Įtraukėme 15 keturių skirtingų dydžių šablonų, kurių dažnausiai prireikia verslams ir parduotuvėms ruošiant saugos ženklinimą.
Galimi dydžiai:
24 mm ir 36 mm katalogai - naudojimui su P-touch etikečių spausdintuvais ir juose įstatytomis 24 mm arba 36 mm TZe juostomis
62 mm ir 103 mm katalogai - naudojimui su QL etikečių spausdintuvais ir juose įstatytais 62 mm arba 103 mm DK ritinėliais
Norėdami naudoti šiuos šablonus:
1. Jei neseniai įsigijote P-touch arba QL etikečių spausdintuvą, įdiekite P-touch Editor ir spausdintuvo tvarkyklę.
2. Įstatykite 24 mm arba 36 mm TZe juostą (P-touch), arba 62 mm ar 103 mm DK ritinėlį (QL).
3. Paleiskite P-touch Editor.
4. Paspauskite "Open" (atidaryti) kairėje pusėje esančiame meniu, tuomet pasirinkite "Computer" (kompiuteris).
5. Paspauskite ant "Look in:" (ieškoti) išskleidžiamo sąrašo ir ieškokite aplanko, kuriame šiuos dokumentus išarchyvavote.
6. Pasirinkite šablonų aplanką atitinkantį Jūsų spausdintuve įstatytų etikečių plotį.
7. Norėdami peržiūrėti etiketę, vieną kartą paspauskite ant pasirinkto šablono.
8. Paspaudę "Open" įeikite į norimą šabloną.
9. Tuomet tiesiog galite atsispausdinti šabloną arba pagal poreikius prieš spausdinimą redaguoti tekstą.