Kodėl verta rinktis Brother „Auto ID“ partnerių programą?

 

Į kanalą orientuota organizacija

Brother partneriai yra visos mūsų veiklos pagrindas. Mūsų prioritetas yra darbas su kanalo partneriais, kad ir koks būtų jūsų dydis, siekiant sukurti klientų poreikius atitinkančius sprendimus.

Platus asortimentas, kuriuo galite pasikliauti

Mūsų „Auto ID“ asortimentą sudaro patikimi ir lengvai integruojami gaminiai su visomis naujausiomis specifikacijomis, kurių tikitės.

Siūlome mobiliuosius, stalinius ir pramoninius spausdintuvus bei skirtingus produktus, tokius kaip mūsų mobiliojo A4 formato spausdinimo pasiūlymas. Visiems gaminiams standartiškai suteikiama trejų metų garantija.

 

 

Pramonėje lyderiaujanti pagalba

„Brother“ turi ekspertų kanalų paskyrų valdytojus, rinkodaros komandas, specialią techninę pagalbą iki pardavimo ir galutinių vartotojų specialistus.

Visos mūsų komandos yra pasirengusios padėti ir patarti mūsų atstovams kuriant ir integruojant klientų sprendimus.

 

 

Pagal paskirtį pritaikomi sprendimai

Mes sunkiai dirbame kuriant produktus, atitinkančius klientų reikalavimus, nepriklausomai nuo jų pramonės tipo. 

Nuo mažmeninės prekybos ir maisto produktų atsekamumo iki sveikatos priežiūros ir lauko darbo jėgos bei gamybos, transportavimo ir logistikos – esame įsitikinę, kad turime terminio spausdinimo sprendimą jūsų klientams.

Pažymėdami šį langelį sutinkate, gauti informaciją bei pasiųlymus apie Brother gaminius ir paslaugas el. paštu arba telefonu.
Jūsų informacija bus apdorota remiantis mūsų privatumo politika. Atkreipkite dėmesį, kad bet kuriuo metu galite atsiimti leidimą naudoti apie Jus surinktą informaciją marketingo tikslais paspausdami „atsisakyti“ mūsų reklaminiuose laiškuose arba sureguliuodami nustatymus Brother Online paskyroje.

Peržiūrėkite mūsų sąlygas ir terminus.
Jūsų informacija bus apdorota vadovaujantis mūsų privatumo politika.

Ieškote daugiau informacijos, kaip tapti Brother partneriu prieš susisiekiant?

 

Atsisiųskite mūsų „Auto ID“ partnerių programos lankstinuką

Esate labiau susidomėję mūsų siūlomais "Auto ID" spausdinimo sprendimais?