1. Pagrindinis Brother
  2. Pagalba
  3. Visos mobiliosios programėlės
  4. P-touch Editor 6
man editing a label on p-touch editor 6 software in the office

Pažangi etikečių kūrimo ir spausdinimo programa, skirta Brother P-touch asortimentui

Standartiškai galite sukurti savo pasirinktas etiketes su logotipais, nuotraukomis ir brūkšniniais kodais naudodami galingą, lengvai naudojamą Brother etikečių kūrimo programą – tiesiog prijunkite etikečių spausdintuvą prie kompiuterio USB laidu arba Bluetooth ryšiu.

P-touch Editor 6.0 patenkina visus namų, biuro ir mažmeninės prekybos ženklinimo poreikius su specializuotais šablonais, skirtais išteklių valdymui, failų ir aplankų tvarkymui, POS ir daug daugiau. 

Suderinamas su Brother PT-D410, PT-D450VP, PT-D460BTVP, PT-D600VP, PT-D610BTVP, PT-P700, PT-P750W, PT-P710BT (PT-P710BT ir PT-P710BTH) ir PT-P910BT.

Kurkite etiketes naudodami informaciją iš lentelių, kuriose yra skaičiai, tekstas ir brūkšniniai kodai.

Lentelės

Kurkite lenteles neišeidami iš programos. Kiekviename langelyje gali būti tekstas, skaičiai, brūkšniniai kodai ir t.t. Ši funkcija leidžia lengvai sukurti lauką „Peržiūrėta“ vidaus dokumentams ir kitai platinamai medžiagai.

Sukurkite etiketes su informacija iš duomenų bazės naudodami P-touch editor programą

Duomenų bazės

Sukurkite etiketes, atspindinčias „Excel“ ir kitų duomenų bazių programų turinį, naudodami duomenų bazės funkciją, kad spausdintumėte nuolatinius duomenis.

customising labels using the library of symbols and frames available in p-touch editor 6.0 label design and printing software

Įvairių dizainų pasirinkimas

Visi iš anksto sukurti šablonai, įtraukti į P-touch Editor 6.0 programą, yra pilnai individualizuojami, o tai reiškia, kad galite pasirinkti iš daugiau nei 1200 simbolių, daugiau nei 30 šriftų ir daugiau nei 160 rėmelių pagal savo poreikį.

coffee bag with branded label using template from p-touch editor 6.0 label printing software.

Sukurkite savo etikečių dizainą

Individualizuokite etiketes, kad įtrauktumėte įmonės logotipą. Mažoms mažmeninės prekybos parduotuvėms būtina užtikrinti, kad viskas būtų nuosekliai paženklinta etikete. 

person scanning an asset tracking qr code label created using p-touch editor 6.0 label design and printing software

Sukurkite paprastus QR kodus

P-touch Editor 6.0 siūlo nesudėtingą brūkšninio kodo / 2D kodo etikečių kūrimą tiesiog pasirenkant kodo tipą ir įvedant skaičių / raidę. Puikiai tinka įmonės turtui prižiūrėti.

Norite sužinoti daugiau apie „P-Touch“ asortimentą?

Naujas dizainas. Patobulintos funkcijos.

P-touch Editor 6.0 etikečių kūrimo programa su naujai atnaujintomis funkcijomis, padidintu funkcionalumu ir bendru vartotojo sąsajos atnaujinimu yra tikrai prijungiamas sprendimas kurti ir spausdinti individualias etiketes. 

Naujos funkcijos:

  • Didesnis šriftų, simbolių ir rėmelių skaičius, kad būtų galima lengvai individualizuoti etiketes
  • Nauji šablonai, specialiai sukurti namams ir verslui 
  • Papildomos numerių/laiko ir datos/brūkšninio kodo funkcijos 
  • Bendras vartotojo sąsajos atnaujinimas

Create and print labels using multiple languages in p-touch editor 6 label design software

Bet kurioje vietoje, bet kokia kalba 

Kadangi naudojamas unikodas, toje pačioje etiketėje galima įtraukti simbolius iš kelių kalbų, o tai reiškia, kad galite kurti etiketes, kurios bendrautų su bet kokia auditorija.

Kartu keliais būdais

Visiškai integruotas sprendimas – galite lengvai rasti anksčiau sukurtas etiketes, taip pat bendrinti etiketes su Brother etikečių redagavimo programomis savo išmaniajame telefone.