1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Sprendimai profesinėms paslaugoms

Brother šalia Jūsų

Turėdami platų paslaugų rinkinį, mes tikime, kad galime pasiūlyti tinkamiausius sprendimus kintantiems Jūsų verslo poreikiams.

Mes padėsime Jums rasti sprendimą...

Taip, naudojant PrintSmart Secure Pro Mail2Print funkciją. Brother saugumo technologija leidžia siųsti dokumentus į spausdintuvą kaip priedus, o Jums yra atsiunčiamas PIN kodas. Spausdintuvas pradės spausdinti tik įvedus PIN kodą.

Taip. PrintSmart Secure Pro leidžia Jums kontroliuoti, kas gali spausdinti, siųsti faksą, nuskaityti ir kopijuoti, ir kas to padaryti negali, naudojant unikalius PIN kodus arba NFC leidimus.

Padalinti el. laiškai automatiškai išspręs šią problemą padalindami Jūsų dokumentus į dalis ir išsiųsdami juos keliais el. laiškais.

Dokumentą atspausdinus, ne visada įmanoma sužinoti, kas jį atsiuntė. Naudojant Brother ID spausdinimo antspaudą, puslapio viršuje ar apačioje atsiras kelios esminės detalės, tokios kaip vartotojo vardas, data, laikas arba asmeninė žinutė. Norintiems didesnės kontrolės, Brother PrintSmart Secure Pro programinė įranga gali kontroliuoti, kas ką atspausdino, kada atspausdino ir kokia spausdinimo kaina.