1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. News
  4. 2022
  5. Graviravimas ant metalo su Brother trafaretine juostele

Graviravimas ant metalo su Brother trafaretine juostele

 

Metalo graviravimo procesas vadinamas elektrolize ir gali būti naudojamas ant daugelio metalų ir daugumos chromuotų paviršių. Jei reikia pažymėti metalinius daiktus pavadinimu, QR kodu, brūkšniniu kodu, prekės numeriu ir t.t., tai galima padaryti greitai ir paprastai. Viskas, ko reikia, tai etiketė, pagaminta iš Brother trafaretinės juostelės, elektrolizės aparato su elektrolizės rašikliu, elektrolizės skysčio (priklausomai nuo metalo tipo) ir neutralizuojančio skysčio. Abu skysčiai yra nekenksmingi ir patvirtinti naudoti su maistu.

Prieš pradėdami graviruoti tekstą ar kodą ant metalą, kurį norite pažymėti, turite sukurti ir atspausdinti etiketę ant Brother trafaretinės juostelės. Juostelė yra 18, 24 arba 36 mm pločio, todėl yra daug galimybių pagaminti unikalią tiksliai tokio ilgio ir pločio etiketę, kuri atitinka paskirtį. Brother trafaretinė juostelė tinka visų rūšių ženklinimo darbams, o ypač kai reikia įvairaus žymėjimo ribotu kiekiu.

Kai etiketė bus paruošta, sudrėkinkite metalą elektrolizės skysčiu, užklijuokite etiketę ir vėl sudrėkinkite tuo pačiu skysčiu. Tada elektrolizės rašikliu, prijungtu prie elektrolizės aparato, kelis kartus perbraukite etiketę, kad įsitikintumėte, jog graviravimas per etiketę praėjo taip, kaip turėtų. Atkreipkite dėmesį, kad jei brauksite rašiklį ant metalo už etiketės ribų, šis metalas taip pat įgaus spalvą, todėl svarbu, kad jis neišsikištų už etiketės krašto. Todėl verta naudoti kuo platesnę etiketę. Jei reikia, kiekvieną etiketę galima naudoti nuo 5 iki 10 kartų.

Elektrolizės procesas sustabdomas pritaikius neutralizuojantį skystį. Tada graviravimas baigiamas, o metalą galima sausai nušluostyti. Jei to nepadarysite, procesas tęsis ir galite rizikuoti gauti tamsesnį rezultatą nei norėjote.

Prietaisą galima įsigyti su laikmačio funkcija, o jei naudosite jį kartu su plačiu elektrolizės rašikliu, užtikrinsite vienodus rezultatus. Tai ypač svarbu, kai turite pažymėti kelis elementus ir norite, kad jie būtų vienodi.

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame parodytas procesas.

Brother elektrolizės aparato neparduoda. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.

Trafaretinė juostelė ant plieninės plokštelės