1. Pagrindinis Brother
  2. Patarimai dirbantiems iš namų
  3. Paruoškite savo darbo vietą namuose
Työpöytä, läppäri, lokerikko ja kasvi

Palaikykite tvarką ant savo darbo stalo

Nesvarbu, dirbate vienas iš namų, ar dalinatės savo stalu su kitais, Jūsų darbo vieta gali labai greitai prisipildyti įvairių daiktų.

  • Įpraskite susitvarkyti savo stalą kiekvienos darbo dienos pradžioje arba pabaigoje, nes tai padės Jums sutelkti dėmesį dirbant
  • Ant darbo salo laikykite tik dažniausiai naudojamus objektus, o mažesnius, tokius kaip sąvaržėlės, rašikliai ir lipnūs lapeliai, laikykite nedidelėse dėžutėse.

four folders organised on a set of shelves

Savo darbo vietoje sukurkite dokumentų saugojimo sistemą

Atsispirkite pagundai spausdinti kiekvieną dokumentą, nes jie pradės kauptis labai greitai. 

  • Svarbius dokumentus, kurių nuolat prireikia, laikykite paprastame dokumentų dėkle, o kitus dokumentus išskirstykite po stalčių talpyklas arba pažymėtas dėžės - neapkrausite savo darbo vietos
  • Suskaitmeninkite savo saugyklą ją išsaugodami kompiuteryje arba debesijoje. Peržvelkite Brother siūlomus nuskaitymo sprendimus.
 

Valokuva kotitoimistosta

Poilsio erdvę atskirkite nuo savo darbo vietos

Dirbant iš namų greitai gali išnykti skirtys tarp darbo ir namų gyvenimo; dienos metu reguliariai darykite pertraukėles ir atsitraukite nuo savo darbo bei darbo vietos.

  • Jūsų darbo vieta turėtų būti atskirame kambaryje, kad nuo darbinio gyvenimo galėtumėte pereiti prie asmeninio, ir atvirkščiai. Jei neturite atskiros erdvės, savo darbo vietą įrenkite toje kambario dalyje, kuri bus skirta tik darbui.
  • Visiems namiškiams praneškite apie savo darbo tvarkaraštį. Jei įmanoma, apie svarbias video konferencijas ir susitikimus praneškite savo šeimai iš anksto.

Työpiste ikkunan edessä

Patogiai sutvarkykite savo darbo vietą

Šviesos, kamera, fokusas! Atkreipkite dėmesį į savo darbo vietos ergonomiką ir būtinosios įrangos išdėstymą.

  • Įsitikinkite, kad turi tinkamai apšviestą ir tylią erdvę, kurioje galėsite dalyvauti vitualiuose pokalbiuose ir atsiliepti į skambučius. Pasirinkite kambarį su langu ir maloniu vaizdu, kuris Jums padės neįsitempti dirbant.
  • Apsvarstykite galimybė įsigyti patogią kėdę su atrama kojoms, o įrangą, kurią laikote ant darbo stalo, pvz. kompiuterio klaviatūrą ir pelę išdėstykite reikiamame aukštyje ir tinkamu atstumu.