Brother iLink&Label programėlė

Naudodami „Apple iPhone“ arba „iPad“ atsisiųskite „Fluke Networks LinkWare Live“ projektuose saugomus laidų identifikavimo etiketes ir belaidžiu būdu perkelkite juos į Brother PT-E550WNIVP etikečių spausdintuvą. Tada tiesiog pasirinkite reikiamas etiketes, kad greitai atspausdintumėte laidų identifikavimo etiketes. Nereikia nešiotis nešiojamojo kompiuterio ar naudotis laidiniu ryšiu.

Network technician using Brother iLink&Label app on his smartphone

Sutaupykite laiko, sumažinkite klaidų skaičių

Susieję duomenis, jau saugomus „Linkware Live“, galite sutaupyti laiko, kad nereikėtų rankiniu būdu įvesti tų pačių laidų identifikavimo ženklų į PT-E550WNIVP naudojant spausdintuvo klaviatūrą. Be to, klaidingai įvesti identifikatoriai yra praeitis - užtikrinamas tikslumas atliekant visas ženklinimo užduotis. 

Kodėl gi neatsisiuntus dabar, kad sužinotumėte apie šios nemokamos ženklinimo programėlės pranašumus?

PT-E550W label printer with network cable ID's being selected for printing

Atsisiųskite savo laidų identifikavimo etiketes per kelias sekundes

Įdiegę programėlę ir įvedę „Fluke Networks Linkware“ naudotojo vardą bei slaptažodį, užtruksite kelias sekundes, kad pasirinktumėte ir perkeltumėte laido identifikavimo ženklą į savo etikečių spausdintuvą:


  • Pasirinkite projektą su reikiamais laidų identifikavio ženklais ir palieskite „Atsisiųsti“, jei norite juos perkelti į programėlę.
  • Tada pasirinkite reikiamą identifikavimo ženklų sąrašą ir palieskite „siųsti“, jei norite belaidžiu būdu perkelti į etikečių spausdintuvą.
  • Viskas! Dabar jūsų PT-E550WVP, PT-E550WSP arba PT-E550WNIVP spausdintuvų atmintyje yra jūsų naujausias laido identifikavimo ženklas.

Brother TZe-SL251 black on white self-laminating identification labels applied to CAT5e and CAT6A network and patch cables

Atspausdinkite laido identifikavimo etiketes

Kadangi jūsų laido identifikavimo etiketės yra saugomos spausdintuvo atmintyje, dabar jums tereikia etikečių spausdintuvo.

Tiesiog paspauskite „laido apjuosimo“ funkcinį mygtuką etikečių spausdintuve ir sukonfigūruokite naudojamo kabelio tipo nustatymus. Tai tiesiog reikia padaryti vieną kartą.

Norėdami atspausdinti etiketes, paspauskite etikečių spausdintuvo duomenų bazės klavišą, kad būtų rodomos laido identifikavimo etiketės. Tada pasirinkite spausdinti visas etiketes arba pasirinkite norimą asortimentą.

Etiketės spausdinamos viena ilga juostele. Pažangus kirpiklis užtikrina etikečių tvarką, kai jos spausdinamos, todėl jas lengviau teisingai užklijuoti.

Brother TZe savaiminio lavinavimo etiketės buvo sukurtos specialiai laidams identifikuoti ir yra rekomenduojamos šiam naudojimui.

Mobile device ready to transmit new cable ID's to Brother PT-E550W label printer

Nuolat atnaujinkite savo laidų identifikavimo etiketes

Kai jūsų tinklo infrastruktūros projektas atnaujinamas, pridedant naujas laidų identifikavimo etiketes arba pakeičiant esamas, tiesiog naudokitės „Brother iLink & Label“ programėle, kad vėl prisijungtumėte ir atsisiųstumėte naujausias laidų identifikavimo etiketes iš „Linkware Live“ projekto į Brother PT-E550WVP, PT-E550WSP arba PT-E550WNIVP etikečių spausdintuvus. Tada atspausdinkite iš naujo.