1. Pagrindinis Brother
  2. Etikečių ir čekių spausdintuvai
  3. VC-Colour-Label-Printer
  4. VC-500W pritaikymas
Colour coded files

Spalvotas etikečių spausdintuvas biurui

Pažymėję dokumentus skirtingomis spalvomis juos greitai surasite, sukūrus spalvotus ženklus jie bus geriau matomi, o spalvotos nuotraukos vardo kortelėse leis identifikuoti tiksliau. Taip pat galite spalvotai spausdinti savo kompanijos logotipą, kad Jūsų prekinis ženklas būtų lengvai atpažįstamas.

Luo helposti värillinen varoitustarra

Paprasta spausdinti spalvotas etiketes įrangai ženklinti

Patogus etikečių spausdinimas kuriant spalvotą ženklinimą su industrijai būdingais simboliais, gerai matomus ženklus ir spalvotas etiketes greitai inventoriaus identifikacijai. Netinkamas naudoti lauke ar tiesioginėje saulės šviesoje.

Visitor badge

Lankytojų administravimas spalvotomis vardų kortelėmis nenaudojant rašalo

Lankytojų vardų kortelės su spalvotomis nuotraukomis padidins saugumą. Be to, spalvotos etiketės leidžia Jums išryškinti sveikatos ir saugumo informaciją, skirtingomis spalvomis ženklinti lankytojų kategorijas bei lengvai juos identifikuoti, o spalvotas kompanijos logotipas stiprina Jūsų prekinio ženklo žinomumą ir padeda kurti vizualinę identifikaciją Jūsų renginiuose.

Sandwich

Gerai matomos maisto etiketės

Spausdinkite spalvotą ženklinimą ir etiketes su paryškinta maisto saugumo informacija, spalvotas etiketes su maisto produktų galiojimo laiku ir gaminių vaizdus jų identifikavimui. Be to, išryškinkite pasiūlymus ir nuolaidas, pvz. "Nemokamas Wi-Fi", "Laiminga valanda", "Dienos pasiūlymai". Taip pat galite atspausdinti spalvotą savo įmonės logotipą didinantį Jūsų prekinio ženklo žinomumą bei naudingą pakuojant įmonės dovanas.

Käytä neliväritarroja elintarvikepakkauksiin

Savo meniniams projektams spausdinkite spalvotas etiketes su fotografijomis

Sukurkite spalvotas nuotraukas ir iki 50 mm pločio etiketes atvirutėms, koliažams, albumams ir iškarpų knygoms. Spausdinkite spalvotus logotipus bei naudokite sezonines spalvas meniniams projektams įskaitant Velykas, Helovyną, Kalėdas ir vestuves.

VC-500W

Daugiau sužinokite apie naująjį Brother VC-500W įvairiaspalvių etikečių spausdintuvą. 

  • Nenaudoja rašalo
  • Atspausdina iki 50 mm pločio etiketes
  • Visiško ir dalinio atkirpimo funkcija

Peržiūrėti detales