1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. News
  4. 2022
  5. Brother pasiekia 40 mln. perdirbtų tonerio kasečių ribą

Brother pasiekia 40 mln. perdirbtų tonerio kasečių ribą

 

„Brother“ pasiekė svarbią perdirbimo ribą: nuo 2004 m., kai programa prasidėjo Europoje, 40 milijonų tonerio kasečių buvo pergaminta arba perdirbta visame pasaulyje – tiek, kad iš pasaulinio Brother perdirbimo technologijų centro Velse užtektų pasiekti jų būstinę Nagojoje, Japonijoje.

Visame pasaulyje klientai tuščias kasetes gali grąžinti į vieną iš keturių Brother pergaminimo gamyklų Velse, Slovakijoje, JAV arba Azijoje. Kiekviena kasetė yra griežtai tikrinama, komponentai naudojami pakartotinai arba keičiami, o tai reiškia, kad daugumą kasečių galima pergaminti ir perparduoti, kaip naujas. Visas dalis, kurių negalima panaudoti pakartotinai, „Brother“ perdirba, užtikrindama, kad niekas nepatektų į sąvartynus.

Craigas McCubbinas, „Brother Industries UK“ ir „Brother Industries Slovakia“ vykdantysis direktorius sakė: „Pasakyti, kad didžiuojamės šiuo pasiekimu, yra per menka. Iš 40 milijonų kasečių, kurias mūsų klientai grąžino, 86% jų buvo pergamintos taikant mūsų rinkoje pirmaujantį procesą, kuris yra įspūdingas ir unikalus visoje spausdinimo srityje.

„Mūsų atliekų hierarchija paprasta. Norime pakartotinai panaudoti tiek, kiek galime. 2021 m. mūsų pergamintų tonerio kasečių anglies pėdsakas buvo 33 procentais mažesnis nei naujų. Perdirbdama taip, kaip darome mes, „Brother“ kasmet visame pasaulyje sutaupo apie 5 300 tonų CO2 – tai prilygsta 1150 automobilių pašalinimui iš eismo."

Brother Europos pergaminimo gamykloms taip pat neseniai buvo suteiktas anglies dioksido neutralumo statusas, o 2013 m. surinkimo schema akredituota kaip į sąvartynus neišmetanti jokių atliekų. Sumažinus atliekų kiekį visais gyvavimo ciklo etapais, Brother tiki, kad gali padėti klientams pasiekti savo tvarumo tikslus.

Craigas pridūrė: „Mūsų pažadas paprastas: kai klientas grąžins mums tuščią kasetę, visas dalis pagaminsime iš naujo arba perdirbsime, kad niekas nepatektų į sąvartyną. Dėl šio proceso vidutiniškai verslas gali sutaupyti iki 40 kg CO2 per metus ar net daugiau, tiesiog išsiųsdamas atgal panaudotas originalias Brother tonerio kasetes, taip sumažindamas anglies pėdsaką ir poveikį."

„Sulaukėme puikių klientų atsiliepimų apie mūsų perdirbimo schemą, bet neketiname ties tuo sustoti. Per ateinančius trejus metus planuojame padidinti pergaminamų kasečių skaičių. Taip pat žiūrime į rašalo ir techninės įrangos grąžinimą bei turime ambicingų planų užtikrinti, kad klientai galėtų grąžinti visus Brother produktus."

Brother perdirbimo programa prasidėjo 2004 m. apdorojant keletą kasečių. Nuo tada ji išaugo iki maždaug 3 milijonų tonerio kasečių per metus.

Klientai gali nemokamai grąžinti Brother kasetes per savo svetainę.

Brother pergaminimo gaykla