1. Pagrindinis Brother
  2. Etikečių ir čekių spausdintuvai
  3. QL-800 serija
  4. QL-800 vertikalus turinys
QL-800 Label Printer Range

Pajuskite skirtumą

Kuo QL-800 spausdintuvų serija gali būti naudinga Jūsų verslui

Empty office

Biuras

Lengvai raskite dokumentus ir išskirkite skubias pašto siuntas juodai raudonomis etiketėmis atspausdintomis iš mūsų dvispalvių nenutrūkstančių ritinėlių. Arba spausdinkite juodai ant nenutrūkstančių ritinėlių ir numatytų matmenų etikečių.

Galėsite spausdinti adresų, dokumentų, saugojimo dėžių, kabinetų, lentynų, biuro reikmenų etiketes bei ženklinti patalpas.

Peržiūrėkite QL-800

Labels in a warehouse facility

Įrenginių tvarkymas

Iškart patraukite dėmesį juodai raudonomis etiketėmis. Kurkite ryškias etiketes patalpoms ant mūsų dvispalvių nenutrūkstamų ritinėlių - būtinų saugos ženklams. Arba spausdinkite juodai ant patvaresnių, plėvele padengtų juostelių.

Galėsite spausdinti laikinus ženklus patalpoms, etiketes lankytojų ženkleliams, biuro įrangai ir baldams.

Peržiūrėkite QL-800

Labels on boxes in a warehouse

Pašto siuntos ir sandėlys

Ant mūsų nenutrūkstančių dvispalvių ritinėlių atspausdinkite gerai matomus adresus bei priežiūros etiketes per kelias sekundes - užtikrinsite saugų siuntinių pristatymą ir išvengsite pavėluoto išsiuntimo.

Galėsite spausdinti adresų, priežiūros, sandėlio lentynų, inventoriaus etiketes, brūkšninių kodų etiketes prekėms, platformoms ir dėžėms, taip pat laikino ženklinimo etiketes.

Peržiūrėkite QL-800

Labels being used in a retail store

Prekyba

Padidinkite savo pardavimus dėmesį patraukiančiomis kainų kortelėmis ir pasiūlymais, atspausdintais juoda ir raudona spalvomis ant mūsų dvispalvio nenutrūkstančio ritinėlio. QL-820NWBc etikečių spausdintuvo modelyje yra įmontuotas autonominis jutiklinis LCD skydelis, yra galimybė naudoti su baterijomis - puikiai tinka prekybos salei. 

Galėsite spausdinti gaminių, kainų, akcijų/pasiūlymų etiketes, brūkšninius kodus atsargoms ir ženklinti patalpas.

Peržiūrėkite QL-820NWBc

Labels being used on food at a supermarket

Maisto pramonė

Mūsų dvispalviais nenutrūkstančiais ritinėliais sukurkite akį traukiančias maisto etiketes, juoda ir raudona spalvomis akcentuokite alergenus, galiojimo datas bei pasiūlymus. QL-820NWBc yra įmontuotas autonominis jutiklinis LCD skydelis, todėl etiketes galite ruošti ir spausdinti iškart.

Spausdinkite etiketes žyminčias alergenus, taip pat maisto ruošimo, produktų, kainų, šaldytuvo lentynų ir brūkšninių kodų etiketes.

Peržiūrėkite QL-820NWBc

Labels being used on an ID badge

Lankytojų administravimas

Pagerinkite lankytojų administravimą išsiskiriančiais juodai raudonais ID ženkleliais atspausdintais ant mūsų dvispalvio nenutrūkstančio ritinėlio. Išryškinkite datas, laikus, leidimus ir gaisro signalizacijas. QL-810Wc, QL-820NWBc ir QL-820NWBcVM modeliuose yra įmontuota belaidė jungtis įdiegus programėlę leisianti Jums patogiai spausdinti etiketes iš išmaniojo telefono arba planšetės.

Galėsite spausdinti lankytojų ženklelius, adresų etiketes ir laikinus ženklus patalpoms.

QL-800 Brother Label Printer

QL-800

Paprasčiausiai prijunkite USB, įjunkite ir spausdinkite arba kurkite etiketes naudodamiesi nemokama programine įranga.

QL-810W Brother Label Printer

QL-810Wc

Wi-Fi jungtis ir mobilioji programėlė leis Jums patogiai spausdinti etiketes keliais skirtingais įrenginiais bet kurioje vietoje.

QL-820NWB Brother Label Printer

QL-820NWBc / QL-820NWBcVM

Wi-Fi, Bluetooth ir LAN jungčių teikiamas lankstumas. Be to, autonominis etikečių spausdinimas suteikia galimybę spausdinti kelyje, mobilioje aplinkoje.