Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Dažnai užduodami klausimai

Klientai iš visos Europos perdirba savo tuščias kasetes su Brother. Europoje turime du perdirbimo punktus; vienas yra Šiaurės Velse, kitas - Slovakijoje. Naudojame centralizuotą surinkimo sistemą, kurios bazė yra Nyderlanduose, ir europinį pašto tinklą. Tai reiškia, kad visos rašalo kasetės mus pasiekia ne atskiruose siuntiniuose, o viename. Tai žymiai sumažina transporto išskiriamą taršą.
Karališkasis paštas (Royal Mail) ir Spring pasaulinis paštas/PostNL (Spring Global Mail / PostNL) turi susitarimą siųsti dažų kasetes IBRS (Tarptautiniu verslo paštu - International Business Reply Service). Jie privalo priimti Jūsų tuščias dažų kasetes, net ir tuo atveju, jei jos siunčiamos į užsienį.
Pastebėsite, kad mūsų lankstinuke, esančiame dažų kasetės pakuotėje, mes pridedame ir muitinės deklaraciją. Tai svarbu tik Šveicarijoje ir Norvegijoje, todėl, jei norite perdirbti savo dažų kasetę iš Jungtinės Karalystės, šios kortelės Jums nereikia.
Galite naudoti tą pačią nemokamo gražinimo etiketę kaip dažų kasetėms, ją atsisiųskite iš šio tinklalapio. Tiesiog pritvirtinkite etiketę prie supakuotos eksploatacinės medžiagos (naudokite tą dėžutę ir pakuotę, kurioje įsigijote savo naująjį cilindro bloką) ir nuneškite jį į pašto skyrių.

Gaminiai ir reglamentų laikymasis

Skaityti plačiau

Žiūrėkite dažų kasetės perdirbimo kelią

Vertybės ir filosofija

Skaityti plačiau

Sužinokite, kaip mes optimizuojame pakuotės dizainą, siekdami sumažinti savo poveikį aplinkai

Vėsi Žemė

Skaityti plačiau

Sužinokite, kaip buvo sukurta mūsų technologija sunaudojanti mažai energijos budėjimo režime