Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Mūsų veikla

Brother remia Cool Earth organizaciją skirtingais būdais, tokiais kaip darbuotojų renkamų eko taškų iniciatyva visuose europiniuose kompanijos padaliniuose ir “Paspaudimo dėl Žemės” kampanija. 

Klientai taip pat gali padėti Brother kompanijai remti Cool Earth organizaciją dalyvaudami nemokamo Brother rašalo ir dažų kasečių grąžinimo ir perdirbimo schemoje.


Skaitykite plačiau

Asháninka

Brother remia Cool Earth organizacijos Asháninka partnerystę Peru atogrąžų miškuose nuo 2009 metų. Vieni iš mūsų pasiekimų yra medicinos postų aprūpinimas, švaraus vandens tiekimas vietinei bendruomenei ir šešių valčių skirtų evakuacijai bei susisiekimui su vietinėmis turgavietėmis finansavimas.

Sužinokite apie Asháninką

Orangerie Bay

Mūsų partnerystė išsiplėtė iki pagalbos Orangerie Bay kaimui Papua Naujosios Gvinėjos atogrąžų miškuose. Mes finansavome naujos mokyklos statybą, moterų siuvimo kooperatyvui padovanojame siuvamųjų mašinų ir prisidėjome prie aprūpinimo svarbiausiais namų apyvokos daiktais bei žemdirbystės įrankiais.

Sužinokite apie Orangerie Bay

Bendradarbiavimas

Nuo 2008 metų Cool Earth organizacija padėjo nuo medkirčių apsaugoti milijonus medžių, taip saugodama biologinę įvairovę bei leisdama kaimams išlaikyti savo miškus bei namus.

Su Brother pagalba organizacija padėjo apsaugoti 24 kv./km atogrąžų miškų plotą Peru ir Papua Naujoje Gvinėjoje.  

“Mūsų ilgalaikė partnerystė su Cool Earth organizacija yra kompanijos aplinkos apsaugos politikos dalis. Ji padės apsaugoti šias nepakeičiamas ekosistemas” - Yuichi Tada, generalinis direktorius, Brother International Europa.

Paremti Cool Earth

Atsisiųsti PDF lankstinuką

Papua Naujoji Gvinėja - Metams praėjus
Žiūrėkite video apie įgyvendintą paramą Orangerie Bay.

3,5 milijono

apsaugota atogrąžų miškų medžių

56 išgelbėtos gyvybės

finansuojant evakuacijas

174 šeimos

pagelbėta per kooperatyvus