1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. Bendradarbiavimas su Brother
  4. Platinimo partneriai
Business man laughing while sat at table with business woman

Mes norime bendradarbiauti su jumis

Beveik 50 metų dirbome su įvairiais partneriais, įskaitant perpardavėjus, mažmenininkus ir internetinės prekybos specialistus, padėdami jiems išplėsti produktų asortimentą ir auginti verslus.

Didelį dėmesį skiriame platinimo kanalų pardavimams. Patys būdami platinimo partneriu būsime tikri, kad suprantame partneris, mes įsitikinkite, kad mes suprantame jūsų verslą ir siūlome jums geriausius įrankius, kurie padės jums sklandžiai veikti.

Mūsų partneriai gali naudotis Brother partnerių ir klientų patirtimi įvairiose pramonės šakose, įskaitant mažmenines, maitinimo ir apgyvendinimo, sveikatos priežiūros ir transporto bei logistikos sritis.

Mūsų platinimo partneriai gauna naudos iš...

Mes padedame platinimo partneriams su demonstraciniais etikečių spausdintuvais, daugiafunkciniais spausdintuvais ir skaitytuvais, kad palengvintume Brother produktų pardavimą.

Būdami Brother platinimo tinklo dalimi, turite prieigą prie visų mūsų pardavimo įrankių ir rinkodaros išteklių, taip pat mūsų Brother specialistų organizuojamų produktų mokymų.

 

Brother techniniai specialistai ir Europos pardavimo komandos yra pasiruošusios suteikti pagalbą ir patarimus, nepriklausomai nuo jūsų poreikių.

 

Mūsų partneriai gali pasinaudoti nuolaidomis dideliems projektams, , kad galėtų pasiūlyti galutiniams klientams geriausią įmanomą kainą ir apsaugoti verslą.

 

Mes, Brother, dirbame su jumis ir padedame visais įmanomais būdais.

Mes naudojame savo pasaulinį Brother pardavimo komandų, platintojų, perpardavėjų ir nepriklausomų programinės įrangos tiekėjų tinklą, kad galėtume dalintis galimybėmis ir plėtoti mūsų partnerių verslą.

 

Bodami Brother prietaisų ir priedų perpardavėjas, galite pasinaudoti mūsų partnerių programomis perpardavėjams, kurios siūlo privilegijas, pavyzdžiui, nuolaidas, pinigų grąžinimą ir įvairias iniciatyvas.

 

Jei jus domina bendradarbiavimas su mumis, užpildykite formą, kad užregistruotumėte užklausą mūsų komandai.

Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Jūsų pateikta asmeninė informacija bus naudojama pagal mūsų privatumo politiką ir slapukų politiką.