1. Pagrindinis Brother
  2. Pagalba
  3. Brother pagalbos vadovai
  4. Spausdintuvai
  5. Kaip spausdinti A3 formato dokumentus ant A4 formato popieriaus
Ranka paimami atspausdinti dokumentai

Kaip spausdinti A3 formato dokumentus ant A4 formato popieriaus

Sumažinti dokumentus ant skirtingo dydžio popieriaus dažnai buvo sudėtinga. Taigi, ką daryti, jei turite A3 formato dokumentą, kurį reikia atspausdinti A4 formatu?

Anksčiau buvo šiek tiek sudėtinga nustatyti dokumentų mastelį, kad būtų galima spausdinti tinkamu dydžiu, todėl buvo švaistomi spausdinimo ištekliai.

Kadangi dokumento spausdinimas pagal kitokio dydžio specifikacijas buvo daugelio biuro darbuotojų problema ir sulėtino daugybę spausdinimo darbų, klausiame: ar yra paprastas būdas sumažinti A3 formato dokumentus, kad būtų galima spausdinti ant A4 formato popieriaus?

Ar galiu spausdinti A3 formato dokumentą ant A4 formato popieriaus?

Geros naujienos yra tai, kad taip, dabar yra paprastas būdas spausdinti A3 formato dokumentus ant A4 formato popieriaus. Daugelis naujausių profesionalių spausdintuvų daugeliu atvejų automatiškai sumažins ir padidins jūsų dokumentų dydį. Nors anksčiau jums galėjo tekti rankiniu būdu keisti dokumento dydį naudojant „Word“, „PowerPoint“ ar panašią programą (tai gali pasirodyti sudėtinga), o dabar galite keisti savo dokumentų mastelį spausdinimo metu.

Daugeliu atvejų šiuolaikiniai spausdintuvai gali automatiškai pakeisti spausdinaų dokumentų mastelį, kaip jums reikia. Jei to neįmanoma padaryti automatiškai, vis tiek galite lengvai spausdinti A3 formato dokumentus ant A4 formato popieriaus.

Kaip spausdinti A3 formato dokumentą ant A4 formato popieriaus?

Prieš siųsdami dokumentus spausdinti, tiesiog meniu pasirinkite popieriaus dydį, kurį norite spausdinti. Jei sumažinate dokumento mastelį nuo A3 iki A4 formato, prieš spustelėdami „print“ pažymėkite žymės langelį „shrink oversized pages“, nes būtent tai nurodo spausdintuvui sumažinti turinį iki pasirinkto popieriaus dydžio, nepaisant to, kokio dydžio yra pradinis failas. Tada viskas bus atspausdinta gerai.

Viskas taip pat paprasta, kai reikia nuskaityti ir spausdinti. Fiziniams A3 formato dokumentams, kuriuos reikia spausdinti A4 formatu, profesionaliu "Brother" spausdintuvu turėsite sumažinimo parinktis. Jei naudojate spausdintuvą su A3 skeneriu arba automatiniu dokumentų tiektuvu, turėsite galimybę sumažinti dokumentų dydį iki A4 formato.

Tiesiog įdėkite A3 fizinį dokumentą į spausdintuvą ir pasirinkite, kiek kopijų norite spausdinti. Prieš pradėdami kopijuoti ir spausdinti dokumentą, spausdintuvo jutikliniame ekrane pasirinkite „options“, tada pasirinkite „enlarge/reduce“. Iš ten pasirinkite „reduce“ ir galėsite pasirinkti sumažinimo koeficientą, kurio norite spausdinti. Tokiu atveju nuskaitysite iš A3 ir spausdinsite ant A4 formato popieriaus.

Tai taip paprasta. Jei turite A3 formato dokumentą, kurį reikia atgaminti mažesniu dydžiu, paprasčiausiai nuskaitykite arba nukopijuokite jį naudodami "Brother" daugiafunkcinį spausdintuvą.

Ar A4 dokumentą galima atspausdinti A3 formatu?

Yra daug priežasčių, dėl kurių gali prireikti A3 formato dokumentus spausdinti A4 formatu. Panašiai gali tekti padidinti dokumento mastelį. Laimei, naujausia spausdinimo programinė įranga leidžia padidinti ir sumažinti dokumentų dydį, atliekant lygiai tuos pačius veiksmus, kuriuos aprašėme aukščiau, nesvarbu, kuria kryptimi jums reikia judėti.

Automatinis dokumentų mastelio keitimas yra tik vienas iš būdų, kaip mūsų naujausi profesionalūs spausdintuvai palengvina gyvenimą. Visada „Jūsų pusėje“.

Skaityti daugiau Spausdintuvų trumpieji vadovai ir pamokos

Rekomenduojame perskaityti

Back to top