1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Remote-Panel
Woman sat on sofa using laptop with people having meeting in background

Realus laikas, nuotolinis valdymas

Brother verslo įrenginiuose įdiegtas Remote Panel sprendimas leidžia Jūsų IT skyriui ar IT paslaugų tiekėjui nuotoliniu būdu spręsti spausdinimo įrenginio problemas. Spausdinimo įrenginio valdymo plokštę Jūsų IT tiekėjas gali valdyti nuotoliniu būdu iš savo stalinio kompiuterio.

Remote Panel veikia realiu laiku ir siūlo visiškai interaktyvią sąsają su Jūsų spausdinimo įrenginiu. Jūsų IT tiekėjas gali prieiti prie visų spausdintuvo funkcijų, įskaitant priežiūros režimą leidžiantį greitai atrasti ir išspręsti bet kokias kilusias problemas bei galimybę keisti nustatymus lyg iš tiesų stovint šalia spausdintuvo.

Kuo Remote Control funkcija gali būti Jums naudinga?

Clock icon

Laiko taupymas

Greitai ir paprastai išspręskite visas su spausdintuvu susijusias problemas nelaukdami, kol į biurą atvyks technikas. 

Shaking hands Icons

Centralizuota pagalba

Supaprastinkite IT pagalbą viską turėdami po vienu stogu. 

Security icon

Saugumas

Jūsų įrenginio duomenimis dalinamasi saugiu komunikacijos kanalu, užtikrinant informacijos kodavimą.

Norite nemokamai 60 dienų išbandyti mūsų individualius sprendimus?

Dažnai užduodami klausimai

Remote Panel suteikia laiką ir išlaidas taupančią galimybę suprasti techninio aptarnavimo ir diagnostikos poreikius pasitelkus žiniatinkliu paremtą valdymą.

Jei nesate tikri dėl reikiamų kriterijų ar suderinamumo, pirmiausia rekomenduojame susisiekti su tinko partneriu ar Brother biuru.

Jei Brother įrenginiai yra pagrindinis ar daugiausiai naudojimas spausdinimo pasirinkimas, Remote Panel suteikia verslui gallimybę supaprastinti diagnostiką ir sutrumpinti laiką, kai negalite naudotis įrenginiu. Šį sprendimą taip pat galima naudoti mokymų ar demonstravimo metu.

Remote Panel veikia tik su suderinamais įrenginiais, kuriuose ši funkcija yra aktyvuota. Norint aktyvuoti Brother paslaugas, licencijos raktą reikia įvesti šiuose įrenginiuose:

A3 rašaliniai spausdintuvai: 
MFC-J5945DW, MFC-J5955DWMFC-J6945DWMFC-J6947DW, MFC-J6955DW ir MFC-J6957DW.

Spalvoti spausdintuvai ir daugiafunkciniai įrenginiai:
DCP-L8410CDW, HL-L9430CDN, HL-L9470CDNMFC-L8690CDW, MFC-L8900CDWMFC-L9570CDWMFC-L9570CDWTMFC-L9630CDN ir MFC-L9670CDN.

Juodai balti lazeriniai spausdintuvai: 
DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, MFC-L5700DN, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW ir MFC-L6900DWT.

Siekiant supaprastinti Remote Panel naudojimą, reikia nuotolinio priėjimo kompiuteriu.

Taip. Įrenginio LCD jutiklinio ekrano reprezentacija yra valdoma žiniatinklo lange per atstumą virtualiu būdu naudojant užkoduotą SSL komunikaciją, iškart po to, kai vartotojas atlieka autentifikaciją fizinėje įrenginio valdymo plokštėje. 

Kai vartotojas suteikia leidimą Remote Panel funkcijai, IT technikas tuomet gali prieiti prie visų LCD jutiklinio ekrano ir plokštės mygtukų funkcijų bei priežiūros režimų.

Mūsų "Brother Software License Management Tool" yra geriausias būdas aktyvuoti bet kurių įsigytų paslaugų ar sprendimų funkcijas. Norėdami aktyvuoti Remote Panel sprendimą, į įrenginį atsiųskite galiojantį licencijos dokumentą. Daugiau informacijos rasite čia. 
Susidomėjote Remote Panel ir norėtumėte sužinoti daugiau? Užpildykite žemiau esančią anketą ir mūsų ekspertai su Jumis susisieks bei atsakys į visus iškilusius klausimus.
Pažymėdami šį langelį sutinkate, gauti informaciją bei pasiųlymus apie Brother gaminius ir paslaugas el. paštu arba telefonu.
Jūsų informacija bus apdorota remiantis mūsų privatumo politika. Atkreipkite dėmesį, kad bet kuriuo metu galite atsiimti leidimą naudoti apie Jus surinktą informaciją marketingo tikslais paspausdami „atsisakyti“ mūsų reklaminiuose laiškuose arba sureguliuodami nustatymus Brother Online paskyroje.

Peržiūrėkite mūsų sąlygas ir terminus.

Jūsų informacija bus apdorota vadovaujantis mūsų privatumo politika