1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. News
  4. 2021
  5. BlueStar pasirašo sutartį su Brother dėl terminių spausdintuvų asortimento platinimo

BlueStar pasirašo sutartį su Brother dėl terminių spausdintuvų asortimento platinimo

 

Spausdinimo ir technologijų specialistų įmonė Brother pasirašė susitarimą su BlueStar dėl Brother terminių spausdintuvų asortimento platinimo visoje Europoje.

 

„BlueStar™“, 1929 m. įsteigta kaip „United Radio, Inc.“, yra pasaulyje pirmaujanti sprendimais pagrįsto skaitmeninio identifikavimo, mobilumo, pardavimo vietų, RFID, skaitmeninių ženklų ir saugumo technologijų sprendimų platintoja.

 

Naujuoju susitarimu abi įmonės dirbs kartu, siekdamos pristatyti „Brother“ automatinio identifikavimo seriją į Europos rinką su „BlueStar“ pridėtinės vertės paslaugomis, siūlydamos perpardavėjams kompleksinius sprendimus, verslo plėtrą ir rinkodaros pagalbą.

 

„Brother“ visą automatinio identifikavimo terminių spausdintuvų asortimentą bus galima įsigyti platinimui per „BlueStar“, įskaitant PJ ir RJ mobiliųjų spausdintuvų asortimentą, TD stalinių spausdintuvų asortimentą ir TJ pramoninių spausdintuvų asortimentą.

 

Andrew Broadbent, „Brother International Europe“ Europos produktų vadovas (spausdinimo sprendimų specializacija), pakomentavo naują partnerystę: „Tai nepaprastai įdomi galimybė pradėti šią naują partnerystę su „BlueStar“, nes mes sparčiai plečiame savo terminių spausdintuvų asortimentą. „BlueStar“ stengiasi suteikti geriausią klientų aptarnavimą pramonėje, kuris atitiktų „Brother“ požiūrį „Jūsų pusėje“, o tai leis mums pristatyti aukščiausios kokybės įrangą geriausiu įmanomu būdu “.

 

„Jau keletą metų „BlueStar“ ir „Brother Mobile Solutions“ įmonės sėkmingai bendradarbiauja plėtodamos spausdinimo technologijų rinką JAV. Džiaugiamės galėdami išplėsti savo dalyvavimą visame pasaulyje pasirašydami šį Europos susitarimą“, sako Manel Baranera, „BlueStar EMEA“ vykdantysis direktorius. „Būdami žinomu sprendimų tiekėjas, džiaugiamės galėdami pasiūlyti šį produktų asortimentą, kuris bus puiki verslo galimybė daugeliui perpardavėjų visoje Europoje.“

 

Naujas susitarimas su „BlueStar“ oficialiai įsigalios 2021 m. birželio mėn. ir apims „Brother“ automatinio identifikavimo terminio spausdinimo bei ženklinimo asortimentą.

 

 

Apie „Brother“

Per daugiau nei 100 metų inovacijų „Brother“ tapo pasaulinio verslo sprendimų tiekėju. 1908 m. Japonijoje įkurta „Yasui Sewing Machines Co“ vardu ir vėliau pervadinta į „Brother“, dabar įmonė veikia daugiau nei 40 pasaulio šalių. „Brother“ nuolat prisitaikė klestėti vis kitoje rinkoje. Nuo valdomų spausdinimo paslaugų iki spausdintuvų, skaitytuvų ir ženklinimo įrenginių. „Brother“ produktai ir paslaugos yra skirti didinti efektyvumą ir produktyvumą bei skatinti bendradarbiavimą darbo vietoje.

 

 

Apie „BlueStar“

„BlueStar“ yra pirmaujanti pasaulyje sprendimais pagrįsto skaitmeninio identifikavimo, mobilumo, pardavimo vietos, RFID, daiktų interneto, AI. AR, M2M, skaitmeninio ženklinimo, tinklo plėtros, blokų grandinės ir saugumo technologijų sprendimų platintoja. „BlueStar“ dirba tik su pridėtinės vertės perpardavėjais (VAR), kad teiktų išsamius sprendimus, pasirinktinės konfigūracijos pasiūlymus, verslo plėtrą ir rinkodaros pagalbą. Įmonė pateikia rinkai neprilygstamą patirtį, siūlo apdovanojimus pelniusią techninę pagalbą ir yra autorizuotas aptarnavimo centras vis didėjančiam gamintojų skaičiui. „BlueStar“ yra išskirtinis „In-a-Box™“ sprendimų serijos platintojas, tiekiantis aparatinę įrangą, programinę įrangą ir svarbiausius priedus viename rinkinyje su technologiniais sprendimais visose vertikalėse, taip pat „BlueStar“ finansų programą „HybridSaaS“, skirtą teikti aparatinės įrangos OPEX / prenumeratos paslaugas kompiuterinės bei programinės įrangos ir paslaugų paketams. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite www.bluestarinc.com.

 

 

Bendradarbiavimas dėl terminių spausdintuvų platinimo