Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
Mūsų Secure Print leidžia Jums siųsti dokumentus į kompiuterį, tačiau atideda jų spausdinimą, kol įvesite saugų PIN kodą. Tiesiog spausdindami dokumentą įveskite PIN kodą ir pašalinkite jį iš spausdinimo eilės naudodami valdymo skydelį, kai būsite tikri, kad Jūsų dokumentų niekas nepamatys. Be to, mūsų PrintSmart Secure Pro programinė įranga spausdins tik tada, kai spausdindami savo dokumentus įvesite PIN kodą arba naudosite NFC ID kortelę.

Naudojant saugaus spausdinimo funkciją, paprastai dokumentai, kurie turi būti atspausdinti, gali likti įrenginyje tol, kol jis išjungiamas, o tai sukelia riziką konfidencialiems dokumentams. Naudodami Timed Erasing galite užprogramuoti savo spausdintuvą, kad jis dokumentus ištrintų praėjus nustatytam laiko tarpui - nuo kelių valandų iki dienų. 
 
Taip. Yra keli būdai. Secure Function Lock leidžia Jums kontroliuoti, kas gali spausdinti, siųsti faksą, nuskaityti ir kopijuoti, ir kas šių veiksmų atlikti negali, unikalių PIN kodų ir NFC leidimo kortelių dėka. PrintSmart Secure Pro programinė įranga leidžia Jums visiškai kontroliuoti, ką žmonės gali spausdinti, kopijuoti, nuskaityti arba siųsti faksu. Kai kuriuose Brother įrenginiuose atpažinimo valdymui galite naudoti Active Directory arba LDAP. Be to, naudodami Brother PrintSmart Secure Pro programinę įrangą, taip pat kontroliuosite spausdinimą ir nuskaitymą.

Ne. Į FTP įkeltus duomenis galima peržiūrėti, be to, atidarius tinklų sąsają, Jūsų vidinis tinklas gali atsidurti pavojuje. Jei Jums tai kelia susirūpinimą, dokumentus įkėlimo metu galima užšifruoti su Send to SFTP (Secure File Transfer Protocol).
Dokumentą atspausdinus, ne visada įmanoma sužinoti, kas jį atsiuntė. Naudojant Brother ID spausdinimo antspaudą, puslapio viršuje ar apačioje atsiras kelios esminės detalės, tokios kaip vartotojo vardas, data, laikas arba asmeninė žinutė. Jei Jums reikia didesnės kontrolės įmonėje, Brother PrintSmart Secure Pro programinė įranga leis Jums stebėti, kas kokius dokumentus atspausdino, kada atspausdino ir kiek tai kainavo.