Sužinoti daugiau

Cable-label-tool-app

Brother Mobile Cable Label Tool programėlė

Kurkite etiketes apsauginėms plokštėms kabeliams ir tinklo įrangai tiesiai savo išmaniajame telefone ir spausdinkite jas belaidžiu būdu savo PT-E550W ar PT-P750TDI etikečių spausdintuvais. Šioje nemokamoje programėlėje rasite dažnai naudojamų etikečių šablonų, todėl galėsite ženklinti greičiau ir paprasčiau.

Sužinokite daugiau

Patvarios etiketės P-touch etikečių spausdintuvams

Brother P-touch labels - Tested to the Extreme

Brother sukūrė laminuotų juostų technologiją 1988 metais ir nuo tada jas tobulino siekdamas tapti patvaraus ženklinimo ekspertu. Atspausdintas tekstas yra apsaugomas permatomu plastmasiniu sluoksniu užtikrinančiu, kad Jūsų etiketės ištvers laiko išbandymus ir bus įskaitomos ypač ilgai.
 
Mūsų juostos yra padengtos specialiais klijais ir medžiagomis skirtomis specifiniam etikečių panaudojimui, tokiam kaip apvyniojimas apie kabelius arba klijavimas ant nelygių paviršių.
 
Daugiau apie mūsų laminuotų etikečių patvarumą sužinokite paspaudę žemiau esančią nuorodą arba peržvelkite etikečių asortimentą skirtą specifinėms ženklinimo užduotims įgyvendinti.

Atsisiųsti lankstinuką apie juostas (PDF, 2,6 MB)    Peržvelgti specialių ženklinimo juostų asortimentą

Mūsų laminuotos juostos nuo įprastų etikečių skiriasi savo technologija, kuri užtikrina, kad itin skaidraus polietileno laminato sluoksnis apsaugos Jūsų tekstą. Rezultatas - beveik nesunaikinama etiketė, kuri išlieka net sunkiausiomis sąlygomis.

Mes esame užtikrinti savo etikečių ilgaamžiškumu, nes jas išbandėme itin sudėtingomis sąlygomis. Gauti rezultatai įrodo, kad Brother P-touch laminuotos etiketės yra geresnės už nelaminuotas konkurentų etiketes, nes išlieka įskaitomos ir neatlimpa, todėl galite būti tikri dėl profesionalios kokybės, ilgai išliekančių etikečių. 

Susibraižymo testo procedūra

Brother juostų laminavimo technologija užtikrina, kad Brother P-touch laminuotos etiketės yra atsparios net smarkiam braižymui.

Laminuotos Brother P-touch ir nelaminuotos konkurentų etiketės buvo veikiamos 1 kg svorio šlifavimo įrenginiu. Praleidus įrenginį etikečių paviršiumi 50 kartų pirmyn ir atgal, simboliai Brother P-touch laminuotoje etiketėje nebuvo paveikti, o laminatas buvo tik truputį įbrėžtas. Tuo tarpu nelaminuotoje konkurentų etiketėje atspausdintų simbolių kokybė buvo paveikta.

Temperatūros testo procedūra

Nesvarbu, ar norite naudoti mūsų etiketes labai šaltomis sąlygomis, ar itin šiltoje aplinkoje, jos išliks ilgam. Rezultatai parodė, kad Brother P-touch laminuotos etiketės gali atlaikyti temperatūras nuo -80°C iki +150°C.

Mūsų laminuotos etiketės buvo pritvirtintos prie kambario temperatūros nerūdijančio plieno plokščių, tuomet kaitinamos tam tikrą laiko tarpą. Praėjus 72 valandoms -80°C temperatūroje, neatsirado jokių žymių juostos lipnumo ar spalvos pakitimų. Praėjus 2 valandoms +150°C temperatūroje, juostos spalva truputį išbluko, tačiau tekstas etiketėje nebuvo sugadintas.

Blukimo testo procedūra

P-touch laminuotos etiketės buvo sukurtos taip, kad liktų aiškios ir įskaitomos - lyg ką tik užklijuotos, kad ir kur jas pritvirtinsite.

Kelios Brother P-touch įvairių spalvų laminuotos etiketės buvo pritvirtintos prie nerūdijančio plieno plokščių ir maždaug 12 mėnesių buvo veikiamos UV spinduliais. Atsirado juostos spalvos pokyčių (testas atitinka JIS K7350-2/ISO 4892-2). Atspausdintas visų etikečių tekstas liko nepakitęs ir buvo puikiai įskaitomas, tačiau raudonos, geltonos ir fluorescentinės spalvų juostų fono spalva truputį išbluko. Kitos Brother etikečių spalvos pakito tik truputį arba nepakito visai.

Cheminio testo procedūra

Cheminiai testai buvo atlikti su laminuotomis Brother ir nelaminuotomis konkurentų etiketėmis.

Testai buvo atliekami dviem etapais:
1 etapas - panardinimo į chemikalus testas
2 etapas - cheminio braižymo testas

Juostos pirmiausia buvo pritvirtintos prie plokštumų ir 2 valandas laikomos įvairiose cheminėse medžiagose. Atspausdinto teksto kokybė nepakito, o etiketės liko prisitvirtinusios prie plokštumų. Nuo kai kurių chemikaluose mirkytų etikečių truputį atsiskyrė laminato plėvelė, tačiau etikečių trynimas tais pačiais chemikalais, joms jokio poveikio neturėjo. Taigi, išpylus chemines medžiagas ant Brother P-touch laminuotų etikečių, reiktų medžiagas greitai nuvalyti ir to turėtų užtekti, kad etiketės liktų nesugadintos. 

Tada Brother P-touch laminuota juosta buvo pritvirtinta prie kelių stiklinių plokščių. Kiekviena etiketė buvo perbraukta chemikaluose išmirkytu 500 g svorio audiniu 20 kartų. Skirtingai nuo mūsų konkurentų nelaminuotų etikečių, Brother P-touch laminuotų etikečių teksto kokybė liko nepakitusi.

Vandens atsparumo procedūra

Brother laminuotos etiketės yra ypatingai atsparios kontaktui su vandeniu bei mirkimui vandenyje ilgą laiko tarpą.

Testai buvo atliekami dviem etapais:
1 etapas - panardinimo į vandenį testas
2 etapas - poveikio vandeniu testas

Juostos pirmiausia buvo pritvirtintos prie stiklinių plokščių ir 2 valandas mirkomos vandenyje. Atspausdintų raidžių kokybė nepakito, o etiketės nuo plokščių neatlipo.

Vykdant antrąjį testą, Brother P-touch laminuota juosta buvo pritvirtinta prie kelių stiklinių plokščių. Kiekviena juosta buvo 20 kartų perbraukta 500 g sveriančiu vandenyje išmirkytu audiniu. Brother P-touch laminuotose juostose atspausdinta raidžių kokybė nepakito.