Brother Mobile Connect programėlė atidaryta išmaniajame telefone

Kaip naudotis Brother Mobile Connect programėle, kad išnaudotumėte visas spausdintuvo galimybes

Susipažinkite su geresniu spausdinimu, valdybu ir kitomis galimybėmis. Štai kaip įdiegti ir naudotis Brother Mobile Connect programėle.

Kai naudojate spausdintuvą, retai kada atliekate neskubią užduotį, tiesa?

Štai kodėl tada, kai pritrūkote rašalo ar tonerio ir kai jums jų labiausiai reikia, kyla toks galvos skausmas. Laimei, šis spausdinimo skausmas neturi būti problema. Šiame tinklaraštyje norime parodyti, kaip naudoti Brother Mobile Connect programėlę, kad išnaudotumėte visas spausdintuvo galimybes ir galėtumėte mėgautis tokiais privalumais kaip::

  • Rašalo ir tonerio lygio stebėjimas;
  • Spausdinimas kelyje;
  • Įrenginio būsenos ataskaitos;
  • Spausdinimo istorijos peržiūra.

Susipažinkite su geresniu spausdinimu, valdybu ir kitomis galimybėmis. Štai kaip įdiegti ir naudotis Brother Mobile Connect programėle.

>> Kaip atsisiųsti Brother Mobile Connect programėlę

>> Kaip prijungti daugiau rašalo kasečių

>> Kaip prisijungti prie daugiau valdymo galimybių

Kaip atsisiųsti Brother Mobile Connect programėlę

„Brother Mobile Connect“ programėlę dabar galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. (nuoroda į vietines šalies programėlių parduotuves)
Bet jei dėl sudėtingų sąrankos procesų baimės nerimaujate, kad nežinosite, kaip naudoti šią programėlę savo Brother spausdintuvui, nepanikuokite. Internete rasite paprastas nuoseklias Apple ir Android setup sąrankos instrukcijas.

Sąranka ne tik paprasta, bet ir aiški sąsaja, atitinkanti jūsų spausdintuvą, todėl nereikia gaišti laiko mokantis naujų technologijų.
 
How to download the Brother Mobile Connect App

Kaip prijungti daugiau rašalo kasečių

Varginantis dalykas, kai spausdintuve baigiasi rašalas arba toneris, apie tai sužino tik tada, kai reikia atlikti skubią užduotį. Nesvarbu, ar tai būtų gimimo liudijimo nuskaitymas, mokyklos projekto spausdinimas ar skubi verslo ataskaita, niekada nėra tinkamo laiko pritrūkti spausdinimo medžiagų.

Galite ne tik bet kada patikrinti rašalo ar tonerio likutį, bet ir jums bus pranešta, kai likutis bus mažas.

Check ink and toner levels directly from the Brother Mobile Connect App

Kaip belaidžiu būdu prisijungti prie išmaniojo telefono

Itin paprasta Brother Mobile Connect programėlės sąranka reiškia, kad galite greitai spausdinti dokumentus ir nuotraukas iš bet kurios vietos. Taip pat turite papildomo lankstumo nuskaityti failus tiesiai iš savo išmaniojo telefono.

Kaip spausdinti naudojant „Mobile Connect“.

Spausdinimas naudojant Mobile Connect programėlę sukurtas taip, kad būtų greitas ir paprastas. Nesudėtinga sąsaja suteikia galimybę spausdinti dokumentus ar nuotraukas.

Galite spausdinti vaizdus tiesiai iš savo išmaniojo telefono bibliotekos arba debesies saugyklos. Nuotraukų spausdinimo nustatymai nustatomi automatiškai, bet galite juos pakeisti programėlėje. Tada viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog bakstelėti mygtuką „Spausdinti“.

Dokumentų atveju procesas taip pat yra paprastas. Tiesiog suraskite dokumentą, kurį norite spausdinti savo išmaniajame telefone. „Mobile Connect“ automatiškai prisitaikys prie geriausių to dokumento nustatymų, todėl tereikia spustelėti mygtuką „Spausdinti“ ir viskas.

How to print with the Brother Mobile Connect App

Kaip nuskaityti naudojant „Mobile Connect“.

Norėdami nuskaityti svarbius failus, tiesiog sąsajoje turite pasirinkti piktogramą „Nuskaityti“. Tada nustatykite dokumento dydžio ir spalvų nustatymus.

Tada galite pridėti daugiau puslapių, pasirinkti PDF arba JPEG formatą, atsižvelgiant į nuskaitomą failo tipą, ir pervardinti dokumentą.

Papildomas „Mobile Connect“ programėlės naudojimo nuskaitymui pranašumas yra tas, kad taip pat galite peržiūrėti visą nuskaitymo istoriją ir lengvai atkurti ankstesnius elementus.

How to scan with the Brother Mobile Connect App

Gaukite „Mobile Connect“ jau šiandien

Pradėkite maksimaliai išnaudoti savo „Brother“ spausdintuvą jau šiandien, nes galėsite spausdinti iš bet kurios vietos.

Prisijunkite prie daugiau naudodami Brother Mobile Connect programėlę.

Skaityti daugiau How to Guides and Support Articles On Various Topics

Rekomenduojame perskaityti

Back to top