Padėsime rasti Jums tinkamiausią sprendimą

Geriausias būdas spausdinti iš iOS yra naudojant Apple AirPrint diskasukį. Būdamas operacinės sistemos dalimi, jis yra nemokamas ir Jums nereikės įdiegti jokios naujos programos.
Brother iPrint&Scan yra nemokama programėlė leidžianti spausdinti iš ir nuskaityti į Android įrenginius, tačiau, jei naudojate įrenginius su Android 5.0 arba vėlesne programine įranga, vartoti nemokamą Brother Print Service įskiepį Jums gali būti patogiau ir greičiau. 
Brother iPrint&Scan nemokama programėlė leis Jums spausdinti iš ir nuskaityti į Jūsų įrenginius iš Apple ir Android prietaisų. Ji automatiškai suras suderinamus Brother įrenginius Jūsų belaidžiame interneto tinkle, todėl galėsite iš savo mobiliojo įrenginio be vargo siųsti dokumentus spausdinimui ir įkelti nuskaitytus dokumentus į debesiją.

Taip, naudojant Google Cloud spausdinimą. Bet kurie prie interneto prijungti spausdintuvai registruoti Google paskyroje gali spausdinti dokumentus gautus iš bet kurio įrenginio, kurie naudoja Chrome naršyklę arba Android operacinę sistemą bet kurioje pasaulio vietoje.

Taip. Web Connect leidžia prijungti Brother skaitytuvą arba Viskas viename įrenginį tiesiai prie mėgstamos trečios šalies debesijos paslaugos. Dokumentai gali būti įkeliami iškart, nenaudojant kompiuterio, taip pat spausdintuvo valdymo skydeliu galite peržvelgti dokumentus ir juos atspausdinti.

 
solutions by business size

Brother šalia Jūsų

Brother supranta, kad kiekvienas verslas yra skirtingas. Dėl šios priežasties nuolat vystome ir tobuliname mobilumo ir debesijos sprendimus, kurie padėtų mūsų klientams dirbti labiausiai jų poreikius atitinkančiu būdu. Brother siūlo:

  • Apdovanotas technologijas
  • Didelį pasirinkimą
  • Išlaidas taupančius sprendimus