1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Order-Supplies
Touchscreen on Brother multifunction printer with three icons

Paprastai užsakykite dažų kasetes savo spausdintuvui

Atsargines spausdintuvo dažų kasetes pasinaudoję Brother eksploatacinių medžiagų užsakymo paslauga užsakysite greitai ir efektyviai. 

Brother eksploatacinių medžiagų užsakymas yra Brother paslauga leidžianti Jums užsisakyti tinkamas dažų kasetes tada, kai Jums to prireikia. Tiesiog paspauskite "Paslaugų" simbolį savo spausdintuvo namų ekrane ir pasirinkite "Užsakyti eksploatacines medžiagas".

Kuo eksploatacinių medžiagų užsakymas gali būti Jums naudingas?

Clock icon

Efektyvumas

Eksploatacines medžiagas užsisakykite tik tada, kai jų atsargos senka.

Boxes-icon

Vietos taupymas

Nereikės papildomos vietos eksploatacinių medžiagų laikymui. 

Shaking hands Icons

Centralizuota pagalba

Supaprastinkite IT pagalbą viską turėdami po vienu stogu.

Norite nemokamai 60 dienų išbandyti mūsų individualius sprendimus?

Užsisakykite savo eksploatacines medžiagas 3 paprastais žingsniais

Brother multifunction printer touchscreen with three icons

1. Pasirinkite "Užsisakyti eksploatacines medžiagas"

2. Įveskite reikiamą kiekį

3. Užsakymas išsiųstas Jūsų paslaugų tiekėjui

Dažnai užduodami klausimai

Eksploatacinių medžiagų užsakymas yra laiką ir išlaidas taupantis būdas leidžiantis sistemos administratoriams arba paslaugų partneriams Jus aprūpinti originaliomis Brother eksploatacinėmis medžiagomis. Užsakymai atliekami tiesiai iš Brother įrenginio prijungto prie tinklo, naudojantis jo meniu. Šie pageidavimai tuomet yra išsiunčiami Jūsų sistemos administratoriui ar pasirinktam paslaugas teikiančiam partneriui el. paštu.

Jei nesate tikri dėl kriterijų ar suderinamumo, pirmiausia rekomenduojame susisiekti su savo kanalo partneriu ar Brother biuru.

Jei visada arba daugiausia naudojatės spausdinimo galimybe Brother įrenginiais, o visiškai valdomo spausdinimo paslaugų programa nepilnai atitinka Jūsų reikalavimus. Eksploatacinių medžiagų užsakymo paslauga suteikia verslui galimybę racionalizuoti Brother originalių eksploatacinių medžiagų tiekimą, kai visiškai valdomo spausdinimo paslauga nėra tinkamas pasirinkimas. 

Eksploatacines medžiagas galėsite užsakyti tik suderinamais įrenginiais, kuriuose ši funkcija yra aktyvuota. Licencijos raktu galima aktyvuoti Brother paslaugas šiuose įrenginiuose:

A3 rašaliniai spausdintuvai:
MFC-J5945DW, MFC-J5955DWMFC-J6945DWMFC-J6947DW, MFC-J6955DW ir MFC-J6957DW

Spalvoti spausdintuvai ir daugiafunkciniai įrenginiai:
DCP-L8410CDW, HL-L9430CDN, HL-L9470CDNMFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDWMFC-L9570CDWTMFC-L9630CDN ir MFC-L9670CDN.

Juodai balti lazeriniai spausdintuvai:
DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, MFC-L5700DN, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW ir MFC-L6900DWT

Nereikia jokios papildomos techninės įrangos. Į įrenginį įvedus tiekėjo informaciją, užsakymo procesas yra paruoštas.  

Taip. Norėdami apsaugoti nuo netinkamo naudojimosi, galite pasirinkti apsaugą PIN kodu. El. laiškai su Jūsų pageidavimais skirti administratoriui ar paslaugų partneriui siunčiami saugiai naudojant SSL ar TLS.

"Eksploatacinių medžiagų užsakymo" paslaugos simbolis atsiranda paslaugų meniu ir įrenginio namų ekrane. Eksploatacinių medžiagų kiekį galima nurodyti įrenginio valdymo plokštėje.

Mūsų "Brother Software License Management Tool", kurį galima atsisiųsti nemokamai, yra geriausias būdas norint aktyvuoti bet kurių įsigytų paslaugų ar sprendimų funkcijas. Norėdami aktyvuoti eksploatacinių medžiagų užsakymo paslaugą, į pasirinktą įrenginį nusiųskite galiojantį licencijos dokumentą. Daugiau informacijos rasite čia. 
Susidomėjote eksploatacinių medžiagų užsakymo paslauga ir norėtumėte sužinoti daugiau? Užpildykite žemiau esančią anketą ir mūsų ekspertai su Jumis susisieks bei atsakys į visus iškilusius klausimus.
Pažymėdami šį langelį sutinkate, gauti informaciją bei pasiųlymus apie Brother gaminius ir paslaugas el. paštu arba telefonu.
Jūsų informacija bus apdorota remiantis mūsų privatumo politika. Atkreipkite dėmesį, kad bet kuriuo metu galite atsiimti leidimą naudoti apie Jus surinktą informaciją marketingo tikslais paspausdami „atsisakyti“ mūsų reklaminiuose laiškuose arba sureguliuodami nustatymus Brother Online paskyroje.

Peržiūrėkite mūsų sąlygas ir terminus.

Jūsų informacija bus apdorota vadovaujantis mūsų privatumo politika