1. Pagrindinis Brother
  2. Patarimai dirbantiems iš namų

Raskite tinkamą įrangą darbui iš namų

Išnaudokite visas galimybes

Darbas iš namų gali teikti lankstumo ir nepriklausomybės jausmo, tačiau tai gali tapti ir iššūkiu. Dirbant nuotoliniu būdu, buities trukdžiai, problemos bendraujant su bendradarbiais bei sunkumai bandant išlaikyti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, gali trukdyti Jums susikaupti ir našiai dirbti. Tačiau darbui gerai pritaikyta namų aplinka ir sudaryti tvarkaraščiai leis Jums dirbti taip pat produktyviai kaip būnant biure. Brother išlieka „Šalia Jūsų“ ir siūlo trumpą vadovą, kaip savo namų aplinką paruošti darbui bei išlaikyti produktyvumą.

Picture of woman putting a labelled file on a bookcase

1. Kaip namuose sukurti tinkamą aplinką darbui

Pirmiausia reikia apsvarstyti du dalykus:

  • Kurioje namų dalyje Jūs įrengsite savo darbo vietą? Šioje vietoje praleisite ne mažiau nei po septynias valandas kasdien, todėl gerai pagalvokite apie baldus ir įrangą, kurios Jums prireiks.
  • Kiek tam galite skirti išteklių? Prieš nuspręsdami, ką Jums reikia įsigyti, nepamirškite tokių svarbių dalykų kaip jau turima įranga ir Jūsų biudžeto dydis.

woman sat at home desk with yellow bike visible

2. Kaip patogiai dirbti iš namų

Jūsų darbo vieta namuose turi būti funkcionali ir patogi. Sukurkite pačią ergonomiškiausią aplinką ir pasirūpinkite įranga, kurios reikia konferenciniams pokalbiams internetu.

  • Kėdė su tinkamais atramos taškais, atrama kojoms ir tinkamo aukščio stalas turės didelę įtaką ne tik Jūsų sveikatai, bet ir našumui
  • Tinkamas pelės ir klaviatūros išdėstymas bei monitorius esantis akių lygyje padės Jums susikaupti ir išlaikyti darbo produktyvumą 

taking notes on a desk with mobile phone visible

3. Kaip dirbti kuo našiau

Iš pradžių darbas namuose reikalauja truputį papildomos disciplinos ir kantrybės. Stenkitės išlaikyti tą pačią rutiną, kurią turite dirbdami biure.

  • Darbo valandos ir petraukų tvarkaraštis: atsikelkite ir ruoškitės darbui taip pat kaip anksčiau, nepamirškite įtraukti reguliarių kavai bei pietums skirtų pertraukėlių.
  • Sudarykite visų užduočių sąrašą išskirdami prioritetus, darbo dienos pradžioje sutvarkykite savo darbo stalą. Daugiau idėjų rasite perskaitę mūsų organizacinius patarimus.
  • Sumažinkite trukdžių skaičių darbo metu, tačiau dalį pertraukų laiko skirkite savo šeimai arba draugams.

Raskite tinkamą įrangą darbui iš namų

Cubed bookcase with filing and storage accessories

Organizaciniai patarimai

Nuo darbo stalo sutvarkymo iki tinkamo darbo ir asmeninio gyvenimo balanso - 5 svarbiausi organizaciniai patarimai, kaip tinkamai paruošti darbo vietą namuose.

Sužinokite daugiau
Woman sat at hoe office desk - using arts ad crafts

Rankdarbių centras

Brother rankdarbių asortimentas leis Jums pasisemti įkvėpimo ir išlaisvinti savo kūrybiškumą dirbant iš namų.

 

Sužinokite daugiau
Person cutting out a picture of a dog from creative centre

Kūrybiškumo centras

Brother kūrybiškumo centras siūlo nemokamus žaidimus, užduočių lapus, kuriuos galima atsispausdinti, puslapius spalvinimui, šablonus rankdarbiams ir dar daug visko. Galėsite sklandžiai dirbti bei pasirūpinti savo vaikais.

Sužinokite daugiau