1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. News
  4. 2021
  5. „Brother“ pristato „verslo skatinimo“ spausdintuvų asortimentą dirbantiems namuose

„Brother“ pristato „verslo skatinimo“ spausdintuvų asortimentą dirbantiems namuose

Pirmaujantis spausdintuvų gamintojas „Brother“ pristato profesionalios kokybės spausdintuvų asortimentą, puikiai tinkantį naudoti namų biure. „Home Office Inkjet“ serijoje yra trys daug funkcijų turintys prijungiami įrenginiai, kurie padės darbuose verslo profesionalams ir smulkaus verslo savininkams.


Kiekvienas spausdintuvas gali pasigirti įvairiomis profesionaliomis specifikacijomis, įskaitant belaidį ryšį, LCD jutiklinius ekranus ir didelį spausdinimo greitį. Jie sukurti taip, kad padėtų greitai ir efektyviai spausdinti ir nuskaityti aukštos kokybės dokumentus. Asortimente taip pat naudojamos didelio našumo rašalo kasetės, kurios padės vartotojams sutaupyti daug spausdinimo išlaidų.

Henning Elkjær, Šiaurės šalių rinkodaros ir pardavimų direktorius iš Danijos pakomentavo naujienas: „Šiandieniniams universaliems darbuotojams ir smulkių įmonių savininkams reikia greitos, patikimos ir ekonomiškai efektyvios spausdinimo technologijos, padedančios kurti, plėtoti ir auginti savo verslą, o „Brother“ namų biuro rašalinių spausdintuvų asortimentas yra puikus kompanionas.

„Spausdintuvai yra kompaktiški, stilingai suprojektuoti ir puikiai prisitaikys prie šiuolaikinio namų interjero. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti juos tuo metu, kai daugelis iš mūsų praleidžia daug daugiau laiko namuose“

Vienas iš modelių taip pat prisijungia prie augančios „All In Box“ modelių linijos - spausdinimo paketas, skirtas padėti vartotojams dirbti efektyviau ir dar labiau sumažinti spausdinimo išlaidas. Šiame neprilygstamame rinkinyje yra viskas, ko reikia spausdintuvui eksploatuoti trejus metus*, įskaitant trejus metus užtenkantį rašalą dėl didelės išeigos rašalo kasečių.
„Mini Home Office Inkjet“ asortimento seriją sudaro trys modeliai ir juos galima įsigyti pas „Brother“ atstovus visoje šalyje.

„MFC-J4340DW“ siūlo automatinį dvipusį spausdinimą su 1200x4800 dpi spausdinimo raiška** ir spausdinimo greitį iki 20 colių per minutę nespalvotai ir iki 19 colių per minutę spalvotai***. Naudojant belaidį ryšį, 4,5 cm įstrižainės skystųjų kristalų ekraną, 150 lapų popieriaus įvestį ir 20 lapų automatinį dokumentų tiektuvą, šis modelis pasižymi ypatingu efektyvumu. Jis taip pat suderinamas su mobiliuoju telefonu - galite atsisiųsti programėlę „Brother Mobile Connect“. Komplekte yra rašalas,kurio užtenka atspausdinti 3000 puslapių nespalvotai ir 1500 puslapių**** spalvotai.

Jei jums reikia daugiau popieriaus, apsvarstykite MFC-J4540DW modelį. Jis turi tas pačias funkcijas kaip ir MFC-J4340DW, tačiau siūlo didesnį popieriaus įvestį su dviem popieriaus dėklais, iš viso talpinančiais 400 lapų, taip pat turi laidinį ryšį, 6,8 cm skystųjų kristalų jutiklinį ekraną ir NFC (artimojo lauko ryšį).

„MFC-J4540DWXL“ yra „All In Box“ serijos modelis ir siūlo visas tas pačias funkcijas kaip ir MFC-J4540DW. Be to, gausite tiek rašalo, kad jo užteks 3 metams spausdinti* su didelės išeigos pašto rašalo kasetėmis, kurios leidžia atspausdinti iki 6000 nespalvotų ir iki 5000 spalvotų puslapių****. Spausdinkite be rūpesčių trejus metus naudodami šį modelį.

Visuose šio asortimento modeliuose gali būti naudojamos standartinės rašalo kasetės: juoda (LC426BK) 3000 puslapių ir spalvota (LC426CMY) - 1500 puslapių, taip pat didelės išeigos kasetės: juoda (LC426XLBK) - 6000 puslapių ir spalvota (LC426XLCMY) - 5000 puslapių.

* Į paketą neįskaičiuotas popierius. Paslauga pagrįsta maždaug mėnesio spausdinimo sunaudojimu. 200 puslapių (60% nespalvotai ir 40% spalvotai) pagal ISO / IEC 24711 naudojant 4 pridėtas rašalo kasetes.
** Horizontaliai / vertikaliai
*** ISO/IEC 24734
**** Pagal ISO/IEC 24711

Spausdintuvai dirbantiems namuose