1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. News
  4. 2022
  5. „Brother“ Europos perdirbimo gamykla švenčia du svarbius įvykius

„Brother“ Europos perdirbimo gamykla švenčia du svarbius įvykius

 

Rinkoje pirmaujanti „Brother“ perdirbimo gamykla Slovakijoje – viena pirmųjų Europoje tonerio perdirbimo įmonių – švenčia 15 metų sukaktį. Jai taip pat buvo suteiktas anglies dioksido neutralumo statusas – tai antroji „Brother“ perdirbimo gamykla, gavusi akreditaciją.

Gamykla, pastatyta siekiant patenkinti augantį tonerių perdirbimo poreikį visoje Europoje, yra didžiausia iš 4 „Brother“ perdirbimo gamyklų. Bendrai jose kasmet pergaminama daugiau nei 2,6 mln. tonerių – pakartotinai panaudojant tiek atliekų, kad kasmet užtektų užpildytų 3 olimpinio dydžio baseinus1.

Dave'as Lawrence'as, „Brother Industries Slovakia“ direktorius, sakė: „Mes atidarėme „Brother Industries Slovakia“ 2007 m., kai pasaulyje tonerių pergaminimas tik prasidėjo. Buvome viena pirmųjų tokio pobūdžio gamyklų Europoje. Nuo to laiko mūsų veikla kasmet turėjo augti, kad gebėtume susitvarkyti su Brother klientų ir partnerių grąžinamų kasečių kiekiu. Iki šiol Slovakijoje pergaminome daugiau nei 18 milijonų kasečių, o tai rodo, kaip mūsų klientai yra įsipareigoję tausoti aplinką ir tiki mūsų tvarumo vizija."

Slovakijos gamykla paima tuščias tonerių kasetes, jas įvertina, pakeičia susidėvėjusias dalis ir sukuria perdirbtas kasetes, kurios griežtai tikrinamos, kad atitiktų tokią pat kokybę kaip naujos. Tokiu būdu 80 procentų2 pirminės medžiagos panaudojama pakartotinai, o likusi dalis yra perdirbama ir naudojama kitiems Brother gaminiams gaminti.

Tai dar viena sukaktis, nes buvo patvirtinta, kad gamykla neišskiria anglies dioksido3. Kartu su „Brother“ JK gamykla (kuri 2021 m. įgijo neutralaus anglies dioksido statusą) jie vykdo vieną iš nedaugelio pergaminimo procesų Europoje, kurių metu į aplinką neišskiriamas anglies dioksidas ir į sąvartynus neišmetamos atliekos.

Dave'as Lawrence'as pridūrė: „Neatralaus anglies dioksido statuso pasiekimas tokios didelės operacijos metu yra reikšmingas dalykas, kuriuo mes visi nepaprastai didžiuojamės. Mes labai rimtai žiūrime į savo aplinkosaugos įsipareigojimus ir jau imamės daugybės iniciatyvų, kad sumažintume poveikį aplinkai. Viskas, ko negalime tiesiogiai panaudoti pakartotinai, yra perdirbama, taip prisidedant prie uždaro ciklo proceso, kai niekas nepatenka į sąvartyną.

„Be to, didžioji dalis mums reikalingos energijos gaunama iš saulės kolektorių ir mūsų sumontuoto žemės šilumos siurblio. Šis natūralus energijos šaltinis sumažino CO2 emisiją 48 %. Būtent tokios naujovės užtikrina, kad mes nuolat tobulėjame ir metame sau iššūkį vykdyti tvariausią įmanomą pergaminimo procesą."

 

Apie „Brother“

Per 100 inovacijų metų Brother tapo pasauliniu verslo sprendimų tiekėju, koks jis yra šiandien. Japonijoje 1908 m. įkurta Yasui Sewing Machines Co, o vėliau pervadinta į Brother, dabar ji veikia daugiau nei 40 pasaulio šalių. Brother nuolat prisitaikė, kad klestėtų nuolat besikeičiančioje rinkoje. Nuo valdomų spausdinimo paslaugų iki spausdintuvų, skaitytuvų ir ženklinimo įrenginių. Brother produktai ir paslaugos yra sukurti siekiant padidinti efektyvumą, padidinti produktyvumą ir skatinti bendradarbiavimą darbo vietoje.

 
_____

1 Apytikslis, atsižvelgiant į tonerio kasečių tūrį
2 80% medžiagos pagal svorį
3
"DNV Business Assurance Italy Srl." nepriklausomas trečiosios šalies sertifikatas

Perdirbimo gamykla