Brother etikečių spausdintuvas ant stalo

Kaip veikia terminis spausdintuvas

Terminiai spausdintuvai naudoja šilumą, o ne rašalą, kad gamintų etiketes ir ženklus ant popieriaus, juostelės, juostos ar kitų medžiagų. Yra du terminio spausdinimo tipai – tiesioginis terminis ir terminis perdavimas.

Terminis spausdinimas (arba tiesioginis terminis spausdinimas) yra procesas, kurio metu atspausdintas vaizdas gaunamas selektyviai kaitinant terminį popierių, kai popierius pereina per terminio spausdinimo galvutę. Karščiui jautraus popieriaus danga tose vietose, kur jis šildomas, pajuoduoja, todėl susidaro reikiamas vaizdas.

Kita vertus, terminio perdavimo spausdinimui naudojama kaitinama juostelė, kad būtų sukurti patvarūs ir ilgalaikiai vaizdai. Šis procesas žinomas dėl to, kad sukuria labai patvarius ir netepius spaudinius. Dėl to terminiai spausdintuvai tapo populiariu pasirinkimu spausdinant ilgai išliekančias etiketes ir lengvai nuskaitomus brūkšninius kodus, taip pat kasos kvitus, bilietus, apyrankes, kuponus, vardinius ženklelius ir dar daugiau.

Etiketės ir ženklai yra visur, kur pažvelgsite mūsų kasdieniame ir profesiniame gyvenime. Nuo namų iki biurų, parduotuvių, sandėlių ir kitų patalpų terminės etiketės yra būtinos įvairiuose verslo sektoriuose, įskaitant transportą ir logistiką, mažmeninę prekybą, sveikatos priežiūrą ir maisto atsekamumą. Taigi, jei jums reikia aukštos kokybės, ekonomiškų etikečių, kurios būtų atsparios dėvėjimuisi (terminis perdavimas) arba idealiai tinka naudoti trumpą galiojimo laiką (tiesioginis terminis perdavimas), terminis spausdinimas yra puikus pasirinkimas.

Kaip veikia terminis etikečių spausdintuvas?

Tiesioginiam terminiam spausdinimui naudojamas specialus termochrominiu sluoksniu padengtas popierius, o terminio perdavimo spausdinimui naudojama šilumai jautri juostelė ir paprastai yra tinkamas pasirinkimas siekiant papildomo patvarumo.

Terminio perdavimo spausdintuvuose yra spausdinimo galvutė, pagaminta iš mažų įkaitintų kaiščių, po vieną kiekvienam pikseliui, ir ji yra valdoma mikroprocesoriaus. Taip nustatoma, kokių smeigtukų reikia konkrečiam vaizdui suformuoti. Smeigtukai naudoja šilumą, kad ištirpintų ir perneštų vašką arba dervos rašalą iš juostelės ant tuščio paviršiaus, nesvarbu, ar tai popierius, plastikas ar kita medžiaga.

Yra trys pagrindiniai terminio perdavimo dažų tipai – vaškas, vaško derva ir gryna derva. Kiekvienas iš jų turi savo ypatybes, todėl verta žinoti skirtumus. Vaškas yra ilgaamžis, tačiau tokiu būdu atspausdintos etiketės turi išlikti sausos ir yra jautrios aliejui, cheminėms medžiagoms ir abrazyvams. Kitas būdas yra vaškas-derva, kuris yra patvaresnis nei vientisas vaškas ir dažnai naudojamas tikslesniems vaizdams. Galiausiai, yra gryna derva, kuri yra mažiausiai besidėvinti. Grynos dervos etiketės yra atsparios vandeniui, saulės spinduliams ir užtikrina geresnę apsaugą nuo cheminių medžiagų ir aliejų. Skirtingai nuo vaško ir vaško dervos, jos negalima naudoti ant popieriaus, bet ji skirta lydyti ant vinilo, poliesterio, polipropileno ir kitų medžiagų, kad būtų galima gaminti itin patvarias etiketes ir ženklus tokiems sektoriams kaip automobilių, jūrų laivybos, orlaivių, transporto ir inžinerinė pramonė.

Rašalo pasirinkimas natūraliai priklausys nuo konkretaus verslo ar asmeninių poreikių. Tą patį galima pasakyti ir apie medžiagą, ant kurios norite spausdinti. "Brother" siūlo platų spausdinimo medžiagų pasirinkimą, taip pat individualias etiketes, kurios patenkins visus jūsų ženklinimo poreikius. Nuo neįtikėtinai patvaraus "P-touch" asortimento iki spalvotų, stacionarių ir nešiojamų modelių - kiekvienai užduočiai atlikti išsirinksite tinkamą terminių etikečių spausdintuvą.

Kokie yra terminio etikečių spausdintuvo pranašumai?

Vienas iš didžiausių terminio spausdinimo pranašumų yra tai, kad spausdinate ne tik ant popieriaus. Priklausomai nuo pasirinkto spausdintuvo, terminių etikečių spausdintuvuose gali būti naudojamos įvairios juostos ir juostelės, tokios medžiagos kaip plastikas, nailonas, poliesteris, vinilas ir net termiškai susitraukiantys vamzdeliai. Dėl to terminiai spausdintuvai yra labai lankstūs ir universalūs įvairiose pramonės šakose ir įvairiose srityse.

Patvarumas tebėra svarbus kai kurių terminių etikečių spausdintuvų naudojimo aspektas. Etiketės, pagamintos naudojant terminį perdavimą, yra daug patvaresnės nei tradicinis spausdinimas rašalu ant popieriaus. Rašalas gali išsilieti, išsitepti ir blukti bėgant laikui ir dėl kitų aplinkos veiksnių, tačiau terminiai spaudiniai pasižymi daug didesniu atsparumu, ypač jei naudojate gryną dervą kartu su laminuota medžiaga.

Unikalios "Brother P-touch" etiketės (TZe) su specialiu laminuotu viršutiniu sluoksniu tarnauja daugelį metų tiek patalpoje, tiek lauke ir buvo meistriškai sukurtos taip, kad būtų atsparios vandeniui, saulės spinduliams, cheminėms medžiagoms, trinčiai ir temperatūrai.

Kiek laiko trunka terminis spausdinimas?

Tiesioginiai terminiai spaudiniai gali lengvai išblukti ilgą laiką veikiami saulės spindulių ar karščio, nes jie sukuriami karščiu ant šilumai jautrios medžiagos.  Taigi, jei ieškote ilgalaikių spaudinių sprendimų, kurie išliktų įskaitomi kelerius metus, tiesioginis terminis spausdinimas nebus tinkamas jūsų verslui.

Ar terminiai spausdintuvai gali spausdinti bet ką?

Terminiai etikečių spausdintuvai suderinami su plačiu spausdinimo medžiagų spektru: įskaitant popierių, plastiką ir kompozitines medžiagas. Jie taip pat yra geriausias pasirinkimas, kai reikia sukurti aiškius, lengvai nuskaitomus brūkšninius kodus. Tai būtina bet kokiam verslui. Galiausiai, terminių etikečių spausdintuvai, tokie kaip „Brother“ pramonėje pirmaujantis QL ir TD asortimentas, yra optimizuoti dirbti su naujausiomis kompiuterinėmis ir mobiliosiomis technologijomis, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį, kad būtų užtikrintas maksimalus lankstumas. Taip pat galite naudoti etikečių dizaino programas, skirtas stacionariems kompiuteriams, mobiliesiems ir SDK (programinės įrangos kūrimo rinkiniams), kad integruotumėte terminius spausdintuvus į savo programas. Tai rekomenduojama, kad galėtumėte pritaikyti geriausias opcijas savo etiketėms.

Apdovanojimus pelnę "Brother" terminių etikečių spausdintuvai siūlo didelės apimties, nebrangų ženklinimą, išskirtinį ilgaamžiškumą ir efektyvumą. Turėdamas daugiau nei 30 metų patirtį kuriant profesionalius etikečių spausdintuvus, "Brother" gali įgyvendinti visus jūsų ženklinimo poreikius.

Jei planuojate naudoti terminį etikečių spausdintuvą savo organizacijoje ar asmeniniam naudojimui, pirmiausia turėtumėte peržiūrėti mūsų QL-800 serijos profesionalių etikečių spausdintuvų asortimentą, kuris užtikrina neprilygstamą greitį, prisijungimo galimybes ir universalumą, įskaitant galimybę spausdinti dviejų spalvų etiketes juodai ir raudonai, arba patikrinkite mūsų TD ir TJ spausdintuvus, kai reikalingas didelės apimties spausdinimas. Dėl aiškių, ekonomiškai efektyvių etikečių, kuriomis galite pasitikėti, terminiai etikečių spausdintuvai yra be abejonių geriausias pasirinkimas.

Kreipkitės į mus, kad rastumėte konkrečius reikalavimus atitinkantį įrenginį, arba skaitykite daugiau čia!

Skaityti daugiau How to Guides and Support Articles On Various Topics

Rekomenduojame perskaityti

Back to top