1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. Bendradarbiavimas su Brother
  4. Nepriklausomų programinės įrangos tiekėjų (ISV) partneriai
Business man and woman looking at computer screen in office

Darbas "Jūsų pusėje"

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su jumis, kad sukurtume individualius sprendimus, atitinkančius jūsų klientų poreikius.

Sujungdami mūsų aukštos kokybės įrenginius su jūsų programomis, galime sukurti sprendimus, kurie perkelia klientų verslą į kitą lygį.

Mes dirbame su partneriais ir klientais įvairiose pramonės šakose, įskaitant:


Mūsų nepriklausomi programinės įrangos platinimo partneriai gauna naudos iš...

„Brother“ nepriklausomi programinės įrangos platinimo partneriai gauna nuolaidas etikečių spausdintuvams, daugiafunkciniams spausdintuvams ir skaitytuvams, kurie bus naudojami jūsų programinės įrangos platformos bandymams.

Mūsų techniniai specialistai visada pasiruošę jums pasiūlyti pagalbą ir patarimus jūsų integracijos poreikiams patenkinti.

Mes suteikiame nemokamus programinės įrangos kūrimo rinkinius (SDK), kurie suteikia jums paprastą būdą įtraukti įvairias spausdinimo programas tiesiai į savo programinę įrangą.

Mūsų partneriai gali pasinaudoti nuolaidomis dideliems projektams, , kad galėtų pasiūlyti galutiniams klientams geriausią įmanomą kainą ir apsaugoti verslą.

 

Mes bendradarbiaujame su savo partneriais, kad padėtume rinkodaros klausimais, ir tuo pačiu padėtume skatinti jūsų verslą ir didinti pardavimus.

 

Tapdami „Brother“ partneriu, jūs naudojatės mūsų pasauliniu patirties tinklu, kurį sudaro nepriklausomi programinės įrangos tiekėjai ir platinimo partneriai.

Jei jus domina bendradarbiavimas su mumis, užpildykite formą, kad užregistruotumėte užklausą mūsų komandai.

Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Jūsų pateikta asmeninė informacija bus naudojama pagal mūsų privatumo politiką ir slapukų politiką.