1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. News
  4. 2020
  5. Greitas ir efektyvus etikečių spausdinimas

Greitas ir efektyvus etikečių spausdinimas

 

Per pastaruosius kelerius metus apsipirkimas internetu, ypač COVID-19 pandemijos metu, itin išpopuliarėjo. Tai greitas, paprastas ir praktiškas sprendimas - viskas daroma internetu, o prekės pristatomos ten, kur pageidaujate – prie Jūsų namų durų, į darbovietę ar prekių atsiėmimo punktą. Didėjantis tokio apsipirkimo populiarumas smulkųjį verslą skatina savo gaminius parduoti internetu ir nepanašu, kad ši tendencija galėtų keistis.

Norint, kad internetinė parduotuvė būtų efektyvi, tinkamas prekių ženklinimas yra itin svarbus, o brūkšniniuose koduose ir siuntimo etiketėse turi matytis aiškiai pateikiamos siuntimo detalės.

Dažnos problemos spausdinant etiketes

Pradinėje internetinės parduotuvės fazėje kainos, brūkšniniai kodai ir siuntimo etiketės paprastai yra spausdinamos rašaliniu spausdintuvu ant A4 formato lapų arba perforuoto etikečių popieriaus.

Tačiau etikečių popierius dažnai įstringa spausdintuve, švaistomi resursai ir kyla daug nepatogumų - pavyzdžiui, jei spaudinys yra didesnio formato nei perforuota etiketė ir, sureguliavus dydį, reikia spausdinti naują.

Be to, spausdinant ant paprasto lapo, kuris nėra perforuotas, tai gali kainuoti daugiau laiko ir pastangų, nes Jums kiekvieną kartą rankiniu būdu reikia iškirpti tinkamo dydžio etiketę.

Greitas etikečių spausdinimas

Etikečių spausdintuvas gali išspręsti šiuos iššūkius, Jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes tinkamą etiketę atspausdinsite iš pirmo karto.

Etiketėse dažnai reikia pateikti daugybę įvairios informacijos, todėl etikečių spausdintuvas, kuris gali efektyviai ir kokybiškai perteikti visą informaciją, yra idealus sprendimas.

 

TD-4420TN arba TD-4520TN modelo etikečių spausdintuvai puikiai tinka internetinei parduotuvei. Jie siūlo greitą tiesioginį terminį ir terminio perdavimo spausdinimą, kurio raiška yra iki 300 taškų/colyje – naudojant vieną arba abi technologijas išspręsite visus savo ženklinimo poreikius. 

 

Tiesioginis terminis spausdinimas - efektyvus procesas, kurio metu terminio spausdinimo galvute galima atspausdinti didelius kiekius etikečių šilumai jautriu viršutiniu sluoksniu, todėl tradicinis rašalas ir rašalo juostelės tampa nereikalingos. Tai yra idealu spausdinant trumpalaikio naudojimo etiketes, tokias kaip siuntimo etiketės su brūkšniniais kodais ir gaminio žyma viršutiniame sluoksnyje. Geriausia, kad ši technologija yra itin ekonomiška, ja pagaminsite didelius kiekius kokybiškų etikečių už mažą kainą.

 

Jei Jums reikia patvarių etikečių, pavyzdžiui, ilgalaikiam lentynų ir bendram ženklinimui, geriausias sprendimas yra terminio perdavimo spausdinimas. Specialaus proceso metu, kai atspaudas nuo tam skirtos rašalo juostos yra absorbuojamas į etiketę, paruošite tvirtus spaudinius. Technologija suteikia gerą apsaugą nuo išorinio poveikio, todėl etiketės tekstas ilgai išliks aiškus.

 

Internetinei parduotuvei itin naudingi greiti ir sklandūs darbo procesai, ypač kalbant apie siuntimo etiketes. Be to, spausdintuvui galite pritaikyti priedus optimizuojančius Jūsų kasdienį etikečių spausdinimą. Pritaisius automatinį rėžtuką ant ištisinių ričių spausdinamos etiketės yra supjaustomos reikiamu ilgiu iškart po spausdinimo - net jei vienu metu spausdinate didelį kiekį etikečių. Jei šį priedą suderinate su kitu - etikečių skustuku, jis nuo etiketės pašalins ir apsauginį popierių, todėl Jūsų darbo procesai vyks greitai ir paprastai.

 

Etikečių spausdintuve yra įdiegta programinė įranga, kuri palaiko brūkšninių kodų spausdinimą ir šrifto programavimą išryškinant specifinius žodus, kartu suteikianti galimybę importuoti grafikos ir datos formatus. Šis sprendimas yra puikiai pritaikytas vartotojui.

 

Išsiaiškinus ženklinimo poreikius ir apibrėžus funkcijas, kurių reikia Jūsų verslui, tampa daug paprasčiau rasti tinkamiausią ženklinimo sprendimą taupantį Jūsų laiką ir pinigus.

Label on box